Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Je tam libovej Hilux se surfem 8)
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

RedneCk píše:Je tam libovej Hilux se surfem 8)


kde? Nenašel jsem :sad:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

No jo, tu jsem přehlídnul, asi proto, že mi to na malém obrázku přišlo jak osobní auto, dík :wink:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Nevíte někdo rozměr gum u té Losinky 1/24 Micro 4X4 Trail Trekker :?:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

pěkná :tleskam:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
George_Green
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 11.06.2009 0:00
Bydliště: VYSOČINA

Pánové, a je to tady !!! Už asi hoďku mám tuhle novou LOSInku doma - málokdy mě něco tak dostane, ale na první pohled provedení a zpracování tohohle modýlku je přesně to, na co jsem roky čekal, bezkompromisní BOMBA :P Kupodivu i karoserie je nádherná. Zde prvních pár fotek ... http://georgegreen.rajce.idnes.cz/Moje_ ... rekkovita/ ... dokonce u nás lze použít i dodaný adaptér (pokud se použije přechodka do zásuvky), jelikož se nepotvrdilo tvrzení ze zahraničních fór, že nabíječ je na 110V, v reálu je na 100-240V - pro někoho zajímavá informace, pro někoho ne. V tuto chvíli nabíjím a už se nemůžu dočkat první expedičky, pravděpodobně noční a v peřinách :lol:

P.S.: to "BODE" - rozměry kol vč. pneu jsou cca 1,7 cm šířka a 5 cm průměr
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

....

Jaaaaaaj, kdybych měl penízky tk taky už drandím v postýlce :lol: :lol: :lol: Krásná ;)
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Díkas George_Green za info a hodně offroad zážitků :wink:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
George_Green
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 11.06.2009 0:00
Bydliště: VYSOČINA

Hezký večer přátelé a kamarádi - tak se mi podařilo o víkendu získat trochu času a dal jsem LOSInce pěkně zabrat, abych zjistil jaký je v ní potenciál a musím říct , že nevídaný - MICRO LOSI crawler jezdil a dodnes jezdí tak zvláštně "hračkoidně" a nerealisticky, ale u Trail Trekkera je to, alespoň z mého pohledu jiná káva - pohyb a jízda samotná je hrozně plynulá a reálná a neustále velmi pěkně pracuje podvozek, převody jsou udělané hóóódně do pomala a LOSInka vyjede opravdu nevídané terény, ať už co se týče stoupání a nebo bočního náklonu (myslím si, že vložením nějakých závaží do podvozku či do kol se z ní stane totální nezmar). Co se týká výdrže na baterii tak na jednu (220 mAh) modýlek jezdí cca 30-40 minut. Nějaké foto zde ... http://georgegreen.rajce.idnes.cz/Moje_ ... rekkovita/
Obrázek
Naposledy upravil(a) George_Green dne 03.04.2011 21:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Ajaj :lol: Pěkný :tleskam:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
honzika
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 21.03.2012 0:00

trial

ahoj lidi mam trekker delši dobu mam to upraveny zatěsněny vyvaženy atd.. ale nemam skym jezdit ....
masoxik
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 27.10.2011 0:00

nejake zkusenosti.

Pridam sem zkusenosti s podobnym modelem od losi.
Trial Trekker 1/24

chtel jsem neco na cesty mrnaveho.
Tohle me nadchlo.
Ale po par minutach jezdeni jsem byl zklamany z toho motoru co do toho losi dava.
Cpe do toho porad stejny motor jako do vsech ostatnich mikro modelu.
Tenhle motor se nehodi do crawlera protoze ma malo zavitu.
Na 1s Lipo to sice jezdi ale obcas nema dostatek vykonu na zdolani prekazky a na 2s Lipo to zase jezdi moc rychle a na prekazkach skubave. na nimh je to uplne pase. Nimh jezdi par minut a je po ni.
rozhodl jsem se poridit jiny motor, ale bohuzel neni snadne takto male motory sehnat, natoz s vice zavity. Sice jsem narazil na nejaky ale za 38$ a to jsem teda dat nechtel.
Az jsem se nasr... a motor rozebral . Odtrhl jsem draty a odvijel. Odvinul jsem 57 zavitu.
Vyhrabal nejaky drat jeste co jsem si kdysi "pujcil" na praxi na stredni a navinul na kazdy paprsek 96zavitu. Sice jsem to nikdy nedelal, ale povedlo se a motor funguje
Model ted na 2s lipo jezdi paradne. Jezdi pomalu s dostatecnym vykonem kdyz potrabuju ale i rychleji na rovinkach(sice ne tak jako poredtim, ale tohle neni zadny zavodak). Kroutak se rapidne zvedl.
model uz neposkakuje po prekazkach.
Pokud se toho nebojite, tak do toho jdete. Doporucuju. stoji to jen par desitek minut prace a nejakou starou tlumivku z televize u popelnic.
Jen doporucuju dat tam drat jen o malinko mensiho prumeru nez ten co tam je. mohlo by dojit k prepaleni vynuti.

prvni testy jsou pozitivni. na 350mAh 2s lipo zippy jsem drandil kolem 30 min a porad je v nich 3,8v/cell.
ale mozna to chce jeste par zavitu pridat. zkusim tam narvat jeste 15 zavitu na kazdy paprsek.
Uživatelský avatar
janqosvk
Uživatel
Příspěvky: 228
Registrován: 27.01.2011 0:00
Bydliště: PovažskaBystrica SVK

ake ma ten podvozok rozmeri :?:
Range Rover sport 1:14 on-road

Zpět na „Mikro expediční modely“