Uživatelský avatar
FLP12
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 02.12.2008 0:00
Bydliště: Klatovy

Pajero 1/32

Tak už jsem konečně dokončil svůj projekt micro pajero. Jako základ posloužil model od Tamiy (v základu má pohon 4x4, jede pořád dopředu na dvě tužkový baterky, a nápravy nemají křížení).
Régl je 3A od S-hobby, baterka je z micro-t a servo 5g. Když bude zájem můžu i nafotit, ale je to spíš taková zbastlenina :D
Největší problém mi udělal asi motor, protože model má šnekoví převod na nápravách a při použití motoru předělanýho ze serva je model až moc pomalý, a ten co je ve stavebnici zase ruší přijímač, tak jsem potom narazil na jeden od Hořejšího, kterej neruší, a dal jsem ještě mezi spur a hlavní kolo jeden převod.
A hlavně děkuju Zilovi, který mi prodal poslední model co měl na skladě.

a tady je videjko na "uměle" vytvořeným bordelu :D .

http://www.vimeo.com/2773730
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero 1/32

FLP12 píše:Tak už jsem konečně dokončil svůj projekt micro pajero. Jako základ posloužil model od Tamiy (v základu má pohon 4x4, jede pořád dopředu na dvě tužkový baterky, a nápravy nemají křížení).
Régl je 3A od S-hobby, baterka je z micro-t a servo 5g. Když bude zájem můžu i nafotit, ale je to spíš taková zbastlenina :D
Největší problém mi udělal asi motor, protože model má šnekoví převod na nápravách a při použití motoru předělanýho ze serva je model až moc pomalý, a ten co je ve stavebnici zase ruší přijímač, tak jsem potom narazil na jeden od Hořejšího, kterej neruší, a dal jsem ještě mezi spur a hlavní kolo jeden převod.
A hlavně děkuju Zilovi, který mi prodal poslední model co měl na skladě.

a tady je videjko na "uměle" vytvořeným bordelu :D .

http://www.vimeo.com/2773730
moc hezký, ted uz jenom udělat 1/10 :lol: , ale je to fakt krása
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Kapesní offroad na večerní poježdění na nočním stolku před spaním :P :P :P Zajímavé. Čím to řídíš?
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Paradni, tydle miniaturky mam rad, az dodelam soucasnej projekt, taky se na neco maleho asi vrhnu, at mam s cim jezdit v praci :D
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

deekay píše:Paradni, tydle miniaturky mam rad, az dodelam soucasnej projekt, taky se na neco maleho asi vrhnu, at mam s cim jezdit v praci :D

Taky jsem unešenej. Když jsem viděl Truck trial 1:87 třínápravového zila....s tím by se dalo offroadit na korbě Hiluxu :D
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ono 1/87 by bylo ideal RCcko ppokud by 1/10 RC bylo real :D Takze hura do toho a budes mit scale hracku pro scale auto! 8)
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

deekay píše:Ono 1/87 by bylo ideal RCcko ppokud by 1/10 RC bylo real :D Takze hura do toho a budes mit scale hracku pro scale auto! 8)

podívej se na You tube ať víš co to obnáší, myslím že FLP12 se s tím napatlal, že až :lol:
Vím na co stačím. :oops:
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja vim, videl jsem to :lol:
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Tééda..čumim , krásný a jak pěkně kříží...... malej boreček 8O
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

pěkný, taky jsem přemýšlel, že si hodim Micro-T na korbu.. Micro-T je ještě o něco menší... :lol:
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Mooc pěkný!! OFFík do postele,mužeš jezdit v peřinách :lol:

Jo a ještě jsem chtěl. Píšeš že je to uměle vytvořenej "bordel" ,tak to ti gratuluju že si ho musíš vytvářet uměle, já když něco dělám tak by to někdy nepřejela ani 10tina. :lol:
Uživatelský avatar
FLP12
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 02.12.2008 0:00
Bydliště: Klatovy

Tady jsou ještě nějaký fotky: http://flpp.rajce.idnes.cz/Pajero_1_32_Rc/#album

ale s tim "uměle" je opak pravdou, jsem tam toho ještě musel dost uklidit abych to projel

jo a ještě můžu nafotit s micro-raminatorem
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Fakt super! Nafot ještě jak si řešil zatáčení ,těhlice,poloosy, prostě ten předek to mě zajímá. :wink:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Zkusím otázku zopakovat: čím to řídíš prosím?
Uživatelský avatar
FLP12
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 02.12.2008 0:00
Bydliště: Klatovy

yanek píše:Zkusím otázku zopakovat: čím to řídíš prosím?

jestli myslíš vysílačku, tak je to Hitec Flash 5

Zpět na „Mikro expediční modely“