liberec a okoli hledam

Moderátor: Droxa7

Odpovědět
Zimlas
Nově příchozí

Re: liberec a okoli hledam

Příspěvek od Zimlas » stř led 29, 2014 11:37 pm

Cetl sem ten prispevek na tu expedici,jeste ale nemam bohuzel vse odizolovano vse kvuli vode.Nejvetsi problem mam s kolama,tento model co mam tak kola se montuji primo na kloub a vlastne tam nejsou sestihrany,ale jenom ta pojistna tycka ktera zapada do naboje kola,utahnes kolo matkou a hazeji.Je to tady i popsany na foru v axialech rock racer jeep wrangler.

rcjarda
Častý přispěvatel

Příspěvek od rcjarda » čtv led 30, 2014 4:43 am

Tak ti asi ta osicka nesedi poradne v disku a nebo je o zdibek delsi a pak ten disk poradne nedosedne
http://www.youtube.com/user/rcjarda/videos, http://rcjarda.rajce.idnes.cz/, axial SCX-10 Honcho , Hot Bodies Cyclone D4,SCX-10 Honcho 2 BANDA TEAM

madbull
Uživatel

Příspěvek od madbull » úte pro 09, 2014 4:11 pm

Ahoj,Hlásím se s dalším novým vozem v lokalitě Liberecka.Přesněji Jablonec nad Nisou. děje se tu u nás nějaké poježdění, nebo slejzá se zde u nás nějaká banda se kterou se dá občas podrandit?Koukal jsem, že Lípa a děčín je posetý expe modeláři, ale kolem Liberce jsem zatim nikoho neviděl...

jancernik
Častý přispěvatel

Příspěvek od jancernik » úte pro 09, 2014 4:39 pm

No v Liberci sme asi jen dva. Já a Alindur.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D

madbull
Uživatel

Příspěvek od madbull » úte pro 09, 2014 5:14 pm

Tak já vim v Jablonci ještě o jednom, ale ten už asi na expe moc nebude, ale axika má.A chodíte někam jezdit? Ty prý jezdíš i drifty.Nebyl jsi občas pojezdit i u arény na dráze Grofika?

jancernik
Častý přispěvatel

Příspěvek od jancernik » úte pro 09, 2014 6:14 pm

No tak občas s Alindurem někam zajdem. Ale oba máme ještě shorty takže to střídáme.
Jinak já ještě jezdim do Mrakolandu. Ikdyž letos sem to dost flákal.
Jo driftuju. Ale dráha u Petra je na drift moc velká.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D

madbull
Uživatel

Příspěvek od madbull » úte pro 09, 2014 6:55 pm

Tak to presne vim o koho jde a ty take. :-)jsem ten z jbc co se obcas prijel na drahu juknout.nedohadovaly jsme se o te draze v Harcove spolu nahodou? Kdyz pujdete tak dej vedet.uz jsem pojizdnej jen dodelavam osvetleni ale bez toho to jede taky :-)

Alindur
Uživatel

Příspěvek od Alindur » úte pro 09, 2014 8:34 pm

nemít rozebranýho hiluxe tak bych měl ještě větší chuť jít zajezdit :D ,ale mám toho "rozsypanýho" na stole nějak moc

madbull
Uživatel

Příspěvek od madbull » úte pro 09, 2014 8:59 pm

Tak az budes skladat nezapomen na retezy,az bude dostaveno aby nebyl snih.ja uz mam na stole i matros na retezy tak bude veselo at bide padat a nebo ne :-) .....ne opravdu,kdyz o vejkendu pujdete cournout a mate nejakej gut flek tak dejte vedet ;-)nejlepe kdyz tam projede i kocarek s babynou

jancernik
Častý přispěvatel

Příspěvek od jancernik » úte pro 09, 2014 10:46 pm

Jo to sme se asi bavili spolu o tý dráze. No ted je to tam zarostlý. Když sme tam chodili ve dvou lidech tak se to nestíhalo vyjíždět a pořád to zarůstalo. Takže teď nevíme jak to s tou dráhou bude.

madbull
Uživatel

Příspěvek od madbull » stř pro 10, 2014 6:42 am

Dráha v okolí lbc by byla fajn.Klidně bych se účastnil i údržby,ale aby se dalo kam jezdit.Ten trial je na tohle lepší, protože ať v okolí zajedeš kam chceš tak se dá pojezdit všudá...:-D

majawa
Uživatel

Příspěvek od majawa » úte pro 16, 2014 11:05 pm

jo liberec je hold ujetej na driftaře :-D a od tý doby co je dráha v mníšku tak i na buginy, popřípadě se jezdí i pár závodů rally, ale co se týče expedic je to už trošku horší kolem liberce je pár expedičářů ale sejít se jen tak ve 2-3na odpolední poježdění to moc neni a pak stejně jesděj všichni na větší akce ale ja osobně klidně někdy do jablonce zavítám :OK:
SCX cherokee
http://majawa.rajce.idnes.cz/
TEL: 736 138 672

madbull
Uživatel

Příspěvek od madbull » stř pro 17, 2014 6:51 am

Tak za mne,ja su take buggynar.jezdim uz rok semily, na drahu na placky jsem poridil desetinu zadohrab tamku,abych se ve stredu v lete po praci nenudil a do toho mam doma letadla a quadcopteru.triala jsem poridil na prochazky s rodinu kde mi nejmladsi clen rodiny zacina tapkat a kdyz se rodinny vylet spoji s expe tak jedine dobre.takze vyjit nekam o vejkendu zakezdit soudim bude jen problem se zvednout a jit :-)v tydnu delqm tak,ze bez svetel se asi pres zimu ani nesvezu :-)cesky dub neni tak daleko a klidne nekdy prijedu i ja.;-)

Alindur
Uživatel

Příspěvek od Alindur » stř pro 17, 2014 10:07 am

No v Liberci už toho driftu není tolik co bejvalo teď tu panujou placky :D Ale je škoda že těch expedic je tu tak málo nebo o sobě lidi ani nevědí když je okolo takových možností kam jet. Ještě ve starym bytě jsem měl libereckou výšinu za barákem ,ale v tý době jsem ještě neměl expedici doma :D.

madbull
Uživatel

Příspěvek od madbull » čtv pro 18, 2014 6:21 am

Salvatore vyhlasil jested na 27 ho.pojedete nekdo?videl jsem tam nekoho taky z lbc.tusim tiesto8.Mam jeste jednoho kamarada z Harcova co ma doma hilifta a jeho synek pry dostal creepra.a v jablonci kamarad s axikem by se urcite take nechal premluvit.na zavodech buggyn v semilech mam taky tri lidi co by i radi prijely dle moznosti.ono se to sejde, to bych se nebal,kdyz je zde tak krasna okolni krajina pripravena na zrejdovani :-)

Odpovědět

Zpět na „Lokální akce severní čechy“