Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Moderátoři: noha, Dave, Spery

Odpovědět
tangokes
Nově příchozí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Příspěvek od tangokes » ned kvě 03, 2020 10:04 am

Ahoj,a nešlo by dát sem termín a kdy a kde se sejít trochu dřív ? Rád bych se také zúčastnil.

renda567
Častý přispěvatel

Příspěvek od renda567 » pon kvě 04, 2020 5:21 pm

Díky moc za pozvánku na nádhernou expedici "Klepáč"
Po dlouhé zimě jsem se pokusil probrat k životu všechny akumulátory co mám. z 6 kousku se 3 neprobudili ze zimního spánku.
K tem třem musím dodat, že letos jím bylo 7 roků. Myslím si, že dost dobrá výdrž. Už jsou naloženy v slaném roztoku a pak do tříděného odpadu.
A konečně foto ode mně na kečupu.

Obrázek

Spery
Častý přispěvatel

Příspěvek od Spery » ned čer 07, 2020 7:58 pm

Tak včerejší malé poježdění u Bílku. Byla objevena krásnější cesta s krásnými kopečky, stále je vidím, Skotty může dosvědčit. Jinak počásko dobrý , dlabanec jsme našly také. Ze Skottyho se stal kamzík, skáče na kameny a přes řeku jak nic, máme se co učit pánové.Já musel brodit. Jinak supr sobota, sice to bylo dosti na rychlo, ale taky se dalo. Foto zde a příští víkend jedem zas, tak snad nám vyjde počásko. https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Bilek_-_doubrava_2020/

skotty
Častý přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skotty » úte čer 09, 2020 2:51 pm

Houby Kamzík ,to jenom Velitel nebyl ve formě protože měl omrzlé nohy jak se furt kvůli fotkám předtím cachtal ve vodě. :YOP: Jinak moc pěkná procházka a další rekord ve výdrži pro firmu Axial. :FINE: Parádní počasí,holky měly "zvednuté sebevědomí" takže bylo co obdivovat a ten luxus téměř zdarma v restauraci taky potěšil. Škoda že se lidé bojí deště a on potom žádný není... Takže zase někdy brzy na expedici. :OK:

Spery
Častý přispěvatel

Příspěvek od Spery » sob srp 08, 2020 9:26 pm

Nazdárek tak díky velké díky za dnešní krásnou expedici po delší době. Byla to opravdu paráda. Kačka je spokojená a ja též. JJ legarce jak se patří , hlavně ty parohy ty mě fakt dostaly. Jinak dnes tedy čtvrtka členstva měla poruchu , ale jo dojelo se. Fotečky zde a budu se těšit a doufám že brzy. https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Mastale_8.8.2020/

Spery
Častý přispěvatel

Příspěvek od Spery » ned zář 20, 2020 11:43 am

Nazdárek , tak včerejší velká expedice se nám vyvedla. Počásko bylo tedy domluvené asi za 1 a co se týče kolektivu taky za 1. Bez nějaké té opravy vozů by expedice nebyla ta pravá , takže se vyměňovalo, opravovalo, pájelo. V hospůdce dobré pivko i gáblík, někteří dobíjely baterky a čas utíkal jak o závod. Cesta dolů luxusní, velice rovnou kamennou cestičkou bez hrbolku, skoro až ke kamzíkovi. Někteří by se na tu cestičku hned vrátily. Cesta k autu už za tmy , parádně zakončená expedice a to celkový čas skoro 11 hodin. Jen ty kilometry nějak nešly spočítat. Fotečky zde a doufám že se budou líbit. https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Serak_19.9.2020/

renda567
Častý přispěvatel

Příspěvek od renda567 » sob zář 26, 2020 1:13 pm

Já přidávám opožděně pár fotek k expedici Šerák. Díky za perfektní organizaci a nádherné počasí.
Šerák na rajčeti

Obrázek
Obrázek

Spery
Častý přispěvatel

Příspěvek od Spery » pát říj 02, 2020 6:16 pm

Tak pár foteček z dnešního poježdění V Rudici. Počásko nakonec supr a bláta a vody bylo až až. https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Rudice_2.10.2020

renda567
Častý přispěvatel

Příspěvek od renda567 » sob říj 10, 2020 7:23 am

Podařilo se mně dokončit i video z expedice Šerák, odkaz je zde.
Podívat se můžete zde.

Odpovědět

Zpět na „Lokální akce jižní morava“