tonysch
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 19.05.2017 16:10

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Kuba nezklamal super recenze :-D
jen si dovolím drobnou korekturu nejsme z Opaváci, kdž už, tak Bílovec a auto jsme nestihli vrátit, takže jsme zaplatili další den půjčovného a proto příště přijedeme povozem, takže cca 2 hodiny zpoždění počítej. :CIAO:
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Alespoň každý vidí že hardcore expedice to není jako procházka rajskou zahradou. Kuba na hrad... :FINE: :-D :hura: :YOP:
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Zdarec tady malé poježdění z Maštaliček: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/mastalicky_pojezdeni/
havran 75
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 07.01.2014 18:36

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Srdečné pozdrav na kraličák :CIAO:
Zdar borci, pokud si kladete otázku proč se musíte plazit až na vrchol :-p
důvod je jediný! Šéf si tam posledně ponechal šroubovák tak ho jdete společně vyzvednout :YOP:
Tak hybaj na vrchol a slunce v duši :YOP:
Expe Zdar váš Toníček
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Sobota, dne 17.6.2017, prý svítilo sluníčko a bylo hezky. :-D
Vyrazili jsme na Kralický Sněžník na takovou malou expedici. Byla to velmi příjemná procházka s kulturní vložkou na chatě Návrší. 8o
Po občerstvení jsme pokračovali směrem k vrcholu který jsme ovšem nezdolali, já jsem byl celý propocený tak, že jsem se musel po příchodu k autu převléct. :-D

Perfektní expedice a příjemná parta. Děkuji za hezký den a doufám, že se najde příležitost a ten Kralický Sněžník zdoláme.
Omlouvám se za opožděné fotky, nějak nestíhám.
Zde jsou.

Obrázek
Obrázek
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak dneska zase jedna z pohodových akciček směr Pekárna, hospoda u Jelena a okolí. Kolektiv jak se patří a počásko vyšlo krásně. Díky moc za fajn hezky strávený den. Fotečky zde: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Pekarna_ricky_2017/
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak koukám, že se tu nic neobjevilo z mini-expedice Kolumbovo vejce.
Omlouvám se všem a opožděně přidávám pár fotek.
:BYE: :BYE: :BYE:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek, tak včerejší výjezd do výšky 1603 mnm. bylo naprosto luxusní. Cesta tam v poho ,snídaní to začlo jak se patří. Dojezd byl dle plánu našeho Jiříčka, děkujem. Začátek expedice krásné počasí , nástup filmového štábu a malý rozhovor před kamerou, a poté šupajda nahoru, samozřejmně jak jinak. V 1 hod na Růžohorkách oběd. Poté výšlap směr náš cíl. Výhled krásný, bohužel déšť se dle předpovědi nedostavil tudíš expedice chvilkama nudná. Nahoře lehce mlha, ale náladu nám to vůbec nepokazilo. Následovala cesta dolů asi 100 no možná ještě těch 50 metrů ,no možná to bylo ještě 100m ,nevím, ale byl to kousek. Po lehkém sestupu k chatě Jirka chtěl zmást nějaké turistky, ale měly zkušené horaly , tudíš se mu to moc nepovedlo. Cesta Obřím dolem docela v poho až na pár vylepšeních viz kanály na vodu, ale náladu to snad moc nepokazilo. No shrnutí expedice se vším všudy 20 hod, což je moc krásné. Moc děkuji kamarádi za perfektní sobotu a budu se těšit na dlaší akci, snad se mnou pojedete. Fotečky zde : http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Snezka_2017/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

8o Pěkné, tak trošku vám závidím, ale popravdě, tohle už bych nedal :-(
bflmpsvz
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Koukal jsem se na fotky, velká škoda, že jsem nejel.
Bohužel mně to nedopadlo, jsem první měsíc v novém bytě a zatím ještě dovybavuji a bohužel jsem nějak finančně nevyšel.
Toto by ale nebyl nepřekonatelný problém ale problém nastal v pátek kdy mně přišel instalatér namontovat bojlerek na vodu do kuchyně.
Nezdařilo se a musel přijít v sobotu to dodělat. Tak bohužel jsem nemohl jet. :BYE:
Doufám, že se někde brzo uvidíme. Třeba na expedici Błędne skały. :BYE: :BYE: :BYE:
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak krásné poježdění jak na suchu tak i na vodě.Konešně sem prohnal jak skutr tak i čluny. Byla to dle mě opravdu pecka a foteček mooc velká spousta. Počásko zase na jedničku a hlavně žádnej stresík. Moc díky

Fotečky zde : http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Rudice_na_clunech/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

8o Moc pěkné fotky. Koukám, že i pejsci si zaplavali. :OK:
bflmpsvz
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Včerejší poježdění u Adamova na Alexandrovu rozhlednu. Krásné počasí a supr partička lidí. Pár foteček zde: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Adamov_ ... rozhledna/
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek , tak se nám čas krátí na Akci Praděd a doufám že klapne jak počasí tak i pan kameraman ať to stojí za to. Jinak akci potvrdil Igor , Tonda a Michal což by bylo fajn.Jinak bych potřeboval nějakého fotografa na momentky ,tak si to nechejte projít hlavou, kdo by se toho ujal, foťák dodám. Jinak krmení zvířátek bych viděl Tišnov jako pokaždé a to 23.12 na čase se ještě domluvíme. A příští rok to musíme zase pořádně rozjed jak to bývávalo. Spery
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Ahoj.
Dlouho jsem nikde nebyl a tak pojedu s vámi na Praděd. :-[ :-)
Fotit budu sám se svým foťákem, tak bohužel, s focením ti nepomohu. :-D

Zpět na „Galerie z akcí“