Richmonnd
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 08.09.2015 20:23

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Jen tiše závidím. Nádhera.
havran 75
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 07.01.2014 18:36

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Zdar borci ,velké děkovanec za supr expe, fotečky libový videjko pěkné motanec :-D
To zvířátko na tem šutru asi nové druh né :-p
a Pepíkova nožka v tem sajrajtu to jest třešnička na dortu :FINE:
kdo nejel ať závidí :YOP:
Expe zdar váš Toníček :BYE:
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak snad nám to tento víkend vyjde, už se hodně těším.teď sem víkend vynechal a už mi to chybí. Jinak rybníček do Unína zmáknut tak se máme zase naco těšit, aspoň ty čluny nebudou jen na vozejcích. Jinak bych potom s někým rád ještě zmáknul nějaké ty překážky, tak kdo by měl chuť brnkněte, matroš doma na to je, jen něco vymyslet a dát do kupy.
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Jakože pořádnou rampu aby se dalo s Traxxasem plácnout do toho rybníku... :FINE: :FINE: :YOP:
havran 75
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 07.01.2014 18:36

Expedice a jiné akce JMK

Zdar borci,než zalehu do pelechu chcu poděkovat všem zúčastněným na dnešní expe pulčín :OK:
zvláště svátečním jezdcům za akrobatické kousky a že jich bylo :-D :-D
také za perfektně připravená auta a vysílačky :-p není nad servis v přírodě :YOP:
těším se až ráno vstane velitel dá si kafíčko vezme nůžky sestříhá video a vybere fotečky,už se moc těším :YOP:
Dobrou :BYE:
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek tak expedice Pulčín 2017 naprosto v poho zde videjko a foto. Moc díkec

video : http://www.masters.cz/clanek/5227/-rc-e ... ulcin-2017

Foto: http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Pulcin_2017/
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Šéfe, hejbací obrázky super a hlavně čtyřkolka a taky moje oblíbená klouzajda. :OK:
JirkaCH
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2016 8:24
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Technika byla připravená výborně, jen některé součásti to špatně pochopily. Ale kdyby se neimprovizovalo, tak by nebylo na co vzpomínat.
Jinak samo všem děkuji za přiloženou ruku k dílu.
Okruh, počasí a papů vynahradilo úplně vše, ne?
díky.
Uživatelský avatar
Chazzy93
Uživatel
Příspěvky: 411
Registrován: 06.06.2015 19:18
Bydliště: jižně od Brna

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak tak, ony ty součástky prostě nepochopily svůj účel, tak občas blbly, důležitě je, že jsem si dokázali vždycky poradit. Ti (ne)schopnějsí si dokázali dokonce udělat z autíčka na dálkové ovládání autíčko na provázku. Každopádně expedice byla suprová, krásný terén, krásné počasí. A přežrání výborným jídlem byla krásná tečka za krásným dnem. Díky díky a těším se na příště.
Martin Haas
Tatra 805 valník, 1:10
Mercedes-Benz Unimog 1:10
Ford F-250 Super Duty Cab
Zbytky podvozku CC-01
http://kenny666.rajce.idnes.cz/
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak moc velké díky všem za nádhernou sobotu. Akce se vyvedla více než sem si myslel a počasí nám taky přálo. Jinakodkaz na Igora a foto dodám za chvilinku. Jinak dík Igore, Tondo a Michale za lítací videa a budu se těšit na Šérák. Jinak včerejší náhodné setkání i s jinými expedičáři překvapilo. Děkuji za nové expediční tričko, příště beru na sebe aby bylo vidět kdo tomu velí.Jinak včerejší opravu rozvodovky Toníček zmáknul a jinak vše šlapalo jak mělo. Tak se mějte a příští víkend zdar

Masters: http://www.masters.cz/clanek/5236/rc-ex ... -15-4-2017

Foto Michal : https://www.zonerama.com/jackoscz/Album/2902242

Foto já : http://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Mastale_15.4.2017/
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Rád bych poděkoval za hezkou expedici v hezkém prostředí Toulovcovych Maštalí. :OK:
Touto expedicí jsem zahájil pátý rok svého expedičního ježdění a jak již bylo výše řešeno setkali jsme se s jinou partou expedičáků.
Toto se mně stalo poprvé a mám takové špatné tušení, že i naposled. Proč? To je debata na jiné vlákno. :-p
Díky za hezké fotky a video které natočili všudy přítomní sršni :-D
A zde je moje práce. Doufám, že se bude taky líbit. Podle mně, čím víc fotím tím to je horší :!: :!: :!: :-I

Obrázek
Obrázek
Obrázek

A ještě jsem se zapomněl zmínit o jedné generální opravě převodovky která proběhla velmi rychle pomocí zručných mechaniků. 8o
Obrázek
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Fakt je ten že v Maštalích už jsme několikrát potkali další expedičáky. Tak už to tam holt bývá. :YOP:
JirkaCH
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2016 8:24
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

I my všichni děkujeme za parádní sobotu. Počasí bylo načasováno na výbornou, trasa byla sqělá a oběd také, i když pravda trochu ve veselém duchu. Tentokrát až na malou drobnost s převodovkou (kdy musela ven a celá se rozdělat)
součástky své funkce pochopily.....
co dodat dík a příště ....
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak po dnešním pracovním dni a to u více expedičářů padl expediční den na zítřek. Tudíš zítra v 9:O1:27 sraz na parkovišti P v Pavlově a v 9:14:27 výjezd na nějakou světovou stranu dle chuti a počasí. Předběžný cíl akce zřícenina a možná vysílač. Jinak skusíme polapit nějaké divoké zvíře. Možní jde s námi splašená včela a pokud ne , beru točící a foticí náčiní. Jo a nezapomenout opalovací krém , brýle a šortky. A možná snáma jede malá expedičářka.Takže zatím zdar
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nestihneme to dříve jak 9:01 28 . Tak doufám že nedostanu černej puntík a nějakej flastr... :YOP:

Zpět na „Galerie z akcí“