Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

ondraseeek píše:... jeste me napadlo, je to detail, nepremyslels nad obtahnutim toho napisu Land Rover?


Přemýšlel a původně jsem to i plánoval... Jenže ten nápis by musel být černý a v tuto chvíli by to nevypadalo dobře. Už tak je té černé víc než jsem čekal. Nicméně, autíčko ještě není dodělané, a to ani barevně. Je možné že až udělám co plánuji, tak se to oživí a třeba to ještě zvážím...

Jinak díky za pochvalu :oops: , jsem rád že se vám to líbí :wink:
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Dnes autíčko poprvé ožilo :P S pomocí Salvatora, díky :wink: A také hned odpoledne šlo poprvé ven...

Jak jsem očekával a chtěl, je to expediční autíčko a ne "rock crawler". A podle toho se také chová. Nízko položená podlaha a prahy dost omezují průjezdnost a narovinu - ty pneumatiky od SDI taky... Definitivně to nejsou ideální gumy, ale alespoň vypadají moc dobře :lol:

Obrázek

Takže už jsem Trail ready a hurá zase ven :twisted:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Jo jo, v realu je to moc pekny.

SDI-cka bych jeste definitivne neodsuzoval, prowlery se taky v mokru moc nechytaj.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja muzu s Mikem jen souhlasit, tohle auto vypada opravdu fantasticky.. A tomu ze jsi "zacatecnik" se mi ani nechce verit.. :-D
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

mě zaujal ten pěkně zapuštěný navíják
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Jak mi rika moje polovicka ale jen vyjimecne,jsi SIKAS. :tleskam:
bart
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 07.07.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Začátečník, nezačátečník. Prostě to neuspěchal a je šikovnej. LRko posunul do úplně jiný sféry. Prostě bomba.
CC-01 JEEP WRANGLER. ROBITRONIC 55T, DSYS MD46DCRS, PNEU MEX, DX 3 E
http://barttt.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Už mě jich spousta předběhla - P A R Á D A
Co ce mi líbí? Perfektně provedená práce. Prostě "řemeslo" jak má být.
Nápady - podběhy, blatníky, plato navijáku v nárazníku, roof cargo, ... Podělil jsi se o technologii a postupy. Jo šekle se mi líbí. Viděl jsem zatím jenom veliké. Jsou z tuzemska?
Trochu mě zaskočilo barevné schéma, které je pro expedice trochu mnohobarevné (moje mínění a cítění - kašli na to!), ale pro tebe to je srdeční záležitost a navíc perfektně provedené. Ty tenký linky nejsou žádná sranda. Ty vyjdou křivý ani nechceš. Ale tobě néé, tobě sedí.

A co je hlavní ... už jezdíš!!!
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Taky se přidám k chválení....je to moooc pěkný
Jak navrhoval Ondrášek ten nápis Land Rover...stříbrnej by tam moh podtrhnout kouzlo Landíka
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Čím si to spojoval. :?: Páječkou nebo cínem nebo ještě něčim jinym.:?:
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Dnes jsem se rozhodl k zásadnějšímu upgradu Land Rovera. Abych byl spokojený, musím ho vyměnit za Jeepa (konečně). Takže je na prodej u Žíly, kdyby měl někdo zájem...

S Land Roverama končím! :twisted:
pavelini
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 23.10.2009 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak se po kratke ceste dostal Harryho skvost ke me, mam ho uz mesic na osvetlene policce za sklem, spolu s HL Tundrou a jak tak na ne koukam, tak si myslim, ze TF je skoda, na takovou domaci paradu, kort kdyz doma pristala BajaHPI 5T, kdyby mel o toto TF nekdo vazny zajem tak at svou nabidku posle na mou SZ.
Nepotrebuji prodat, jen si myslim, ze je tohoto skvostu proste skoda, ani jsem ho neprojel doma, natoz v terenu......
OFF-ROAD 1: HPI BAJA 5T
OFF-ROAD 2: Toyota Tundra HL. Uz je komplet.....je to konecne mazlik, ve kterem je vse..dle meho vkusu...
OFF-ROAD 3: Tamiya CR-01 ... v přípravě na těžší terén
www.rckv.cz
pavelini
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 23.10.2009 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Nikdo zadna nabidka? Ani za bura? nevadi, uz ho presouvam na osvetlenou policku a tam se bude frajerit spolu s Hl. :wink: :wink:
OFF-ROAD 1: HPI BAJA 5T
OFF-ROAD 2: Toyota Tundra HL. Uz je komplet.....je to konecne mazlik, ve kterem je vse..dle meho vkusu...
OFF-ROAD 3: Tamiya CR-01 ... v přípravě na těžší terén
www.rckv.cz
pavelini
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 23.10.2009 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty brdo, toliko SZ a nikdo neodpovedel na mou odpoved. Ty brdo.......A to jsem snad, kazdemu odepsal hihi.....
OFF-ROAD 1: HPI BAJA 5T
OFF-ROAD 2: Toyota Tundra HL. Uz je komplet.....je to konecne mazlik, ve kterem je vse..dle meho vkusu...
OFF-ROAD 3: Tamiya CR-01 ... v přípravě na těžší terén
www.rckv.cz
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Mě si neodepsal :lol:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel

Zpět na „RC4WD“