immortal
Uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: 21.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 4 - Modřany

dik Tomasi....

jinak jsem na tom zas neco malo udelal jako napriklad nove tlumice, konecne udelal navijak , v masce nove blikace,zkousim nove pneu G-made(jsou sirsi a teziste posadi dolu) a zacinam pripravovat interier (volant atd...)...jde to pomalu sakra:)))))))))))))))))))))))

viz foto zde:

http://immortal807.rajce.net/wolf_navijak
immortal
Uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: 21.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 4 - Modřany

jo a co rikate na ty fanfary ???? :lol:
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

fanfáry good koukám měli jsem oba stejný nápad :D já ji mám taky na poště a s polečně se světly s šhobby :D
Je to fakt luxus to tvoje vozítko :P
nohajz.rajce.idnes
immortal
Uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: 21.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 4 - Modřany

nadhot foto at mrknu
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

immortal píše:grizzly......je to svarovany stribrem(nee cistym:) )..lepe to zatyka,ale hlavne ma mensi teplotu tani nez mosaz,ale zas pro porovnani:1m pajeciho dratu mosazy s tavidlem........68kc/ks.....1m stribta s tavidlem 98kc/ks
-----jedna pajeni tycka mi staci na celou zahradku pro upresneni a jeste neco zbyde


Ahoj,mám na tebe dotaz.Jelikož teď budu vyrábět více ochranných rámů a je mi blbé neustále jezdit do práce a abych si stále od někoho půjčoval autogen a pak někoho obtěžoval,aby mi tohle přidržel zavařil autogenem a mosazí,tak jsem si pořídil plynový hořáček od Proxona.Teplota plamene má být 1200 stupňů.Dělal jsem testy ohřevu trubek a bez problémů s tím rozpálím ocelovou tlustostěnou trubku o průměru 6mm do červena,tak tady to bude v pohodě.Pak jsem zkoušel mosaznou pájku, drát,ten sice také rozpálím a až do běla,ale neutavím ho,tak je jasné,že mosazí to pájet nepůjde.Cín vylučuji,protože to s ním má minimální pevnost,tak připadá v úvahu to stříbro,jenže je jich tolik typů,že vím kulové jaký vybrat.Můžeš mi napsat,co jsi kupoval ty na spájení ocelových trubek a jaké tavidlo jsi použil?Případně odkaz,kde jsi to kupoval a trocha zkušeností s tím.Dík grizzly
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
immortal
Uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: 21.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 4 - Modřany

zdarek......ja pajel ne trubky,ale kulatinu 4mm a to je jedno

pouzival jsem pajeci ticinky a to mosaz s 24%stribrem a to obalenou takze tavidlo odpada

ale maji i s 17%Al.....ale pouziva se to tak -cim vice stribra tim lepsi taveni a zabihavost tak ze delaji tusim i 54%Al,ale to uz je zbytecne

cenovky jsou asi za tu 24%Al 74Kc a je asi cca 60cm dlouha

link nemam zadny,kupoval jsem to tu (v Praze) u chlapka co ma svarovaci potreby(ktramek v garazi) a ten mi to vse poradil
immortal
Uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: 21.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 4 - Modřany

koukam,ze si taky z prahy tak hazu mapu kde to je
.....
http://www.firmy.cz/detail/596822-ing-a ... atice.html

je tam mapa a jsou to Kunratice
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

super,moc děkuji za odpověď.Ještě dotaz,co jsi použil za plamen? Klasiku autogen,něbo něco jiného?.Jinak moc díky za odkaz,vím kde to je. :wink:
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal

Zpět na „RC4WD“