Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

tomas71 píše:A samozřejmě to nebude takový naprcaný :-D


No uvidím co s tím Kuba udělá :-) akorát mě tak napadá že už jsem vlastně ve špatný sekci :-D měl bych to nechat přesunout do správnýho oddělení :D zase :-D
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Takže to tu obnovím... no Toyota je doma... takže tímto chci poděkovat Leemu za práci kterou odvedl. Byl jsem si to včera projet u nás na pískovně. Vím že to auto vyjelo dost i předtím, ale teď to vyjede fakt hodně. Krásně to tlumí, jede to fantasticky. Shrnu to, mám nové komplet šasí, nárazníky - vpředu i vzadu. Vpředu vypadá fakt parádně, pokaždý se na něj musím podívat :-D jinak vzadu je taky parádní, ale ještě mi přijde tažný zařízení, a mám v plánu udělat vlek na člun. Mrknu potom na nějakou inspiraci jak by to mohlo vypadat, popřípadě Lee říkal že by chtěl vozejky začít dělat, tak bych to mohl mít sakum prásk celý od něj :-) a cenu měl za vozejk co říkal vcelku přijatelnou :-) Dyžtak k fotkám budu rád když něco řeknete, at už chválu nebo jiné nápady :-)

Zkouška doma :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tahle se mi líbí :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

První terén :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Tak menší report, zůčastnili jsme se AST Kokořín, nakonec jako divák a pomoc v našem týmu MudMex. Předchozí den respektive večer, byla noční jízda, a po pár karambolech, navíc bouračkách s nějakým mladým jezdcem které to spíše bral jako destruction derby jsem dojel do kempu s hnaným jen jedním kolem... ráno jsem se snažil to dát do kupy, když jsem myslel že je to úspěšně hotovo tak se vše u první překážky vrátilo a byl jsem nahraný... zkoušel jsem bojovat dál ale se záběrem jednoho kola to nemělo smysl... nakonec jsem poslední sekci odjel se zapůjčeným suzuki jimny od stiffiho, čímž mu za to děkuji... nyní je auto opraveno, nová ložiska, nové ozubení v diferenciálu, nové osičky a piny... zlomený pin byl důvodem že mi také nezabíralo jedno kolo... bohužel i po opravě a výměně by to stejně nefungovalo... přemýšlím že jak moc jsem chtěl hardtop tak asi pljde dál, nějak mi nesedl...
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Toyota Hilux by DYNO

hezký, jen si tam nech hardtop.
:OK:
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Toyota Hilux by DYNO

Udělej tam pěknou bednu na korbu, do ní schovej elektro a je to.
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
Langos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 608
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Re: Toyota Hilux by DYNO

Za mě to je takhle Cajk
2,4 Ghz
SCX10 - Toyota Hilux
SCX10 - JEEP JK
SCX10 - Land Rover Discovery Camel Trophy
MST CFX - Range Rover Camel Trophy
V3S
Tamiya - Porsche Jägermeister
2x Traxxas Slash

http://langos100.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/watch?v=NPvRV5fzeTk
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Dlouho jsem sem nic nenapsal, takl udělám krátký report z celkové sezóny :-) no ta pro mě byla celkem na pikaču... na první AST jsem jet nemohl, byl jsem mimo a nestihl bych to, tak jsem jel na Kokořínský, na které jsem se dosti těšil, protože příroda a terén je tam naprosto bombastický... no večerní poježdění bylo celkem v pohodě... bohužel po karambolu s dalším jezdcem jsem zjistil ráno dost nemilé překvapení... střihnuté poloosy vepředu i vzadu, přeštípnutý piny, a dokonce došlo i k očesání zubů v diferenciálu... tak jsem to zkusil dát dohromady bohužel u první branky mi vše začalo přeskakovat a měl jsem smůlu... doma jsem objednal nové díly, bohužel k mé blbosti jsem diferenciál nevymezil podložkou a opět mi to začalo přeskakovat... takže ani na Moravě jsem AST nejel... tam jsem se dostal k 6 brance... :-) :-D no doladil jsem zbytek a jezdilo to v pohodě, odjel jsem pár expedic, a těšil jsem sej ak se věci budou vyvýjet na model hobby... k mému nadšení jsem zjistil že v těle nápravy je už strržený závit zřejmě po pár kotrmelcích, a těhlice zde nedrží... bohužel pro yoty tohle byla poslední tečka... jsou scalové, líbí se mi jak vypadají, ale není na ně spolehnutí... tudíž otázka co dál... nové nápravy jasná volba, jen které vybrat kromě yot... axial jsou super jen se mi nelíbí vzhled... nakousl mě Kuba a volba padla na MST... koupil jsem komplet podovzek... použil nápravy a nechal si kola která dám na vozejk, zbytek jsem prodal do světa... díky tomuto mě přišli nápravy na krásné 2000,- plus nějaké drobné :-) musel jsem díky nápravám trošku předělat podvozek, protože původní tlumiče bych tam nenacpal, musel jsem použít krátké gmady... jinak pokud někdo přemýšlí zda koupit MST, vřele doporučuji protože je to fakt paráda, za málo pěněz mnoho muziky, super rejd, jednoduché, poddajné, a řekl bych i po pár testecgh že to dost vydží... :-) dávám pár fotek z model hobby :-)


Obrázek

Obrázek

nejkrásnější modely :-) :-P
Obrázek

Obrázek

a zase se v tom vrtá....
Obrázek
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Uka to na tom MSTčku...jak to vypadá a jak si to porychtoval...mám to do budoucna v plánu, tak ať vidim, co mě čeká...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: Toyota Hilux by DYNO

on má jen nápravy MST ... zbytek zustal stejny
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Jo, to sem pochopil, akorát sem to blbě napsal...de mi hlavně o šířku...jestli jsou kola schovaný a jak moc...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Tady to máš Lepráčku :-)
kdyby jsi to chtěl ještě nějak jinak tak upřesni :-) ;-) víš jak na tom jsem :-D :-D :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

musím podotknout že kola jsou krásně zalezlá uvnitř, a při křížení krásně zalezou dovnitř :-) původní nápravy yoty dost lezly z boku a vyčnívaly... :-)
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Toyota Hilux by DYNO

tak toto je pekne poriesene.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Youki
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 22.09.2013 14:16
Bydliště: Trenčín

Re: Toyota Hilux by DYNO

Aký pekný scále defekt máš na zadnom kolese. :OK:
Axial Jeep SCX10
Toyota Hilux
Jeep JK 4 Door
Jeep JK 2 Door
http://youki.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

viď defekt je lexusní... no a je to z toho, že co jsem to teď prohlížel, tak na vnitřní straně vylezla z beadlocku guma... a tohle udělalo tento patvar... :-) :-D no 16 odjezd liberec abych pěkně popil se svým Slovanským Slovenským bratrem Lubem :-) :-D a 17 vánoční ještěd :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Tak byl jsem na Vánočním Ještědu, a musím říct když si odmyslím prvních 500 metrů možná ani ne, tak to byla fakt bomba akce... :-) klasika po silnici to nesu v ruce, nebaví mě to, a jak tak jdu najednou se mi rozskočil tlumič... je divný ikdyž to bylo zakápnutý lepidlem, asi občas ten olej nějak tomu lepidlu nepomůže, jinak se akce zdařila na výbornou... jinak chci poděkovat Lubošovi, který mě přivezl loďaž ze Slovenska... až přijdu z práce nahodím fotky :-)

Zpět na „RC4WD“