Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Tak jsme se zúčastnili Vánočního Ještědu, a nějak se tý smůly nemůžu zbavit... při posledním Ještědu jsem 50 metrů od parkoviště opravoval z důvodu že se mi rozskočil kardan, ale ten byl opraven, nyní jsem opravoval asi po 100 metrech od parkoviště, kdy jsem ještě auto nesl v ruce a vysypal se mě tlumič... no práce na chvilku problém je že jsem někdě ztratil jednu pružinu, takže stěstí že jsem si vzal náhradní tlumiče s sebou a doběhl zpět do auta, přiběhl zpátky, opravil auto se přineslo k vstupu do lesa z důvodu šetření baterie... :-) nakonec jsme tam stejně čekali, byla tam zase obrovská fronta :-) :-D no co dodat, počasí nám vyšlo parádně, navíc jsem tam pořídil od bráchy ze Slovenska takový necky za Hilux, takže to pak lépe nafotím, na vodě už byla a lítá to luxusně :-) Jinak teď 7.1. expedice Tisá, tak se s někým možná uvidím :-)

Takhle nás Ještěd vítal
Obrázek

po výjezdu :-) musím podotknout že počasí bylo naprosto luxusní, vše foceno telefonem :-)

Obrázek

Obrázek

Slovenský brácha :-)
Obrázek
2x Slovensko vs. 3x Česko - Hagrid není vidět :-D
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a tady čluník za hiluxe :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Langos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 608
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Re: Toyota Hilux by DYNO

Už ti jedou nápravy? Hele není ten člun moc velký? Až to dáš do kupy můžeme vyrazit na expe :-)
2,4 Ghz
SCX10 - Toyota Hilux
SCX10 - JEEP JK
SCX10 - Land Rover Discovery Camel Trophy
MST CFX - Range Rover Camel Trophy
V3S
Tamiya - Porsche Jägermeister
2x Traxxas Slash

http://langos100.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/watch?v=NPvRV5fzeTk
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Toyota Hilux by DYNO

.... Tahle velikost clunu je paradni. Jak tak od oka odhadoval podle sedacek a rekl bych, ze to autu odpovida... Takovejhle clun je 3x vetsi nez auto

Chtelo by to teda na vozejk nejakou peknou nastavbu k tomu urcenou, ale velikostne se mi to libi.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Toyota Hilux by DYNO

Člun je obrovskej, ale parádní. Kde jsi ho sehnal?
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Hele podle sedaček bych řekl že to přesně odpovídá, známý měl podobný člun ale asi o něco menší, tahal to starým patrolem a musím říci že to měl jako nadměr, jezdil s tím až do chorvatska... vozejk k tomu nepatří, ten byl původně na pajero, ale to už není tak jsem to na to položil, ale bude na to přímo udělaný :-) chci aby to vypadalo :-) Jinak člun je domácí výroby, ale podle toho jak to vypadá bych řekl, že je to ze stavebnice motorové jachty Challenger, mám ještě jednu doma... ale jsou na ní úpravy, hodně velký... jsem teď na noční ale pak ho lépe nafotím, je to docela dělo, pěkně to lítá :-) Já ho koupil od Lubomíra ze Slovenska, jinak stavbu udělal Jouly, na fejsbůku jako Tomáš Jouly Jakubec :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Zúčastnili jsme se TRIALu na BABINÁCH, musím říct ikdyž si z nás počasí dělalo srandu, byl to naprosto super den, dokonce ačkoli u mě nezvyk, stačilo přijet, zapojit baterku a nic jsem nemusel montovat :-) :-D Z 21 lidí jsem skončil 11, a to ještě díky vlastní blbosti hlavně v třetí sekci, jinak to mohlo být pěkné 6 místo možná i o jednu pozici lepší :-) ale šlo mi o to se hlavně projet, a užít si den :-) Fotky mám od Hagrida, zacož mu samozřejmě dekuji, za prvé za společnou cestu a za druhé že jsme tam zůstali až víceméně do konce, kdy jsme ještě sledovali velký offy a pak jestě v půl 6 večer jezdili s modelama :-) Jinak všem moc děkuju za fajnový den :-)

start :-)
Obrázek

Herma po cecky ve sra*kách :-D
Obrázek

Výjezd :-)
Obrázek

Číro v pasti :-)
Obrázek

Průjezd
Obrázek

Budu potřebovat nějaký lepší motor, co mám teď mi nestačil na výjezdy, maximální rychlostí jsem to prostě nedal :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Jinak chci hrozně moc poděkovat Palimu a Ralimu :-) Možnost se s nima svézt pěkným a náročným terénem kde to Pali moc nešetřil, byl prostě zážitek :-) Zvláště když jsme vyjeli to co za námi ne :-) Takže Vám oběma moc díky bylo to super!
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Jinak pánové mám ještě prosbu, spíše pro majitele hiluxů... kde máte elektroniku? Já ji mám na korbě, bylo to schované v el. krabičce a místo korby byl hardtop... jenže ten po expedici v Tisé po ataku Bruce má pár problémů a přemýšlím že bych se vrátil zpátky ke korbě, je fakt že bez hardtopu se dá vyjet mnohem více :-) Díky za případné fotky a info :-)
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Toyota Hilux by DYNO

Vodotěsnou a pod intošem. Se mrkni ke mě na rajče
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Mě právě přijde že to tam nedám, protože tam je fakt málo místa :-) Uvidím zkusím to tam dát, to co bylo teď na korbě byl jednoduše děs...
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

No tak jsme se zúčastnili Adventure Scale Trophy ( AST ) na kokoříně :-) Letos bych chtěl odjet všechny závody uvidíme jak to půjde :-) Nastala taková změna, jelikož v Tisé po kontaktu s Brucem se odporoučel držák hardtopu ( který je mimochodem od rc4wd hodně špatně vymyšlený ) tak jsem se rozhodl jej sundat. Za prvé je to nějaká váha navíc, změněné těžiště a prostě s tím nešlo tolik vyjet... Takže elektro jsem dal na prasáka na šásko, abych neměl na korbě dráty a bordel... zatím zůstala prozatimní bouda, kde je schovaná baterie a spínač světel.

AST proběhlo parádně, jak je zvykem v pátek jsem byl první na místě, vybral si fajný plácek na spaní a čekal až dorazí kluci :-) otevřel si pivko a čekal, první přijel Bruce s Jardou :-) dali jsme si do nosu pivko, pokecali a čekali na zbytek lidí, kdy se to pak konečně začlo sjíždět... později následovalo výběr míst kde budou sekce... letos 4 sekce po 20 brankách... Číža se jako matematik ale neosvědčil a chyběli mu tyčky, ale nebyli by jsme hlavy chytrý kdyby jsme to nevyřešili... dost zbytečných keců. K závodu.

Jel jsem opět v našem týmu MudMex, kde se na nás vykašlal Bedna.... stal se z něj fitness muž :-D takže naše klasika v týmu
Hosan, RCAnnie, Denny, Špíca a nově nastoupil Hagrid. Bohužel Martě Lee nestihl dát zpátky do kupy micku... takže ta snad příště... :-)
Z pěti lidí v týmu jsme měli tři navijáky, což bylo super... no ne na dlouho, bohužel Hosan svůj naviják spálil, protože ta jeho tlustá berta ja fakt těžká... V druhé sekci bohužel kvůli závadě odstoupila i RC Annie, a tím jsme přišli i o další naviják... Takýe jediný komu zůstal naviják jsem byl já. Musím říci, že jízda v závodě byla super, nikdo edal nic zadarmo a snažili jsme se :-) První sekci jsem projel úplně čistě, druhou s jedním dotekem, bohužel třetí byla boží ruka což bylo i omylem, nestačil jsem uhnout, a v poslední sekci bylo pár hloupých doteků které mě mrzí a možná mě připravili o bednu... Hlavně čtrvtá sekce byla pro nás náročná, s jedním navijákem to bylo těžké, zbytek týmu jsem povytahal, a dokonce to zajeli hodně slušně a snad i čistě, ja pak udělal hloupý dotek který mi to dovršil... při předposlední brance celého závodu se odporoučel i navíjak mě... KATONI nevydržel... bohužel, každopádně měl jsem ho dva roky a svou práci odvedl skvěle! Za což chci tomášovi poděkovat a snad od dalšího závodu bude nový... :-) Už jen tímto závodem prokázal fakt opravdu moc a měl nárak na to aby naposledy někoho vytáhl... každopádně všem díky za účast!

Jinak večerní pití se zábavou o kterou se postará klasika Stiffi se Swiňákem to je proste show v TOPu. Takže díky všem za TOP víkend! :-)

pár fotek :-)

příprava scale bordelu :-) jinak jeětě děkuju Kuba93 za prodej dalších scale věcí přímo v campu :-)

Obrázek

čekání s pivkem :-)
Obrázek

Obrázek

Průjezd hradem...
Obrázek

Hrad a zbytek týmu :-) Hosan nasáčkovanej hned za mnou v hradu :-D
Obrázek

reklama na LEESe FRAMESE v lese! :-D
Obrázek

Náš kladkostroj :-) vytáhnutí Hosana :-)

Obrázek

Dvě kočky!
Obrázek

upravené fotky :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
toto byla osudová branka pro naviják :-) :-D

V noci se byl projet číža s hagridem a Kubou tak zde jsou nějaké fotky, zbytek dostanou po mailu :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A poslední den - neděle závod skupina C3. Docela mazec, koukal jsem na parádní výkony :-)

Obrázek
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Toyota Hilux by DYNO

JAkym zpusobem umrel ten navijak?
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Toyota Hilux by DYNO

Stržený převody
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Toyota Hilux by DYNO

ty jo to se taky stava? mam tu asi 5 serv ktery jsou vycuzeny elektrcky.. jaky kolecko umrelo?
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

odešlo to ozubené kolo... Obrázek
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Jo jinak často slýchávám že mé gumy jsou hnusné a ošklivé... no Váš názor, ačkoli je to divný tak mě se na tom autě fakt líbí, ale hlavně co je důležitý, tak je to že jsou funkční... a jsem s nima fakt hodně spokojený :-) tím to pro mě řeší snad vše :-)

Zpět na „RC4WD“