Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

No když už jsme u těch úprav na autě :-) Dneska mi Růžena dovozl do Prahy nějaký cajky od žíly :-) Bohužel dvě co jsem chtěl neměl skladem a budou až příští týden :-) ale co, zaplacený to už je tak si jen týden počkám :-) ;-)

Takže dneska mám doma tohle:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Příští týden dovalí toto :
Obrázek

a toto :
Obrázek

klucí ještě dotaz, nemá někdo z vás ten kovový emblém? :-) Čím jste to přidělávali aby to fakt drželo :-) Díky :-)
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Toyota Hilux by DYNO

Budeš pak dávat i nějakou zahradu?
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

jj zahrada bude určitě :-) ale přemýšlím jestli s rámem nebo jen zahrada :-) snad po výplatě :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Tak jsem zase po večerech udělal něco málo na Toyotě :-)

Přepájel jsem koncovky na baterii a na dálce, takže konečně můžu ovládat naviják na dálku a nemusím to hledat někde pod autem :-)

Další na řadě je interiér, trošku jsem oživil zbraně aby neměla zbraň pouze jednu barvu a nevypadala tak moc hračkovitě :-) není to nabarvené nějak extra, ale na moje poměry úspěch, děláno štětcem a starými barvami. Je to taky znát :-) :-D

Další přišel na řadu exteriér hiluxe :-) ještě to není úplně hotové, zatím je vepředu kovový emblém hilux 4wd. A polepy. Na mřížku chladiče se mi kovový nevešel protože je dělaný na masku s kulatými světly, jelikož mám hranaté tak jsem přední dal na palubovku. V interiéru ještě budu muset nějak udělat ,, přemostění ´´ z PSH aby tam furt nekoukala axial převodovka :-) když zajedu hlouběji do vody tak to zacáká celý interiér :-(

Nyní čekám jen na ten hardtop a disky, který jsou už zaplacený. Měli by být příští týden tak uvidím jak to dopadne. Už se na to těším :-)

No a po výplatě přijdou na řadu zrcátka, šnorchl, a zahrádka s rámem. Chtěl bych ještě fendry, ale na mexu jsou za 800 a to mi přijde celkem jako darda :-( a nevím jestli je zase až tak moc potřebuji :-) :-D

Nějaký fotky :-)
zbraně
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Volant
Obrázek

Interiér
Obrázek

Exteriér
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Je to nezvyk nějak to prokouklo, ale celkem jsem spokojený, mě se to líbí a to je hlavní :-) :-D pokud někdo nějaký nápady a připomínky tak sem s nimy :-)
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Hezky si to oživil. Akorát mi moc nesedí ten nápis na střeše. A proříznul bych ty polepy tam, kde jdou přes spáry v karoserii (u dveří třeba). Ať je tam přiznaná ta mezera.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Leprasol píše:Hezky si to oživil. Akorát mi moc nesedí ten nápis na střeše. A proříznul bych ty polepy tam, kde jdou přes spáry v karoserii (u dveří třeba). Ať je tam přiznaná ta mezera.


Díky :-) jo jo proříznout to přijde dneska, včera už se mi fakt nic nechtělo :-D no vzadu na korbě mám plno, mám tam reklamu pro Leeho, katoni, SPZ, takže tam se to nevešlo, a pak jsem přemýšlel jestli to někam dát, a nakonec se mi to na tý střeše líbilo, ale pokud tam bude zahrádka tak stejně to nebude moc vidět :-) :-D
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

tomas71 píše:
DYNO píše:No jo právě... sletovat, nikdy jsem to nedělal, nevím jak na to, poprvý to budu muset někde okouknout, a až potom bych se do toho pustil sám... LEDky už mám doma, i odpory, všechno nakoupeno... Jen mi to osvětlení neříká pane :-(


To pošli, ti to sletuju


hmm to není špatný nápad :-D :-) :-D to by jsi byl fakt tak moc hodný? :-)
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Toyota Hilux by DYNO

A co s tebou mám dělat?
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

tomas71 píše:A co s tebou mám dělat?

no mohl by jsi mě poslat až tam do pr*ele :-D
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Toyota Hilux by DYNO

Docela škoda, že jsi autu nedal novej lak, než jsi to polepil. Nové samolepky na odřené kastli se mi moc nepáčí. Ale hlavně, když se to tak líbí tobě.
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

napadlo mě taky to stříknout, ale pak jsem řekl že to tam nechám, mám pak ještě v plánu něco nějak jinak pozměnit apod uvidím, hlavně asi bude celý předek hiluxu nový, jak jsem to měl nízký tak je to otřískaný, olámaný a popraskaný, ale zatím to tak nechám :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Tak nějak jsem to plácal dále :-) teď už vážně čekám na ten hardtop a na disky :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Do interiéru přijde magazín RC Adventure nakladatelství RaLi :-)
A playboy, ale budu muset sehnat řidiče, je to divný mít Hermu Froditovou s časákem playboye :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Toyota Hilux by DYNO

špíícááčku ja teda nejsem žádnej buržoust abych lepil nový samolepky a emblémy na ne zrovna uplně v pořádku karoserii mi přijde jako škoda.... ale jinak tě šlechtí to že to zvelebuješ... ale playboy prestiž nezvětší....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

no řikal jsem že to bude chtít k oživení něco mnohem víc něž jen hardtop a disky s koly... tak změna vzhledu padla na nálepky, zbyly nějaký cash tak jsem to šoupl do toho :-) aspoň zase nějaká změna :-) ti na sedmihorkách playboye půjčim :-D
Uživatelský avatar
Langos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 608
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Re: Toyota Hilux by DYNO

Souhlas se Stiifiim, taky bych to před lepíkama minimálně stříknul
2,4 Ghz
SCX10 - Toyota Hilux
SCX10 - JEEP JK
SCX10 - Land Rover Discovery Camel Trophy
MST CFX - Range Rover Camel Trophy
V3S
Tamiya - Porsche Jägermeister
2x Traxxas Slash

http://langos100.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/watch?v=NPvRV5fzeTk

Zpět na „RC4WD“