Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

cores píše:Hele ty fíku,mě to udělá daleko větší radost když to zbastlím sám,než kdyžto koupím. :D
Samozřejmě nejde srovnat kvalitou odlitek z formy s home made udělátkem na stole v kuchyni.
Každopádně se mi hodně líbí šnorchl na YOTU.Je fakt povedenej.Asi si ho pořídím na 4RUNNERA.

prosim te vzdyt me znate jsem horsi nez Yanek:))))))
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Udelal jsem galerku kde bych vam chtel predstavyt svuj TF a jeho stavbu a nejake upravy. :) (omlouvam se,ale fotky jsou serazeny podle data pridani) Trailfinder Yota - stavba-Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Divam se Bobe,ze si s tim pekne hrajes. :) To je spravny uz se tesim az to uvidim hotove.Asi mu budu muset taky poridit ten trilink,protoze to krizeni s listakama nedosahnu. :( Jak bude vypadat ten predni ram?
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Do predniho ramu (dolu) bude vlozena pricna deska (vodorovne) a nani bude navijak.Je to udelany tak aby se tam vesel presne (doufam).Nahoru pak prijde kulatina 6mm a pred navijak 2x5mm. :wink:
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Bude to vypadat nejak takhle -Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Zatim je to prichyceno paskou,protoze umisteni pricek neni definitivni (nemam jeste navijak)Az to budu davat na pevno, budou z vnejsich stran srobky(castecne zapustene).
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Myslim,ze hodne dobry. :) To je Tvuj napad,nebo jsi to nekde videl?
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Naviáku by se tam mohlo líbit :wink:
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Ten ram je trochu Tamiya a trochu inspirace u Zily. :D ale s tim navijakem v ramu je to muj napad.(mozna ze to uz nekdo ma,ale nevim o tom).Uvidime jak to bude vypadat az ho tam dam.Jestly mate nejake napady,pripominky,nebo dotazy sem s tim. :wink:
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Auto je parádní, ale to ukládání fotek je trochu nepřehledné :lol: :lol: :lol:
Chtělo by na tom ještě trochu zapracovat :wink:
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

No jeden nápad tu je budeš na ten rám dávat i přídavný kulatý světla :wink:
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Taky jsem o tom uvazoval,jenze tam by byly dost na rane.To by chtelo nejaky maly,ale jeste jsem nikde na zadny nenarazil. :(
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Bob píše:Taky jsem o tom uvazoval,jenze tam by byly dost na rane.To by chtelo nejaky maly,ale jeste jsem nikde na zadny nenarazil. :(


A co TYHLE? Jsou moc veliké?
Já je mám na zahrádce viz HERE :wink:
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

A nebo na nárazník udělat takové kryty. :wink:
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

carlos46 píše:
Bob píše:Taky jsem o tom uvazoval,jenze tam by byly dost na rane.To by chtelo nejaky maly,ale jeste jsem nikde na zadny nenarazil. :(


A co TYHLE? Jsou moc veliké?
Já je mám na zahrádce viz HERE :wink:
To jeste netusim.Az tam dam ten navijak,tak uvidim kolyk tam zbude prostoru pro svetla.Maj tam 15,14 a 12mm , tak snad tam nejaky pujdou.
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Zrovna ted na tom zurive makam.Strikam kastly a mezi tim vyrabim sablonu na skit plate pod prevodovku a motor.Ten od RC4WD je sice peknej,ale je trosku nedomyslenej, protoze chrani jen prevodovku a motor uz ne. :)

Zpět na „RC4WD“