Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Cín se dá krásně zaoblit natrhaným smirkem na pásky.Je zapotřebí smirek na plátně,matroš do svěráku a už to jede! :lol:
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

To Milan008:
OK. Příště to vezmu z větší dálky a uvidíme jak to focení dopadlo. Moc šancí ,ale na úspěch si nedávám!!! :mrgreen:
Jinak se mi to servo na nápravě taky zdá jako lepší volba. Vzlášt když je nad nápravou dostatečnej prostor pro umístění serva a při jakémkoliv plném propružení se servo vůbec nedotkne šáska! Původně jsem to zkoušel asi před dvěma lety na High Liftu, ale tam je šásko úzké a servo hned naráželo! Teď v zimě jsem celou Tundru překuchal na šásko SCX, a hned sem taky šoupnul servo na nápravu a řízení reaguje na jedničku!

To Cores:
Tak to je taky docela šikovnej nápad! Horší je to, že doma bohužel žádnej svěrák nevlastním! :lol: Ale asi budu muset časem nějaký šikovný svěráček pořídit-ten se doma hodí každou chvilku!
Jen co budu mít zase trochu volna, tak vezmu své osvědčené jehlové pilníčky,které jsem za pár peněz zakoupil v Bauhausu a vrhnu se na to ovědčenou metodou ,když svěrák zatím nevlastním!
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
buggycz
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 24.10.2009 0:00
Bydliště: Jilemnicko
Kontaktovat uživatele: WWW

Oldo mas to moc pekny, sikula :OK:
Jakyma barvama to strikas? Nejakou vypalovackou nebo obyc autolak?
MEX-II Land Rover Defender 110, MEX Defender 90 Equipe, SCX 10 Defender 90, AX 10 Scorpion, Jeep Wrangler - ve vystavbe
DX3R, DX3S, DX2.0
http://buggycz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Míro díkes!
Je to klasický akrylátový autolak!
Jsou to poslední zásoby co mám doma ještě z dob,když jsem se živil auty a díly. Původně jsem na to chtěl špráchnout antracit (té mám ještě zásobu), ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslel a dal pěkně černou! Na nárazník jsem měl poslední zbytek a musím říct, že to vyšlo jen TAK TAK, když jedno oko zavřu a druhé přimhouřím! :lol:
Nadruhou stranu si říkám, že jsou to přeci jenom doplnky na offroad které jsou na ráně a tam na laku zas tak nazáleží! :wink:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

K tomu foceni, nevim co mas za fotak, predpokladam naky kompakt, mel bys tam mit funkci Makro - byva oznaceny takovou malou kytickou, pred focenim to nastav na tenhle rezim a pak muzes fotit treba i z 5 cm.. ;-)

Jinak narazniky jsou povedeny.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

pokud vim tak Olda pořád fotí mobilem HTC:).... a i když dáš na kompaktu makro tak ti to většinou nedovolí víc než 10cm.......
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Maximo píše:pokud vim tak Olda pořád fotí mobilem HTC:).... a i když dáš na kompaktu makro tak ti to většinou nedovolí víc než 10cm.......

NE NE :!:
Fotím to starým CASIO 3x optický zoom a 4mega pixels! Nic víc o tom fotáku nevím!
HTCčkem jsem fotil vždycky na expedici,protože při mé skleroze jsem většinou foták zapoměl doma! :lol:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

ahaa...to potom jo....promiň :lol:
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Maximo píše:a i když dáš na kompaktu makro tak ti to většinou nedovolí víc než 10cm.......


Dovolil bych si nesouhlasit.. Mam starsi kompakt od Canona, asi 5 let starej a ostri na makro od 2cm.. :wink:

Bavorak : Zkus najit tlacitko s kytkou popripade napisem MAKRO, muze to byt i program v MENU nebo tak nekde, fotak neznam ale na 90% to tam nekde bude, fotky budou hned mnohem lepsi.. :wink:

Omlouvam se za OT..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Na podzim mi na bokách popraskalo uchycení kastle k šásku a tak jsem vymejšlel ,jak ji nově uchytit.
Nakonec jsem nově přidělal boudu vepředu na kapotě současně s rezervou a dozadu jsem dal jeden obyčejný pantík,který je přikrytý rezervou. Funguje to parádně,ale jediná možnost jak kastli kompletně oddělit od šáska,byla odšroubovat ji vzádu od pantíku! Nejprve jsem byl spokojenej ,ale zklamání nastalo ,když jsem šel něco rychle na autě dělat a zjistil jsem ,že mi tam drobátko vadí a i manipulace s autem byla trochu složitější!
Tak jsem ještě pant oddělal a zalisovanej čep jsem odbrousil a prozatím jsem ho nahradil mosazným drátem co jsem měl doma ze stavby ochraného rámu! Ted jde jednoduše a rychle sundat boudu a můžu se vtom vrtat! :lol:
Obrázek
Dalších pár fotekTADY
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Tak jsem měl chvilku čas a tak jsem zase něco málo udělal.
Původně jsem chtěl koupit fendery s SCXka ,ale nakonec jsem po dlouhém váhání od toho upustil.
Bylo tam stále dost stříbrných doplňků ,tak jsem raději hodil do černé lemy blatníků a veškeré hliníkové nášlapové plechy! S výsledkem jsem spokojenej,myslím ,že auto zase získalo více na kráse!
Teda aspoň si to myslím!!! :lol:
Obrázek
->Tady<-ještě pár fotek. Tak mrkněte,jak se dílo povedlo! :wink:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Co je to za čudlíček na tom pravém blatníku ?? Hádám..je to vypínaček na naviják ?? :idea:
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Tomhabmw píše:Co je to za čudlíček na tom pravém blatníku ?? Hádám..je to vypínaček na naviják ?? :idea:


NE NE! Je to vypínač na světla. Původně to byl třípolohovej vypínač na naviják,když jsem třetí kanál používal na převodovku, ale ted tam jednokvalt z Axíka tak se mi třetí kanál uvolnil pro naviják.
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Tak přátelé!
Jak si určitě mnozí zvás dnes na Světničkách všimli, tak jsem zhruba 90% trasy odjel jenom se zadním náhonem.
Tak mi to nedalo a ještě dnes jsem tu přední nápravu od RC CHANNEL rozdělal.Byl jsem zvědav co se mě zase pokakalo! :lol:
Hned po pár minutách jsem měl jasno,že závada je na obouch předních poloosách. Tak zvaná psí kost ,je komplet bez čepu,koliku nebo jak se tomu říká!
Tak ted babo raď! Jestli se daj na RC Channel koupit ty polosy,ale nikde je tam nevidim nebo jestli se mám pokusit to nějak odvrtat a zkusit tam dát jiný kolík. :roll:
Tady foto, aby bylo všem jasný kde nastala chyba a co tam má být!Obrázek
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

A to ti ulitly jen ty konce co vykukujou, nebo vypadl cely ten kolicek z dogbonu?

Asi bych to nejdriv zkusil opravit, vylisovat/vymlatit koliceka na neho misto nalisovat a loctitem na hridele zajistit loziskovou jehlu.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6

Zpět na „RC4WD“