Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

sory, uz koukam :roll:
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

S nabíječkou trénuju, ale furt v tom mám maglajz :lol: tak ted bych to jedině prodal na díly nebo do šortu za pár korun za kilo, nevěděl bych ani co prodávám 8) KAŽDOPÁDNĚ TI ZATIM MOC DĚKUJU :-) pomalu tiskni účtenku, at vim, kolik bank mám udělat :OK:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Je fajn, že si modeláři pomáhají. Minotaur má šlechetné srdce, taky si u něho občas popláču když mi teče do bot :lol: vypadá to, že už za chvilku jezdíte, jen tak dál :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Jsem mu za vše vděčnej, ale to ještě neví, až tam půjdu pro autíčko, že mu unesu pejska kterej se mi moc zamlouval :-) je fakt nádhernej rexík jeden 8)
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Jakej šlechetnej? Jakej š-l-e-c-h-e-t-n-e-j? Spíš starej vůl, místo abych dělal na svým, tak se rejpu ve vašich srágorách a to jen proto, abych vypadal jako dobrák. To je jak házet perly sWiNím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jinak předpokládám, že Dynovi by pomohl kdokoliv z vás, když by na to přišlo, ne? Co lidí pomohlo třeba na Model Hobby s dráhou (tomu se zase úspěšně vyhýbám já :lol:), tohle je proti tomu brnkačka.
Dyno, na nějaký účtenky je brzo. Přes týden na tom nic moc neudělám, takže víkendy a počítej, že tak dva týdny to u mne bude určitě. To už tě stejně asi nezabije, když už si čekal tak dlouho, že 8) A jestli na Rexe vztáhneš chtivou ruku, tak tě osobně pokoušu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Tak aspon nějakou dobrůtku mu přinýst můžu ne? ;-) jo ted to je už jedno jestli to tam bude o dva týdny dýl nebo ne, hlavně že to bude :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Tak autí by mělo snad být každou chvilkou hotové, takže už se moc těším. Chci poděkovat Minotaurovi a popřát mu at se co nejdřív uzdraví :) díky za všechno, asi jsem tě stál všechny nervy :)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Tak jsem tu po dlouhé době znova :-) Na dnešní den jsem byl domluven s minotaurem že si mám přijet pro autíčko a že mi ještě k autíčku poví co a jak. Ze šrotu mám nádherný, a hlavně fuknční autí s nadprůměrnýma jízdníma vlastnostnostma :-) Už to není ten křáp jako na začátku, ale auto co už má úroveň. Timhle bych chtěl MINOTAUROVI poděkovat za jeho služby, které jsou opravdu nezaplatitelné. Zlaté ručičky jsou prostě zlaté ručičky :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Zde je fotka, omluvte prosím kvalitu, foceno telefonem :-)
Obrázek

Obrázek

zbytek na rajčeti :-)
http://dyno123.rajce.idnes.cz/Nove_Pajero/
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

To je zase přehánění 8) , ze šrotu je to lepší šrot :lol: a jízdní vlastnosti jsou vcelku ucházející. To je ale dáno tím, že dlouhé šavle a krátký rozvor Páža jistým způsobem omezují křížení, ale i tak je to dostatečný. Spíš šlo o to odstranit vše zhnilé, zrezlé, ztrhané, zapojit nezapojené, prostě tak nějak postavit to znova :mrgreen: . Bohužel práce se díky tomu "trochu protáhla", hlavně nebyl moc čas, ale Dyno naštěstí nespěchal... Hodím sem nějaké fotky, jak jsem to pořešil. Jinak řešil jsem jen podvozek, kastli jsem jen oprášil, něco zalepil a pošolíchal světlama, ať taky něco zbyde na Dyna 8) . Pro začátek pár foto výchozího stavu.
"Pružné" uložení plata převodovky - drží jen na jedné šavli, plast v místě závitů již naprasklý:
Obrázek
Ementál, rez, tenký zohýbaný plechy tak na pořezání:
Obrázek
Vylágrovaný motor:
Obrázek

Nový základ:
Obrázek
Předek je vpravo, ten schůdek je pro přichycení akumulátoru napříč kousek za přední nápravou.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Hnedka jsem pajero otestoval, udělal jsem si mini expedičku po zahradě, udělal pár překážek, postavil nějaký mostíky, pak ven do přírody. Najel jsem s tim asi 5km, chvíli se ,,učil´´ v terénu, neboť to byli moje první chvíle :-) všechno jsem si náremně užil, jen musim slepit gumu protože se mi mrcha zouvá :) Takže ještě jednou díky ;-)
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Největší vítr jsem měl z přední Yota nápravy. Jedna těhlice držela půlkou na zaraženým vrutu v závitu, asi došly metrický šroubky či co... Ten závit byl cca do třetiny stržený a zbytek trochu orajbovaný. Přetáčet na větší závit se mi nechtělo, byl by problém zase s vyvložkováním. Nakonec se mi podařilo vybrat šroubek s ostřejším závitem (není závit jako závit), který drží festovně, mělo by to vydržet. Vložky do děr v těhlicích pro šroubky-osy byly ve dvou případech sežvejklý, samotný díry byly taky načnutý. Tak jsem je lehce přepilníkoval, stočil do nich vložky z měděného pásku a do toho přišly duté mosazné trubičky s lemem. Pak už jen sestavit, šroubky fixnout ještě threadlockem a řekl bych, že takový ne-vůle nemají ani nový Yoty 8)
Obrázek Obrázek
Obrázek
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

DYNO píše:... jen musim slepit gumu protože se mi mrcha zouvá :) Takže ještě jednou díky ;-)

Tos tomu musel nakládat... gumy vcelku držely, nechtěl jsem je zbytečně párat. Vlastně jsem tě na to upozorňoval, kup si to lepidlo na gumy, jak jsem říkal >>> http://www.mz-racing.net/?page=search&sortmode=7&search=dGV4dCdsZXBpZGxvJ3RlbXBsYXRlJ2FsbA.
Jo, nezapomeň zkontrolovat teplotu motoru, jestli moc nehřeje (to jsem ti taky říkal).
A jak jsem ti ukazoval, že máš vázat tu baterku :!: 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Ta baterka není ani utáhlá, bylo to tam daný jen proto aby to rozsvítilo a měl jsem fotku se světlama :-) nenakládám, jsem na něj opatrnej :) ale vnitřní strana přední pravé gumy vylejzá ven, lepidlo jsem dostal od taťky přímo pro lepení gum, dnes jsem slepil a uvidim jak to bude držet :-) snad bude :-) Ale ty gumy jsou nic moc, a časem bych si tam chtěl dát nějaké lepší, které aspon něco zvládnout :-) Tyhle do terénu moc nejsou, všude se zahrabu, i v malym kopečku hlíny :-/ ale možná musim přijít co a jak :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mitsubishi Pajero by Dyno

Obrázek

Chtěl jsem si udělat fotku v ,,džungli´´ tak jsem ručně naaranžoval autíčko :-)
Přesně podle tvý rady vysoký trávě se vyhnout :-)

Zpět na „RC4WD“