Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Omluva pro všechny......

V první řade bych se chtěl omluvit za ten tříměsíční výpadek,ale jinak to nešlo,protože jsem musel dostavit novej kámek,ale ted už fungujem.
Je to ted tak že máme velkou kancelář s prodejnim skladem a dílnou,takže o 100% lepší než dříve.
Už tu pár zákazníku bylo a myslim že spokojenost na obou stranách......
Takže ještě jednou sorry........díky :BYE:
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Omluva pro všechny......

Ano, také jsem zde již nakupoval a jsem velmi spokojen. Vstřícné jednání, ochota, zapálení pro věc a také dobré rady pokud něco nevím, nebo si nejsem jistý je zde na pravém místě. Tento obchod můžu jen doporučit. :FINE:

Díky.
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Omluva pro všechny......

Spokojenost největší, nedávno jsem od Martina bral šásko, převodovku by Slick7 a pár dalších pičovinek :-D
Dnes jsem byl osobně a super jednání, cena, krámek (manželka a kamarádka :-D ) :tleskam: I jsem něco moc nádherného viděl a nebyla to jen jedna věc :-D Za mě má Martin úplné top věci které se u nás nedají sehnat, porád se tu probírali pošty a ceny všelijak, já jsem maximálně spokojen :tleskam: Dojeďte sami a uvidíte jaký je to kabrňák. :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Omluva pro všechny......

Ja jsem objednavky chytil zrovna teda v tom spatnem obdobi tak to bylo nic moc, zadna komunikace, chaos, cokoli jsem chtel extra tak jako ze ne... Ale chapu a doufam ze to bude fungovat perfektne a at se dari, moc se mi libi nove rozdeleni eshopu, jen tak dal a at se zachova kvalita a nejde se cenove a kvalitou dolu
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Omluva pro všechny......

maztekk píše:Spokojenost největší, nedávno jsem od Martina bral šásko, převodovku by Slick7 a pár dalších pičovinek :-D
Dnes jsem byl osobně a super jednání, cena, krámek (manželka a kamarádka :-D ) :tleskam: I jsem něco moc nádherného viděl a nebyla to jen jedna věc :-D Za mě má Martin úplné top věci které se u nás nedají sehnat, porád se tu probírali pošty a ceny všelijak, já jsem maximálně spokojen :tleskam: Dojeďte sami a uvidíte jaký je to kabrňák. :tleskam: :tleskam: :tleskam:

To je chvala na kterou tady u nas moc nejsem zvyklej:)))
Diky:)
Ja nevedel ze si to ty,to kdybych tusil tak jsme mohli zkouknou velkou Jeepku:)
Tech lidi a jmen je tolik ze se v tom prestavam orientovat........
Jinak manželka a kamoaradka,ta blondata je matka me milovane dcerky a zaroven i nove nastupujici sekretářka a ta tmavovláska je ma soucasna divka a zase jak je zvykem spolu zacaly kamarádit,tak to ma byt:))))
Ještě jednou diky:)
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Omluva pro všechny......

DT-swiss píše:Ja jsem objednavky chytil zrovna teda v tom spatnem obdobi tak to bylo nic moc, zadna komunikace, chaos, cokoli jsem chtel extra tak jako ze ne... Ale chapu a doufam ze to bude fungovat perfektne a at se dari, moc se mi libi nove rozdeleni eshopu, jen tak dal a at se zachova kvalita a nejde se cenove a kvalitou dolu

Omluva je na miste,ale fakt to byl chaos a ještě trochu je,po tech trech mesicich jsem jak novacek......
Sop se prekope celej a prijde plno novinek.
Polepsime se........:)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Omluva pro všechny......

Nemysli si že jsem jí neočíhnul :YOP: Moc pjekná :FINE:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Omluva pro všechny......

Zas ho moc nechvalte, ještě nám chlapec zpychne a co pak... :OK:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Omluva pro všechny......

salvatore píše:Zas ho moc nechvalte, ještě nám chlapec zpychne a co pak... :OK:

Ty aby sis neprilozil,vid:)))))

Zpět na „MEX by RCMODELEX“