Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Máš pravdu, nejsi zloděj ale vůl. Nehájím cenu ale chtěl bych vidět tvůj podvozek za sto který bude mít aspoň 50 % kvality jako ten Martina :-D Kdybi(y) si ty udělal stejnej rozvor, věřím že bych určitě rozdíl našel. Čekal jsem od tebe už trochu slušnosti, když ty jí čekáš od nás ale takhle zbytečně něco hanit když si stím v životě nejel. Nemyslím nějaký bastl ale origo made in rcmodelex.
Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

proč říkáš o mém podvozku že je to bastl???... v životě jsi muj podvozek ještě neviděl....prostě říkám že je to naohejbanej plech a snad i ten axík je více skale než mex když pominu nápravy co se dají vyměnit...
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Ze nekdo jako ty napíše recenzi na podvozek od Žily me fakt udivuje. Co jsem videl tak jsi zatím zprasil jak jsi mohl. Kopírovat neco umi každy debil. Nemám mexe, neznám Zilu, ale chapu ze to auto ke jedinečné v něčem jiném než v křížení atd. Dle mého názoru je to jediný kdo prodává neco uceleného.

Fakt me takový mamrdi co nikdy nic nedokázali a jen kritizují neskutečné štvou!!! Sorry za výrazy, ale tohle uz je moc.
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Ty jo na co sahne to posere (ostatne jako ja) a ma jeste tu drzost tady neco kritizovat HOŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ to je moc toto !!!!
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Za 10 000 máš Axiak, všechno plast a lexan, nebo za 20 000 všechno v kovu s krásnou plastovou kastli D110 a orámováním, kde je problém s cenou?
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Taky se do toho vložím. Měl jsem jak Mexe tak Axika a od obojího jsem upustil.
Axiál je super podvozek za super peníze. Do začátku asi není lepší volby. Nicméně to není úplně ono pokud se člověk snaží přiblížit skutečné předloze.
Mex je dobrý kompromis pro někoho, kdo nemá možnosti k výrobě vlastního podvozku, nicméně jak bylo napsáno je to těžký a navíc díky tomu, že to je svařený se v podstatě nedá upravit.
Co se scale souboje mezi Mexem a Axialem týče, nemají si co vyčítat. Oba jsou stavěný tak, aby byla výroba levná, jednoduchá a aby to fungovalo. A oba svoje plní.
Galande no nevím no. Nicméně jsem ho nikdy neměl, tak nemůžu posuzovat.
Podle mého názoru je ideální cesta výroba vlastního podvozku. Takže Baxxane koukej se do toho rámu pustit, ať nám všem padne čelist.
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Tak jak vidím trochu se to tu rozjelo :-D
Šasi mám zvoleno a už to tu nebudu řešit nechci prasit vlákno ;-)
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

BAXAN píše:no s mexem moc zkušeností nemám...


Tak mě by osobně zajímalo jak ten podvozek teď vypadá a je pěkné jak si hned veděl, že tím bastlem myslím tvůj podvozek :mrgreen:
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Me už čelist spadla
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

já to radši nekomentuju protože by me z toho praskla cévka
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

No fajn. Jen do něj, jen napsal, že by za to 20K nedal, s tim se ztotožnim taky, to že Baxan neni nějakej super stavitel asi víme, ale má aspon snahu a řiká věci jak si myslí.A to napsat že na co šáhl to "sprasil" je pod úroveň dospělého člověka. Oproti Vám velkejm stavitelům má prostě hendikep,ale nikde jsme nenašel, že by hanil ten podvozek, choval se neslušně atd. To že se Mazztek do něj furt naváží i s nadávkama je jeho problem, asi je menší a hlavu Ti nedá. A hned se toho chytěj další chytráci co si navymejšlej i to co zde vůbec neni :-D
taky si tu neulevujem, že tu jsou lidi, co furt kupujou a prodávaj a vlastně nevědi co chtěj a rukou nevytvořil nic a jiný, co lezou do zatku jistejm lidem. Tak pokud máte zapotřebí prasit vlákno svejma přiblblejma útokama je to vaše věc,jedinej kdo tu napsal něco k věci bez urážek je opět Zax. :-(
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Ono psát, že nejsem zloděj, abych si koupil dražší model už jaksi napovídá, co tím autor myslel: Že je MEX předražený a že si takový model může dovolit jen ten, kdo si na něj nakradl, protože poctivou prací si na tak drahý model nevydělá .... což je pěkná blbost, protože je to jen naše chyba, že nemáme platy jak v Německu a pak bychom zde vůbec nemuseli psát takové blbosti, že je něco předraženýho atp. Holt prostě na to někdo má, někdo nemá a někdo třeba taky nemá, ale ten model se mu natolik líbí, že si na něj časem naškudlí. A třeba někdo má pár miliónů a takový model si stejně nekoupí, protože je pro něj drahý.
Je to přece úplně individuální věc a kdyby byl MEX opravdu neúměrně drahý, tak by brzo zkrachoval. Jenže jak je vidět, plno lidí si za kvalitní práci připlatí a nevadí jim to.
Až Baxane postavíš takový model, jak vyrábí MEX, pak si kritizuj a srovnávej srovnatelné. A nebo třeba nemusíš takový model postavit, ale měl bys mít např. několikaleté zkušenosti s různými podvozky a pak by tvá kritika mohla mít solidní základ. Zatím je to jen mlácení prázdné slámy.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

prysk píše:To že se Mazztek do něj furt naváží i s nadávkama je jeho problem, asi je menší a hlavu Ti nedá. A hned se toho chytěj další chytráci co si navymejšlej i to co zde vůbec neni :-D

Sorry ale já určitě nepotřebuju aby se tady rozjela takováhle diskuze, mě jen dostala Baxana odpověd na otázku jak se mu jezdí s mexem. A to že je někdo vůl jako nadávku fakt neberu, asi jsem hold jinej no :-p
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Já už sem taky říkal že to ukončíme ale Maztekk to zase rozjel :-(
Spořil sem si na mexe ale koupím šasi od zaxe
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: LAND ROVER DEFENDER 110

Nuže dobrá lepší držet hubu když se ti něco nelíbí. Beru na vědomí a končím diskuzi.

Zpět na „MEX by RCMODELEX“