Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Panove,chtel jsem udelat hezky a funkcni kit do 10litru,nepovedlo se protože je tam skoro vse z kovu,coz axial,vatera a jiné věci nemaj a jsou mnohdy drasi s leksanovou boudou,tak na co si stěžovat?
Teziste je dole,servo na naprave,maketovost zachovana,takze pohoda.
Ja tvrdim jedno v jednoduchosti je krasa a mnohdy funkcnost.
Nestavime Crawlery,ale offroady........
Ještě se v tehle cenove skupine budem snazit postavit hiluxe a i třeba YJ Jeepa.
Furt jsem slysel jak jsme drahy a buh vi co ještě tak tady mate.........jenze plno lidem se stejne nikdy nezavděčíte i kdyby to bylo za litr!
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Ja si myslim ze je to super kit a mne teda riadne zamotal hlavu. Momentalne neviem, ci objednat povodny ARB alebo tento. Ale za ten mesiac to snad niekto otestuje :-)
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Že je skoro vše z kovu ještě neznamená, že to musí být lepší než z plastu, nicméně ten cenový skok dolů za krásný model s nádhernou maketovou karosérií je velice příjemná událost. Rozhodně těchto modelů bude přibývat rychlejším tempem.
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Ano musím souhlasit s borikem.
Ty Yoty 2 stojí za úplný HOVNO. ..
Nic horšího jsem neměl.
Zlatý plast. .
Osobně bych si koupil ten TYRO KIT. A ne protože je levnější ale mnohem kvalitnější.
A kdyby dal žila plast axial převodovkou a kardany tak by se vešel pod 10 tis. ..
Axial převodovkou s kardany mám dva roky a jezdí jak nová. Takže nasaď ty kardany a převodovku plast a tadá seš pod deseti litry :hura:
Takže za tento počin palec nahoru.
A za ty starý mexe palec dolů
Toť můj názor. ...
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

[quote="Deff maniak"] plast axial převodovku quote]
no jo ale co s interiérem, nwm jestli se tam vejde teď, ale čouhalo by to ještě víc, navíc teď mají chlapi stejného výrobce převodovky a náprav, což taky určitě není k zahození logistikou :wink:
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

sorry,ale nektere názory jsou divny a nevim kteryma fakty podlozeny,ale koncepce nasich kitu s naprava Yota II se proda mraky a nikdo si nestezuje,coz me prijde divny,ze celej svet kupuje a nestezuje si a jsem fakt s téma lidma ve spojeni a proste jen tady je par lidi co je podle nich vse spatne.
Fakt nevim co si myslet........
Dneska se prodalo 3x MEX kit a 1x Komodo,tak kdyby to bylo spatny jak mají nekteri názor nemelo by to byt opacne?
Nikdy by me nenapadlo hanobit jiné kity jako je axial a tamiya atd,proste kazdej at si vybere co chce........
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

zila70 píše:sorry,ale nektere názory jsou divny a nevim kteryma fakty podlozeny,ale koncepce nasich kitu s naprava Yota II se proda mraky a nikdo si nestezuje,coz me prijde divny,ze celej svet kupuje a nestezuje si a jsem fakt s téma lidma ve spojeni a proste jen tady je par lidi co je podle nich vse spatne.
Fakt nevim co si myslet........
Dneska se prodalo 3x MEX kit a 1x Komodo,tak kdyby to bylo spatny jak mají nekteri názor nemelo by to byt opacne?
Nikdy by me nenapadlo hanobit jiné kity jako je axial a tamiya atd,proste kazdej at si vybere co chce........

Jooo? :-D
Všichni co byli na velkém Javorníku tak potvrdí že ty nové kvalitní Yoty 2 se tam rozesypaly .Bavil jsem se o tom s perou a viděl jsem jak se mu rozpadaly před očima.


Jestli si myslíš že nové nápravy ve 2.9kg autě při minimální zátěži rozpadnou je normální a je to v pohodě .......No?
Tak jak říkáš že nikdo nemá problém....No nejezdí a auto je na poličce. Yoty už do baráku nepáchnou .....
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Nikdo ti to nehanobí. Já jsem napsal, že jsme se shodli, že ARB nápravy jsou krok správným směrem. Také jsme se shodli, že Yota II už několika lidem praskla. Což potvruje i pán v tomto Videu čas cca 4:45 A že jsou drahé (např oproti SCX10) Ty je nevyrábíš, takže to není špína na tvoji hlavu. Napsal jsem že si nový kit zákazníky najde, což ty potvrzuješ. Ač zde působím jako zarputilý odpůrce Deffednerů, tak se mi KIT líbí. Ale prostě je na scale ježdění. Něco jako CC-01 ta má taky něco do sebe. Ale když jsi ve skupině s SCX10 a jimi podobnými nemůžeš si dovolit to co oni.
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Jenze ty praskaci Yoty II byly ty levny co se dovezly a pak uz nikdy nedovezly,ty co jsou ted jsou orig a není s nima problém.
A nejvic se prodava do nemecka a nemci jezdej vic nez dost,takze zadne policovky!
Staci se podivat na rcmodelex.com na videa
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Tak pockat, mne sa yotyII sice zlomili, ale za strasne extremnych okolnosti (3kg spadlo z viac ako 2m na jednu stranu kolies ). Ale je vidno, ze su slabsie ako YotyI. takisto predna naprava ma o 2x lozisko menej ( na prednych poloosiach ) a pri vacsich padoch sa rozsypu aj tie 2, co su na poloosiach. Neviem, ci su novsie verzie YotyII ako mam ja, ale po tom pade by asi nic nevydrzalo ( pri realnom aute by sa dali zasrubovat matice na tlmicoch nad kapotou ).
Na moje modely aj tak ziadne plastove napravy nepojdu, pretoze ja mam rad tie scale skrabance. Lestenky nech si niekto drzi na policy, moje modely budu jazdit pokial mozu ( potom ich dam dokopy znovu ). Tak ako som pisal, s vyrobkami od Zilu som nemal problem, s dorucenim na SVK tiez nie.
A asi ked niekto pozrie fotky mojich modelov po prvej jazde, tak zisti, ze Zilove produkty dostavaju zabrat.
Mam YotyI - vymenene poloosy za XVD - tie koliky boli vysuchane na tych kostovych klboch
YotyII na FJcku - drzia
YotyII na crawlery - prve utrpely ten spominany pad, druhe zatial drzia
YotyII - vymenene poloosy co boli urvate za poloosy z YotaI

Cize mam 4 Yoty a nemenim ich.
Pokial vam z modelu nelietaju suciastky, tak sa malo snazite :-D
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Za mňa len toľko, že práve na nemeckých fórach som si o Mexoch prečítal najviac a že ich tam fakt rozoberali do hĺbky nie raz, porovnávali s Gelande2 a pokiaľ sa nejednalo naozaj o fanúšika RC4WD, alebo človeka, ktorému bolo jedno koľko prachov do toho vrazí, tak vždy mal Mex na vrch. A chlapíci čo s nimi jazdia koľko krát nemajú len jeden MEX a jazdia pravidelne. O problémoch s Yota2 nápravami počujem prvý krát. Ale bol som mimo 2-3 mesiace, takže k tomuto sa nemôžem vyjadriť.

Edit:
Pera ma predbehol a práve som sa ho chcel spýtať, že či nejaké problémy registruje, lebo čo som ho videl jazdiť, tak makali dobre. A to som ho naozaj videl ako "jazdí" :lol:

Plutoone84 - mrkol som to video, asi zlý odkaz, lebo o prasknutí tam nebolo nič. Btw. tento podvozok je presne ako píšeš - na scale jazdenie. Preto som predal svoj Ascender a idem do Mexu :wink:
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Mě celý naložený JKáčko spadlo ze schodů při přenášení do dílny... Kutálelo se přes boudu, a jediné co se mu stalo je že je LEHCE poškrábaná bouda... Nápravy netknutý... A to jak s tím Mexem jezdím po lese a na šutrech, radši ani nechtějte vědět... Včéra jsme s kamarádem blbli na štěrku, hlíně, celkem dost velkých kamenech.. Somozřejmě že jeho Axík odešel po hodině ježdění... A mexík pořád drží... A to má YotyII... :OK:

A o tomto kitu budu přemýšlet na vánoce ;-)
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

jak jsem napsal,dovezlo se par Yot II a ty praskaly,videl jsem to na vlastní oci,ale uz se nikdy další nedovezly a hold vime jaky lidi dovedou byt a hned vse zatrati!
Jednou jsem to napsal,nebejt RC4WD tak mame hovno!
Nedelaj vse top,ale snazej se.
A za ty roky se plno věci zlepšilo a zlevnilo,stejne jako u nas.
Před lety by me nenapadlo ze budem vyrábět kity za tyhle peníze.........
Nekdy se ne vse povede na poprvé!
Viz tento kit,ja az u posledního testu zjistil chybu a hned jsem letel k nam do dilny to nechet premalovat,vypalit svarit a ted to je tip top a pristi tyden uz leti první k zakaznikum.
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

Ak by si v tejto cene spravil krátkeho jeepa jk,tak ho beriem všetkými desiatimi..
Len tak ďalej. A nenechaj sa znechutiť tými rečami
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: New D-90 MEX-TYRO-Kit

dneska zacnem malovat YJ a cena by mela byt stejna.
Ja se nenecham znechutit to urcite ne:)
Mam naší praci rad a mam kolem sebe skvelej tym,bez stresu......teda jen nekdy je stres když horej terminy jako jsou třeba blizici se vanoce:)))))))

Zpět na „MEX by RCMODELEX“