Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Jakym lepíš vteřiňákem?já teda lepim chemoprénem a pk tavnou a občas to vytmelim.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Na Burbanu jí mám nenamazanou a je tichoučká a maká v pohodě.
Nejspíš bude nějak skřížená,nebo moc stažená.

Co se týče lepení PSH.Chlapík mi říkal,že lepidel je vícero druhů.Nebo jsi dal málo a po vyschnutí to mělo pnutí.

Při vytmelování rozpuštěným PSHčkem ještě lepený místo naleptávám lepidlem.Mám ho totiž hustější,aby vyschlo dřív a ono tolik místo slepení nenaleptá.
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Vteřiňák používám gel Loctite.

Převodovku jsem vymontoval, rozdělal, znovu složil a namontoval. Vypadá že už to bude OK, asi byla opravdu nějak zkřížená či co :wink:
Nevím co se s tím krámem stalo že se to rozpadlo. Je to nějakej divnej plast :|

Chtěl jsem nechat nalakovat nárazníky práškovým lakem než s tím někam vyjedu. Jenže před koncem roku nikdo nemaká či co, no to je děs. A tak jsem to udělal klasickým lakem a metodou, jenže tentokrát doma. V obýváku jsem to opravdu ještě nezkoušel. Nejdříve plnič...

Obrázek

Ten "vypálit" a pak matný černý lak a také "vypálit". Oboje bylo ve spreji a ono "vypalování" je stejný proces jako u autolaků, jen ne v lakovacím boxu :lol: Stříkal jsem to doma na stole v papírové krabici a vypaloval v troubě. Celkový čas na obě vrstvy s vypalováním byl zhruba 1,5 hodiny a povrchovka je hotová, dá se i brousit :wink:

Obrázek

Teď ještě narychlo novou karoserii a zítra možná budu pojízdný :twisted:
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Tak jsem dodělal podvozek, všechno funguje. Také jsem vytáhnul z regálu a přidělal na šasi novou karoserii, takže jsem na zítra pojízdnej, juchůůů :SUPER:

Obrázek
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Je to moc krásný auto harry, ale koukám že by to chtělo kolečka mírně ven :?

Jinak je to páráda, jeden z mála jeepu kvůli kterýmu se otočim ikdyž mám vedle sebe defíka :wink: :mrgreen:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
PeeT156
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 26.03.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora

o mnoho hezčí než už okoukaný d 90, krásná práce
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Krásná čistá práce!!Ale musím napsat,že jek def,tak i tento jeep-už jsou okoukány.Ale myslím,že to nevadí,oboje jsou krásná auta,proto je jich tolik a každý to chce!!! :P
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Takže novoroční poježdění se vydařilo, juchůůů :lol:

Včera jsem udělal menší změny na podvozku, které se týkaly budoucí baterie pod podlahou kufru - aby se tam vešla.

Jinak co se týká spokojenosti/nespokojenosti s dosud provedenými úpravami:

- motor pod kapotou a dvě převodovky nakonec fungují tak jak jsem si optimisticky představoval, takže spokojenost veliká! Autíčko je konečně tiché (třikrát hurá, v sobotu jsem si to užíval :wink: ), je rychlejší a co je důležité - jiné vyvážení nezměnilo jízdní vlastnosti k horšímu, čehož jsem se trochu obával. Možná naopak - až bude baterie tam kde ji chci mít, bude to zřejmě vyvážené lépe než předtím.
- nové kardany jsou OK, jen mají tendenci k povolování červíků a každý má 4. Chce to zakápnout lepidlem na závity...
- nové tlumiče jsou super, vypadají lépe a zdá se mi že i lépe fungují než ty původní.
- nárazníky jsou absolutně super, jen se mi omylem podařilo zbořit Coresovi dveře u Burbana, pardón :oops: Ale taky mám na autě újmu, na nárazníku je škrábaneček...

Závěr je takový, že všechno funguje bezva, mám z toho co jsem prozatím na autíčku udělal dobrý pocit. Díky tomu že jsem použil druhou karoserii, tak můžu jezdit a zároveň dodělávat v klidu otevřenou karoserii, která potřebuje ještě spoustu dodělávek :|
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Krásný autíčko Harry, ty nárazníky jsou krásný :wink:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Tak jsem si přinesl domů světelný modul od Badgera. Mimo modulu jsem měl v balíčku (tak jak jsme se dohodli) ještě diody s odporama, jedno zakázkově vyrobené světlo a také návod :tleskam:

Obrázek

Nemůžu se dočkat až to dám dohromady, juchůůů :SUPER:
Naposledy upravil(a) Harry dne 06.01.2011 1:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

tak to gratuluju, já bych ho měl mít už někde na cestě :tleskam:
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Dnes jsem se trochu trápil se světly. Přídavné reflektory jsem chtěl poněkud mohutnější a hodně svítící, takže jsem se rozhodl je vyrobit, místo abych použil nějaké kupované. Je to trochu porod, ale nakonec myslím že to bude dobrý :wink:

Obrázek
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Světla jsem dodělal, jsem zvědavej jestli v troubě budu péct víc jídlo nebo lak :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Po přestávce jsem se byl několikrát projet, s provizorní karoserií, kterou jsem narychlo stříknul na zeleno...

Obrázek

Díky tomu, že jsem se na modely po té přestávce podíval trochu s odstupem - hlavně na ty co mám rozdělané - tak jsem došel k tomu, že se pokusím vyzkoušet některé nové a jiné věci na tomto JK...

Především chci vyzkoušet tyto "šnečí" nápravy Worminator

Obrázek

A díky tomu použiji z původního podvozku jen šasi a nárazníky. Vše ostatní musí být jiné...

Obrázek

No jo, čeká mne zase dost práce :roll:
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Pojedeš o víkendu do Mrakolendu?Tenhle Jeep se mi strašně líbý že bych ti ho okouknul :mrgreen: :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/

Zpět na „MEX by RCMODELEX“