Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

MEX-Defender 90 by Aushaus

No situace se tak zvláštně vyvrbila a do dvou dnů jsem měl Mexíka doma, ještě tomu moc nemůžu uvěřit a jsem v šoku, ale boží cesty jsou nevyzpitatelné. Zkrátka tady je můj nový krasaveček by RCmodelex!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Mám sním spoustu plánů, a také předsevzetí že se budu u veškerých prací na něm trochu víc snažit a dám si trochu víc práce ze zabrušováním některých okousaných dílů atd...

Momentálně řeším dilema, jestli prodat i starou kastli a nechat si doplňky, nebo jestli prodat novou kastli a nechat celou starou na Mexe. Takže buď si nechám hezkou, lesklou, poškrábanou černou nebo nechám novou kastli kterou by čekala modrá barva s bílou střechou :mrgreen:

Co se týče elektroniky bude tam zase tříkanál a vpředu neviják, také se snad Defender konečně dočká osvětlení regl bude nějakej co mám doma a servo MG-995 :wink:

EDIT: co se týče kol, disky nechám ale mám zálusk na simexy :twisted:
Naposledy upravil(a) aushaus dne 03.04.2011 20:01, celkem upraveno 6 x.
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MEX-I D-90 T-rex by RCmodelex & Aushaus

Tak si z černý nech doplnky a karoserii prodej a tu od mexe si nastříkej třeba tou samou barvou co je ta stará.Na kolik pak tě vyšla D90 :mrgreen:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

No o ceně bych se raději nešířil, ale nebylo to málo a ani moc nato jaký je průměr :wink:

Jinak právě montuju servo... zítra přijde MEX o věneček :mrgreen:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Co tak pročítám toto fórum a sleduji tvé příspěvky,tak jsem pochopil že jsi mladý a zapálený modelář!! :P
Opravdu tobě tuto výměnu hrozně přeji a fandím ti!! Ty si toto autí zasloužíš!!
Tak přeji ať jezdí a radost při úpravách!!! :wink:
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Děkuji! si první hned po Kubovi a fcstanovi komu se líbí :lol: momentálně je servo na svém místě a pro změnu stříkám masku na černo..
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

Nechci Ti do toho kecat, ale nestříkej to barvou, nýbrž čističem na trouby. Zbavíš se stříbrné a zůstane Ti černý plast.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Takže kastle se prodávat nebude,jo??
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

moc ti fandím, myslím že to bude jednou vymazlené autičko, radí nechat novou a starou kastličku poslat do světa když už je ta možnost vyběru nova-stará , bral bych novou :OK: :OK:
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

No konečně ses trochu pochlapil :-D
At ti to jezdí! Jen si dej šmajzla na nápravy a radši si pročti moje vlákno :wink:
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Gratuluju je mooc peknej :wink:
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak tohle budu sledovat určitě si ho pěkně vyladíš jak toho starýho :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Gratuluji k postupu na vyšší level. :lol:
Uživatelský avatar
dany
Nově příchozí
Příspěvky: 99
Registrován: 29.07.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

moc pěkný grtuluju :!:
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Příběh:

Vždycky jsem si přál axíka! pak přišel na trh MEX přímo pod defendera a já netoužil po ničem jiném!
Zhruba před rokem jsem pořídil CC-01 s tím že je to to nejdrážší co si můžu dovolit. Po roce se mi podařilo svoje auto upravit nejen pod krásnou kastli auta ke kterému mé srdce zahořelo někdy kolem 3roku života ale také se mi ho podařilo upravit tak že hrdě stíhal upraveným avšak krátkým CC-01. Ale po čase se mi začalo nelíbit že CC-01 má vpředu nezávislou nápravu a že je to tak trochu potupa pro Defendera.
Auto mi přirostlo k srdci a spokojeně jsem s ním ještě čtvrt roku jezdil. Po nějaké době se auto začínalo čím dál víc kazit a stálé opravy náročné na čas i peníze mě začaly unavovat. Stále jsem myslel že až dorostu věku 15tého budu moci vydělávát peníze legálními brigádami a né jako doteď kdy jsem odkázán na psaní článku a hlídání malejch smradů sousedům za 25CZK na hodinu. Pak si vydělám dost peněz a koupím si MEXe nebo deekay's chassis které mě fascinuje ještě o trochu vím než komerčně dodávaná špička: MEX-I. za poslední měsíc a půl jsem s autem nejezdil ani jednou protože jsem nebyl schopný dát ho dohromady. Nakonec jsem se definitivně rozhodl! nadopuju ho novými díly a prodám ho. Jako náhrada mi bude muset stačit nejlevnější D90 podvozek od RC4WD. Byl jsem rozhosnut že jsetli se najde kupec, ještě našetřím nějaké peníze a pořídím si ho.
23. 8.: před týdnem jsem dal inzerát a zatím nic, odjíždím na chalupu s mámou a sestrou.
24.8. 19:45: šel jsem k sousedům na internet zkontrolovat maily a forum. Když se mi telefonicky ozval nějaký pán že se mu moje auto moc líbí a že si ho za 7000,- vezme, domluvili jsme se že až se vrátím z chalupy přijede si pro něj. Pak jsem se hned mrkl na RC4wdstore.com a prohlížel si svou budoucí krásku. Pak jsem se připojil na skype a zjistil že Žíla70 je on line, a tak jsem mu napsal jestli jde přes něj objednat podvozek co jinak nemá na skladě, domlouvali jsem se a on mě nakonec vysvětli že bych platil hroznou pálku za dobravu, clo, DPH a ještě bych musel dokoupit kastli. a že MEX mě vyjde jen o necelé 2000,- více. Pak mě předložil ještě několik důvodů proč Mexe a bylo!
20:35: Zeptal jsem se po skype táty (který zůstal doma) jestli by mi nemohl vyzvednout balíček a přivézt na chalupu (měl za námi přijet ve čtvrtek). Táta řekl že ano, pak jsem mu musel vysvětli že bych potřeboval aby mi půjčil 13.000. A on to pochopyl naprosto bez problémů a řekl že tedy ano. Domluvil jsem se z panem žilkou a před desátou hodinou jsem naprosto bez sebe nadopovaný adrenalinem a endorfinama vložil do košíku MEXe-I. Pan žilka byl velmi ochotný a já mu byl hrozně vděčný, protože jsem myslel že na Mexe budu šetřit tak dva roky, a najednou se situace obrátila a já měl mexe během dvou dnů. poděkoval jsem mu a ještě jsme se domluvili na nějakých drobnostech.
25. 8. 10:00: Ještě jsem se nevzpamatoval z toho že mám Mexe! včera jsem byl tak mimo že jsem usnul ve 4 ráno. Dneska ještě skočím k sousedům na net.
18:40: Tak jsem si psal zase s Martinem a prý ho poslal ráno, takže mi ho poslal skoro 12hodin po objednávce! (na stránkách má: k poslání 4-10dní :mrgreen: ) měl jsem hroznou radost a zvýšený tlak. S tátou jsem si psal a domluva padla: V 9:00 táta musí vyrazit z domu, pak ještě bleskne několik papalášů v Praze a pojede rovnou za námana chalupu. Jestli tam balík bude vezme ho jestli ne bude na mě muset čekat :(
26. 8. 8:50: zase jsem nemohl zpát, a zbudil jsem se tak brzo! nemůžu se dočkat v 13:00 má přijet táta a před chvílí volal že mi veze auto, moje modlidby byly vyslišeny!!!
10:00 to nejde vydžet! ať už přijede!!!!!
11:00 huuuuuuuuuuuuuuuááááááááááááá!!!! pomooooc!
12:00 -
13:00 -
13:20 Kde doprd*le je!!!!!
13:40 za dobu čekání jsem vyrobil z mosazy padesát háčku na gumycuky (opravdu)
13:50 Jdu čeka na hlavní silnici. alespoň ho uvidím dříve!
13:55 Hele jede!!!! on jede!!!
13:55:20 skočil jsem na zadní nárazník brouka a svezl se 100m k chalupě. pozdravil jsem tátu a už doloval těžký balíček! "rychle nůž!"
Hop-říz-křach-auuu! Jupí je venku to je krása!!! už vim jak se cejtí desetiletá holčička když dostane poníka nebo jak se cejtím maminka když se jí narodí zdravý dítě! Krása! nemám slov
27.8.: celý den jsem strávil koukáním na auto a jeho focením na nikon D700
28.8.: celý den jsem strávil koukánim na auto a přemýšlením že asi zejtra pojedu domů před rodičema a musím ho zprovoznit
29.8.: Jedu domů a rodiče zůstali na chalupě (svezl jsem se s kamarádama kteří za námi ve čtvrtek přijeli). Jsem doma! za 20minut bude vše na foru :mrgreen:
Naposledy upravil(a) aushaus dne 29.08.2010 22:44, celkem upraveno 1 x.
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

bože to je dojemné :SUPER: :SUPER: :GO: :GO: :FINE:
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka

Zpět na „MEX by RCMODELEX“