Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

a vubec uz nebudu reagovat na tve komentare protoze ne jen ze si me opet vzbudil tel.ale jeste si neprijemnej a poslu na tebe marusku!!
udelej si svoje vlakno a tam budes sam a muzes si tam odpovidat na sve otazky a pak se na tom vlakne obesit :P
Naposledy upravil(a) zila70 dne 21.05.2009 10:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

zila70 píše:a vubec uz nebudu reagovat na tve komentare protoze ne jen ze si me opet vzbudil tel.ale jeste si neprijemnej a poslu na tebe marusku!!


Jak s tou výbavou nebo je to šeřík? :?:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

yanek píše:
zila70 píše:a vubec uz nebudu reagovat na tve komentare protoze ne jen ze si me opet vzbudil tel.ale jeste si neprijemnej a poslu na tebe marusku!!


Jak s tou výbavou nebo je to šeřík? :?:


bude to vonava ruuuuuze :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

zila70 píše:a vubec uz nebudu reagovat na tve komentare protoze ne jen ze si me opet vzbudil tel.ale jeste si neprijemnej a poslu na tebe marusku!!
udelej si svoje vlakno a tam budes sam a muzes si tam odpovidat na sve otazky a pak se na tom vlakne obesit :P


Jak s tou výbavou nebo je to šeřík? A ty si rozmysli co napíšeš abys to pak nemusel 3x upravovat a měnit smysl podle toho co ti odepíšu. Jak s tou výbavou nebo je to šeřík? :?:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Aha, takže bez...
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

zila70 píše:takze me dobre poslouchejte :twisted: to je zase material s vama 8O
za prve gumy a disky jsou moje stare z prvniho TF a chtel hsem to vyzkouset a byly prvni po ruce!za druhe tyhle gumy jsou super na jizdu na vsechen povrch jak souhlasne napsal gyzmo.za treti uz nevim co jsem to chtel :lol:
proste to vcera vyjelo poprve a jak jsem psal hned super dojem,a na techle gumach co jsem vyjel s hiluxem z jedny strany tak tohle vyjelo z obouch.jinak uz mam asi cenu a pokud jsem se neseknul tak by to melo vyjit cele auto i s kastli na 17litru coz si myslim ze je slusny.jinak se bude moci cokoliv pridat a na druhou stranu bude i v prodreji samotny ram a zvlast i podvocek.
Nemusis se hned certit kvuly blbejm gumam,to co o nich napsal Gyzmo je urcite pravda,ja jsem jen napsal ze bych zkusil jiny (kvuly vzhledu).Jinak co mate s Yankem nevim,ale co je v te cene mne zajima taky. :D
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

zila70 píše:
carlos46 píše:Teda Defík je parádní. Jen se zeptám Martine, ty nárazníky budeš prodávat i solo nebo budou jen na tom šásku? Jsou hodně parádní.

a na co bys ho chtel?muzem zkusit nechat udelat:)


Toyota LC40 - CR-01
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

yanek píše:
puma1 píše:S těma motorkama souhlasím já jsem taky jel na motorce před měsícem a NA ZELENOU a frajerka co jela na červenou mě sejmula a teď mám kotník plnej železa že bych z něj dal dokupy celej crawler.

I kdyby jsi šel pěšky a ona tě srazila na přechodu, jsi vinník!!! Pokud by se prokázalo, že máš doma motorku, bo motorkáři jsou nebezpečni , kurwa rychli a neviditelni :lol:

sorry, ale to jsem trochu nepobral...
jak muze bejt vinnik, kdyz jel na zelenou a ta krava na cervenou... :?:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

protože má doma motorku...to je takzvaná presumpce viny motocyklistů...věř mi,,,já si vodseděl 13 let natvrdo, protože mě tatrovka sestřelila na přechodu, šel sem na zelenou, von měl červenou, ale já měl v garáži babetu, takže smůla...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Tak asi tak :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Tak jak je to s tou výbavou, už je tady fronta....
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Zilo clovece,zacni delat UAZe.Amici uz na nej pecou gumy! http://www.rcrockcrawling.com/product_i ... e1b4a034d0 :D
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

hmmmmmmmmm. UAZ - to abych začal šetřit :D
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

žíla ví jako vzorný voják, že tyto gumy na UAZu nebyly, ty jsou z GAZ 66 8)
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

ale i ten gaz by nebyl špatnej :D

Zpět na „MEX by RCMODELEX“