Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

deekay píše:
ondraseeek píše:akorat ta cena by mohla byt priznivejsi... :(


Kup si jen ram bez naprav atd a nahod si pod to Hiliftacky a mas to vo par tisek levnejsi. Vzdyt jen ty napravy samotne co tam ma zila stoji 6000!

JJ samotnej rám s naraznikama a drzakem na prevodovku a elektroniku je jen za 2400,a uz mas kus Mexíka :D
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

O to ze zbydou bych se nebal...teda pokud nehodlas obnovit provoz poldovky a delat to ve velkym :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

no vypadá to parádně...čim dál víc se mi zamlouvá systém s motorem vepředu a rozvodovkou...zajedno je to reálnější a za druhý zbyde moře místa pro interiér...asi pomalu začnu dávat korunku ke korunce aby bylo na 110 :) možná sem to propás, ale bude doufám ABSková a ne lexan?
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Leprasol píše:no vypadá to parádně...čim dál víc se mi zamlouvá systém s motorem vepředu a rozvodovkou...zajedno je to reálnější a za druhý zbyde moře místa pro interiér...asi pomalu začnu dávat korunku ke korunce aby bylo na 110 :) možná sem to propás, ale bude doufám ABSková a ne lexan?

lexen je pro rychle desetiny,mi pracujem s plastem ABS:)
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

MikeP píše:O to ze zbydou bych se nebal...teda pokud nehodlas obnovit provoz poldovky a delat to ve velkym :D

kde je stehlikum konec:)
Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

zila70 píše:No tak prave o cenu nemam vubec strach.vem si ze kdyz koupis tamiyu treba tundru tak das 11-12l a kupijes celoplast v terenu nefuhkcni pokud do nej nenasypes gumy,3link,tlumice atd.no a ejhle si hned na stejny cene jako mex-I a porad mas plastaka:(,ja vim na kolik vyjde tamiya kdyz se tuni,priprav si min.30 a zdaleka to nebude tak celokov jako tenhle kit.
Tohle je stejny jako tamiya taky se prodava s kastli a motore a opet s lepsim nez co dodava tamiya.Hlavne to auto funguje uplne skvele a jeste lip vypada.
jo a jinak kdyz si to zpocitas po dilech tak si na 20l a kde je spojovaci material a prace:))))))
takze cena myslim neni premrstena naopak jsem se snazil ji dostat co nejnize.
V nemecku stefan prodava scale podvozek s kastli cherkke za 1800ecek coz je 48l,tak to si myslim ze je premrstena cen:))))
A hlavne jsem se chtel vytovnat s cenou TF a aby clovek nemusel improvizovat s uchytam kasli,tohle je proste pro defika,dalsi bude pro defika 110 a jen pro karoserii Chevy blazera bude k TF kit na uchyty karoserie.
Tak jsem to snad vysvetlil dostatecne.


ty to vyrabis, ty to prodavas, ja ti do toho kecat nebudu :)

proda se to, to strach nemam... ja prave myslel cenu v porovnani k TF...
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

ondraseeek píše:
zila70 píše:No tak prave o cenu nemam vubec strach.vem si ze kdyz koupis tamiyu treba tundru tak das 11-12l a kupijes celoplast v terenu nefuhkcni pokud do nej nenasypes gumy,3link,tlumice atd.no a ejhle si hned na stejny cene jako mex-I a porad mas plastaka:(,ja vim na kolik vyjde tamiya kdyz se tuni,priprav si min.30 a zdaleka to nebude tak celokov jako tenhle kit.
Tohle je stejny jako tamiya taky se prodava s kastli a motore a opet s lepsim nez co dodava tamiya.Hlavne to auto funguje uplne skvele a jeste lip vypada.
jo a jinak kdyz si to zpocitas po dilech tak si na 20l a kde je spojovaci material a prace:))))))
takze cena myslim neni premrstena naopak jsem se snazil ji dostat co nejnize.
V nemecku stefan prodava scale podvozek s kastli cherkke za 1800ecek coz je 48l,tak to si myslim ze je premrstena cen:))))
A hlavne jsem se chtel vytovnat s cenou TF a aby clovek nemusel improvizovat s uchytam kasli,tohle je proste pro defika,dalsi bude pro defika 110 a jen pro karoserii Chevy blazera bude k TF kit na uchyty karoserie.
Tak jsem to snad vysvetlil dostatecne.


ty to vyrabis, ty to prodavas, ja ti do toho kecat nebudu :)

proda se to, to strach nemam... ja prave myslel cenu v porovnani k TF...

no a ted nevim jak to myslis.
protoze vuci TF to je levnejsi a hlavne kazdej je jinak konstrukcne reseny.
TF je skvelej podvozek z meho pohledu protoze mi jich par proslo rukama a znam pro i proti,ale u mexe jsem se snazil aby to bylo odlisny a pro zakazniky jednodusi co se tyce veci jako jsou narazniky,uchyceni karoserie,umisteni bat.a ele.,atd.a uz jen ta rozvodovka s motorem nad prední napravou ma svoje vyhody a kouzlo.
Jinak si spocitej TF na Yotych,3linku,doplatek tlumicu co potrebujes k 3linku a boudu tak si trochu jinde nez u mexe kterej to vse ma v zakladu a jeste navic motor 45T novak,ale jestli se ti to zda malo tak ja nejakej litr pridam:)))))
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

zila70 píše:lexen je pro rychle desetiny,mi pracujem s plastem ABS:)

přesně tohle sem chtěl slyšet:)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Jinak ja osobne se tesim na Chevy Blazera,uz mam nasazene na boude rozsireni karoserie a bude to fakt krasevec,jeste vytvorit trubkovity snorchl a je dalsi skvelej offroud z drivejsich let nasvete.
budu muset zvolnit tempo,clovek si pak ani nestaci uzit to nadseni z noveho kousku:)))))))))))
jediny co me trochu u Chevyho dela problem jsou kola a gumy,i kdyz kola se budou dat vyresit plechama z plechu do kterych se vlozi mezikus a sirsi krouzek na drzeni gumy,ale ty gumy to bude problem sehnat aby sedely maketove:(
kdyby nekdo o necem vedel tak budu rad za radu a po dokonceni se mu skvele odmenim treba ze ho osobne pochvalim pred nastoupenyma cleny expedice:))))))))
gumy-pneumatiky by mely byt rozmery V-90-95mm,Š-40-45mm,rozmer 1.9,smes medium,vzorek offroad.díky za nápady
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

rozhodne je to pekny podvozek... :)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

S HL jsi trochu přestřelil.30? Stavebnice 11000,čtyřlink 500,motor 500,tlumiče 1000 a kola 3500.Dohr 16500kč.Navíc s tím jezdíme bez poruch :D
Každopádně kdybych kupoval svůj první model v dnešní nabídce,asi bych váhal kterej si zvolit.
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

cores píše:S HL jsi trochu přestřelil.30? Stavebnice 11000,čtyřlink 500,motor 500,tlumiče 1000 a kola 3500.Dohr 16500kč.Navíc s tím jezdíme bez poruch :D
Každopádně kdybych kupoval svůj první model v dnešní nabídce,asi bych váhal kterej si zvolit.

pockej-pockej:)ja to myslel tak ze pan si bral kovove napravy,prevodovku do kovu,sasko junfanc,3link RC4WD,tlumice taky,kola,gumy.tak to je:)
proste to chtel do kovu a ne v plastu,proto to tak vyskocilo......
proto muj nazor je lepsi skocit treba do TF nebo do Mexe nez plastovou tamiyu.
jinak ja nedam na tamiyu dopustit co se tyce poruchvosti jsou to spolehlive hracky,ale ted uz TF je taky pomerne v pohode po pocatecnich problemech,ale vse se vzdycky vychytalo a myslim ze u Mexe by melo byt vse v pohode pokud se neobjevi neco necekanyho-doufejme ze ne :roll:
a i jak si psal vyslo te to na 16500 a mex je za 17500 a kdyz se nikdo nebude koukat tak ti slevicku udelam ze znamosti :lol: :wink: :D
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Leprasol píše:no vypadá to parádně...čim dál víc se mi zamlouvá systém s motorem vepředu a rozvodovkou...zajedno je to reálnější a za druhý zbyde moře místa pro interiér...asi pomalu začnu dávat korunku ke korunce aby bylo na 110 :) možná sem to propás, ale bude doufám ABSková a ne lexan?


Zadruhak to ma nejlepe polozene teziste, vpredu a nizko, kdyz das baterku napric za rozvodovku :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

No jo Martine,to je potom blbost kupovat Tamáju když půlku věcí vyhází.

Zpět na „MEX by RCMODELEX“