Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Asi kvůli křížení
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
yokodrift
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2011 0:00

Jeep YJ

Kvůli křížení?Tady na tom videu bych neřekl že z listovíma pružinama to má malé křížení...kokněte sem,na 49s je podvozek v plném křížení http://www.youtube.com/watch?v=Zca7_goj ... cts_id=961 pomohly by ještě měkčí péra,nevím.Moc by se mi líbyl tento podvozek právě pod YJ.Tady mu to sluší víc nemůžu si pomoct http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... -10-Tamiya
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Filip to řekl přesně. Lisťáky mají na hovno křížení. A jestli je tam i přesto chceš, tak TF je pod Jeepa dělá.
yokodrift
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2011 0:00

Jeep YJ

Ale TF není rc modelex :-).Myslíte že tam půjde zadělát navíják dopředu i dozadu?
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Všechno jde, ale někdy tomu musíš trochu víc pomoct.
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
yokodrift
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2011 0:00

Jeep YJ

Všechno jde to je jasný jen bych nechtěl nějak extrémně zasahovat do toho nádherného podvozku...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Na čumáku je prostor pro naviják,ale nějak nevidím díry na šrpubky, a vzadu by stačila díra do nárazníku pro lanko,přidělat rolnu a naviják schovat pod boudu.Ikdyž vzadu se mi zdá naviják zbytečný.
yokodrift
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 04.08.2011 0:00

Jeep YJ

Ještě bych se chtěl zeptat jelikož jsem začátečník,půjde tam zadělat 2 stupňová rozvodovka?A ještě jsem se chtěl zeptat jelikož to nemůžu na fóru nikde najít co je lepší na křížení 3 nebo 4 link?Případné výhody,nevýhody.Diky za každé info.
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Myslim, že tam TAHLE převodovka půjde. A na to křížení bude podle mě lepší 3link.
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Moc lidí převodovku nedává.Rozsah otáček motoru je dostatečný na pomalý trialení a rychlost svižné chůze.
Pokud myslíš jeden kvalt na pomalo a druhej na blbnutí,tak se mrkni k Honzovi (Leprasol) do vlákna.Má to vošéfovaný slušně.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep YJ

yokodrift píše:Ale TF není rc modelex :-)

Ale většina Žilova šasi vznikla z TF. Na začátku vlastně ani nic jiného neprodával než sortiment RC4WD. Časem si to samozřejmě zlatýma českýma ručičkama vytvořil k obrazu svému. Vlastně spíše našemu :-)
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Jsem zpet.
Jsem uz otestoval YJ v realu a muzu rict ze se hned stal favoritem v me garazi rcmodelu.Je tam trochu znat ten kratkej rozvor,ale chova se uzasne.
Byl u me J.Pstruzina a jezdil si tady s tim na zahrade a liboval si jak to hezky funguje.

Zpět na „MEX by RCMODELEX“