Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

DCC No-016

Zdravím,
tak bych rád představil svůj nový přírůstek. Jedná se tedy o DCC podvozek, zatím bude postaven na HL nápravách. Do budoucna bych ale rád Yoty.
Kastle už je v laku, jen bych rád doplnil interiér. Původní majitel jej přeřízl a jelikož to já s PSH neumím, rád bych sehnal interiér nový.
Zatím jen prvopočáteční foto, neb mi schází pár dílů, jako jsou tlumiče, kovové kříže ke kardanům, pružiny a pak pár drobností. Takže další pokračování bude až seženu potřebné věci.
Mimochodem, neválí se někomu doma výše zmíněný interiér, tlumiče, popř. ty pružiny?? :mrgreen:

Obrázek
kolouch
Uživatel
Příspěvky: 147
Registrován: 13.07.2010 0:00
Bydliště: Bělá u Pecky (Okres Jičín)
Kontaktovat uživatele: WWW

DCC No-016

PARÁDA!!! šup šup ať to už jezdí :wink: :lol:
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Znovu gratuluju k tomuhle podvozku. Je to fakt bezva volba.
Nafoť mi to torzo interieru co máš. Mám doma funglovej, ale zadní část asi nevyužiju, tak se možná domluvíme.
Jinak máš nějakou představu, jak to bude vypadat, až to bude? Myslím jestli máš nějakou inspiraci?
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

Zax: jsi hodnej, ale ten interiér je tak blbě fiknutej pod sedačkama, že to snad ani napojit nepůjde. Navíc jak jsem říkal, budu kopírovat tvé uložení baterie a otevírání zadních dveří :)

Jinak inspiraci nemám, bude to v podobném duchu jako předtím. Těch inspirací je až až až moc :))
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Re: DCC No-016

Gratulujem k dobremu nakupu a prajem vela radosti a potešenia pri jeho dostavbe :hura: . ps: už si zapisany v registri. :BYE:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

Re: DCC No-016

Tak dnes proběhla první testovací jízda. Dopadlo to až nečekaně, žádný problém se nevyskytl (kupodivu) :)
jen jsem zhodnotil, že jízda mimo louže a bláto (kvůli neutěsněné elektrice) je taková nudná.
Hlavně potom to čištění je hrůza. Největší problém je s místem, nevejde se nikam žádná krabička. A jelikož já nejsem kamarád s PSH, tak asi budu muset někoho poprosit :D
Jinak podvozek funguje suprově, jen se při jízdě do kopce naklání na jednu stranu vlivem Mk. Nikdy se mi to nepodařilo odstranit, tak se o to nebudu ani pokoušet.
Kaslte ještě není 100% hotová, chybí nalepit zadní světla, samolepky a pár detailů. Ale já už se prostě chtěl dneska svézt :)
mimochodem, neví někdo jakou barvu použít na nabarveni zadních světel a blinkrů?

pár fotek ze dneška na kečupu

Obrázek
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: DCC No-016

JJ, tenhle podvozek je jedna báseň. Jaký jsi nakonec vybral ty pružiny (myslím barvu ze sady)?
Na barvení světel se používají průhledné barvy. Kdyžtam oranžovou a červenou mám doma.
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

Re: DCC No-016

to musí na dvojku pěkně upalovat a ten podvozek je vážně hodně dobrej, taky jsem z toho ukapával
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

Re: DCC No-016

Nakonec jsem dopředu dal modré pružiny a dozadu žluté co jsem tu měl z nějaké RTR. To je hrozný laborování, nejdřív jsem použil modré a červené, potom nasadil baterii, vyzkoušel a nebylo to ono. Tak znova, jiná kombinace, a znovu a znovu a znovu :D
Na tu převodovku jsem si nechal udělat speciální držák, jen je teď stříbrnej. Rád bych ho nechal někde eloxovat, ale zatím jsem nenašel kde. A ještě hledám někoho, kdo pracuje s nerezem. Chtěl bych vyrobit novou rampu přes motor, kde by bylo umístěno servo na řazení.
Co se rychlosti týče, tak mám motor ECO 600 a rychlost byla přibližně stejná jako ZAXovo brushless. Už se mi i párkrát stalo, že to na dvojku nemělo dostatek síly :)
Jinak souhlasím, podvozek je to famózní a hlavně 100% funkční :)
Už jen dodělat pár detailů.
ZAXi, byl by jsi tak hodnej a nalakoval mi 4 červená světla a 4 oranžová? V týdnu bych ti hodil pružinky a rovnou se vyrovnal :)
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: DCC No-016

Vypada fakt dobre.

Se divim, ze sme se tam vcera nepotkali.
Obrázek
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: DCC No-016

Byl a nebo ti ty barvy pujčím a lakneš si to sám. Podle toho kolik tam dáš vrstev, určíš odstín.
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: DCC No-016

catar: jak slouží ty gumy, prosím tě? Vzhledově by se mi líbily, až flatirony doslouží.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: DCC No-016

T3ky jsou super gumy :-) neuděláš chybu :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Re: DCC No-016

T3 jsou dobrý kola, ale mají své meze. Díky tomu, jak jsou úzký, tak se snadno zahrabeš na suchym sypkym povrchu....
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: DCC No-016

neexistuje dokonalá guma :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score

Zpět na „Deekay Chassis“