Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: ECX Barrage

Už mi dorazil poštou.
Překvapila mě velikost náprav.

U ECX je větší větší náprava než u CC.

Obrázek
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: ECX Barrage

mne sa dnes dostali do ruky pneu, tak som ich vylepsil:
Obrázek
cize sa z A/T stali M+S
Obrázek
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: ECX Barrage

To je dobrý nápad.Takto budou více hrabat v blátě?
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Itat
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 31.01.2017 19:52
Bydliště: Český Dub

Re: ECX Barrage

Nebudou, ale jinak je to znát, za mě hlavně za vlhka nebo mokra. Šutry a tak, ale v blátě bída.
Axial SCX10 II Cherokee "Borůvka"
ECX Barrage "Rudoch"
Tamiya TA02SW Taisan Sportcard Porsche 911 GT2 "1996"
Tamiya TA02SW Man CAS "Hasič"
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: ECX Barrage

Hmmm bublanina

Ale tak proc ne, ale me jich prijde skoda, prisly mi pekne mekky, i pekny pro voko. Na poradnej vzorek musis pro jiny gumy..
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: ECX Barrage

ono tie pneu nemaju prilis hlboky dezen, cize urcite nebudu ako ine pneu s hlbokym dezenom, ale ked neboli prerezane, tak boli dobre tak na suche skaly. ono uz na pocit sa lepsie zadrhavaju, ale doslova je to aj vdaka tomu, ze predtym to bolo takmer ako cestna pneu s plno drazkami a teraz su tie zuby viac oddelene. v tychto nie su vyplne, cize su este maksie, tak ked bude ok pocasie, tak cez vikend by sa malo otestovat o kolko je to lepsie.
Skoda, ze neurobili hlbsi dezen nazaciatku, lebo zmes pneu je fakt super
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: ECX Barrage

zatial som to skusal na 45* naklonenej doske, tak po troch kolesach to vpohode vyslo az na vrch. ono tie pneu teraz pracuju lepsie urcite, je to viditelne. Skusal som este ako sa to stvera na 70 hranol aj s krizenim a dal to. predtym sa to nevedelo zahaknut, cize je to lepsie indoor. este sa to otestuje vonku a napisem.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
honcka
Nově příchozí
Příspěvky: 36
Registrován: 05.02.2014 17:29
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: ECX Barrage

Jaky servo byste doporucili do barrage? Holka chce ke 4. narozeninam taky auto, jsem ochotnej vytopit max 5k, hlavne dcerka ma specificky pozadavek, ze to chce ruzovy :wink: tak me celkem zaujal ecx barrage kit, servo bych tam rovnou dal jiny.
Axial Dingo
Uživatelský avatar
Itat
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 31.01.2017 19:52
Bydliště: Český Dub

Re: ECX Barrage

Já mám TowerPro MG945 z číny za stovku a už to funguje rok a něco a bez problémů :)
Axial SCX10 II Cherokee "Borůvka"
ECX Barrage "Rudoch"
Tamiya TA02SW Taisan Sportcard Porsche 911 GT2 "1996"
Tamiya TA02SW Man CAS "Hasič"
MirekGT
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 30.10.2018 17:40

Re: ECX Barrage

Sleduje to tu nekdo ? rozhoduji se mezi Barrage a CC-01 (upravene rizeni,4link,najezdove uhly).. jde mi spise o scale, proto se priklanim k CC, ale preci jen, je to xxlet stara technika. Diky za nazor.
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ECX Barrage

barrage 2 jsem koupil klukovi před měsícem a zatím spokojenost. Jezdil jsem jak cc teď mám mst cfx a kluk barrage. ZA ty peníze podle mě dobrá volba. Má s tím najeto tak 10 hodin a vše ok. JE to lehoučký a šplhá to jako blázen. Bylo třeba vyměnit servo (origo je slabé) jinak naprostá spokojenost.
MirekGT
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 30.10.2018 17:40

Re: ECX Barrage

pripadne me zajima jestli na tom nekdo jezdi nejakou "normalni" boudu, pripadne foto :) to scim se to prodava je velkej pruser
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: ECX Barrage

ProLine na to dela peknyho lexanovyho samuraje

Obrázek
tomalind
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 13.03.2019 14:49

Re: ECX Barrage

Zdravím všechny, chtěl bych si pořídit jako začátečník nějaký RC model - expediční/trial. Zvažuji ECX Barrage. Pročítal jsem různé příspěvky tady, dále jsem dohledal nákup na Alliexpres, např.:
https://www.aliexpress.com/item/HSP-Rac ... st=ae803_4
Můžete mi poradit, jestli koupit u nás nebo z Číny? jaké jsou rozdíly? ve spolehlivosti, provedení atd. Máte někdo zkušenosti? Děkuji za každou radu a odpověď. Zdravím
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: ECX Barrage

ECX je rekneme rozpoctovejsi znacka od Horizon Hobbies - jejich dalsi znacky jsou treba vaterra a losi.

To co ukazujes na odkazu je HSP, cili pravoverna cina. Nikdo, kdo mel jakoukoliv cast modelu HSP, s tim nebyl spokojen.
Hlavne prevody, hlavne napravy..

Jestli se ti ecx barrage libi tak si ho kup od horizon hobbies a bude to v pohode. Jen na ten trial bude chtit trochu pece, napriklad nejsou uplne vhodny velky nastavce na tehlicich, kolo jakoby opisuje kruznici pri zataceni a ne ze by zatacelo na miste.

Na to by byl asi lepsi podvozek MST.

Zpět na „Ostatní modely a novinky“