Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

No a neco ve stylu Axial EXO terra ne?
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

jo to by mě lákalo ale cena samotnýho auta bez elektra je hranice kolik do toho chi dát i se slevou mě samotný auto vyjde na přez 8,5.
spíš mě zajmalo jak je na tom ten hpi bullet jestli ho někdo jezdí
Naposledy upravil(a) SMURF dne 06.04.2012 11:37, celkem upraveno 1 x.
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

kluci myslíte to dobře ale šlo mi především o to jestli někdo má zkušenosti s hpi bullet, protože se rozhoduju mezi tim a nebo pak malej savík nebo malej summit. Prolez sem plno stránek tak vím co je zhruba na trhu. Je i samozřejmě levnější cesta a to bud himoto nebo to co sem dával nivak ale těmhle autům nevěřím nehledě na to že to od nivaka ani nesplnuje požadavek průjezdnosti větším terénem
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Jen sem chtěl pomoct.
Sorry
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

jasný já děkuju ale takhle by mi tu každej doporučil s čím jezdí a to by sme to tu mohli řešit věčně :lol:
asi to vyhraje malej summit s tim že budu hold muset dokoupit malí aku
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

SMURF píše:...asi to vyhraje malej summit...


Nebudeš litovat, ty traxxasí auta vdrží fakt hodně :wink: a hodně si s nima užiješ!
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Kuba402
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 12.03.2012 0:00
Bydliště: Vřesina u Hlučína
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže já mněl Bulleta St 3.0 na nitro naprostá spokojenost. Nedávno jsem si koupil Hpi Bullet ST Flux (na baterky) a rovněž spokojenosgt maximální. Když si koupíš kvalitní baterky dokáže ''letět'' zvládá i nějaké ty skoky tuším že nejvýše co jsem s nim skočil bylo cca 1,8 metru a přežil to a jel si klidně dál já si už myslel že budu někde na netu hledat ND ale ono nic jedu si v klídku dále. Hlíníkový podvozek je taky super. Nikde nic nevrže žádné vůle... Prostě super auto. Převodů bych se nebál mi to třeba vůbec neva že nejsou zakrytovaný. Občas se mi tam dostane kamínek a dost to chrastí stačí auto otočit a kamínek vypadne a jede se dál. Dle mého je to nesmrtelné auto. Bullet Mt je stejný jako St má vyžší zdvih a jinnou kastli jinak všecko stejné. Mi se líbí více st a ten jeho traktorový vzorek na kolech. ale to už je věc vkusu. Každopádně když koupíš určitě neprohloupíš... !!!

EDIT : De s toho udělat i 2WD po menší úpravě stačí vyndat jednu hřídel se dvou. Řešil jsem to tak u spalováka ale nešlo pak jezdit dělal salta dozadu :D
http://rc-kuba-rc.rajce.idnes.cz/
Axial SCX10 Trial Honcho
Bullet Rockett Buggy 1:10
Alpha 1500
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

SMURF píše:nemá někdo z vás zkušenosti s HPI BULLET MT? chtěl bych to jen tak na blbnutí ale docela mě zaráží že to nemá zakrytý převody tak abych co jízdu nekupoval novej spur, ale zamlouvá se mi že je to jednoduchá konstrukce
http://www.pelikandaniel.com/?sec=product&id=55886#2

pak už mě napadá jedině malej savík nebo malej summit

Jo já mam zkušenosti s Bullet MT a verdikt zní vyhnout se tomu obloukem :)
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

pavlos12 píše:Jo já mam zkušenosti s Bullet MT a verdikt zní vyhnout se tomu obloukem :)

copak náký poruchy?
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
pavlos12
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 13.01.2012 0:00
Bydliště: Radostice u Brna

SMURF> No Furt vypadávala Přední poloosa,dále po málem skoku prasklý zadní unašeč,pak jsem tam dal lipolky a hned se to postavilo na záda a šlo to na držáky kastle a samozdřejmě že se zlomily,Ješte je tam slabé servo :(
Pak jsem byl rád že jsem se toho sbavil za 3000 poněkud v rozsypu pač jsem do toho nehodlal vrážet další peníze a jediny co je tam dobrý je to combo sním to jede jako z praku.
Když 1:10 a monstra tak Traxxas Stampede 4x4vxl :)
Kdyžtak tady je vlákno přímo o Bulletovi http://www.rcauta.net/forum/topic21520- ... -flux.html
Doufám že to nevadí že jsem to sem vložil,pokud ano tak to prosím smažte.
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

díky za info mam nad čím přemejšlet čim dál víc vyhrává summit 1/16
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87

Zpět na „Ostatní modely a novinky“