Uživatelský avatar
Vita_Valke
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Valkeřice - okr. Děčín
Kontaktovat uživatele: WWW

tak už ho mám taky doma, o víkendu jsem to poskládal a pak nonstop jezdil, maká to parádně, teď už zbývá jen dořešit závažíčka do kol, na zamykání difů vysílačkou stále čekám a budu laborovat se zatáčením zadní nápravy protože v základu je na pevno a díly se mi z ciziny zatím objednávat nechce

fotky dodám až budu na rychlejším netu
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Gratulace!
Doufám,že nás budeš zásobovat fotečkama z ježdění.
Uživatelský avatar
Vita_Valke
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Valkeřice - okr. Děčín
Kontaktovat uživatele: WWW

mám ve foťáku asi 50 fotek z dráhy co sem stavěl ze špalků stromů ale nevím jak to někam dostat přez mobil tou ukrutnou rychlostí 30kb :) asi budu muset k sousedovi :)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Skoro všichni to dáváme na rajce.net
Uživatelský avatar
Vita_Valke
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Valkeřice - okr. Děčín
Kontaktovat uživatele: WWW

Jj mám taky galerku na rajčeti, ale v práci nám toho spoustu blokly tak jedu jen na mobilu přez gprs
Uživatelský avatar
Vita_Valke
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Valkeřice - okr. Děčín
Kontaktovat uživatele: WWW

tak už mám u sebe polotovar závažíček do disků, pálený plazmou do nerez plechu 12mm, trocha hraní flexou a mohlo by to pasovat, do zadních kol by to mělo mít cca 130g a do předních 180g
http://www.mujoff.wz.cz/download/file.php?id=5




a druhý servo plate nerez 2mm tloušťka dalších cca 45g navíc na přední nápravu, do zádu půjde to origo hliníkový
http://www.mujoff.wz.cz/download/file.php?id=6
Naposledy upravil(a) Vita_Valke dne 17.03.2009 20:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dejvid6
Uživatel
Příspěvky: 377
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele: WWW

bohužel odkazy nefungujou :cry: :wink:
David Ptáčník
Jeep Cherokee - SCX10
Rajče
www.rcep.alptech.cz
Uživatelský avatar
Vita_Valke
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Valkeřice - okr. Děčín
Kontaktovat uživatele: WWW

Uživatelský avatar
berushka
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 25.08.2009 0:00
Bydliště: Praha 8 Čimice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Venom Creeper - stavba by tomsoyer

tomsoyer píše:Za cca 230 USD dostane majitel kvalitní model, který byl vyvinut s přehledem a důrazem na závodní crawling a nabízející několik "vychytávek" oproti konkurenci.


Protože tohle byla jedna z recencí, která rozhodla, že jsem do něj šel, dovolím si (i po pár měsících) reagovat. V každém případě tomsoyerovi dodatečně díky.
Model byl oficiálně zlevně na $150 - buď chystají něco dalšího nebo to bude světovou krizí :)

tomsoyer píše:Po smontování převodovky na ní přijde zboku alu žebrovaný držák regulátoru a ze předu držák motoru s integrovaným malým chladičem. Zde byl první problém, šrouby kterými se tyto 2 díly přimontovávají k převodovce jsou pouze na 1,5mm imbus. Držák ESC ještě šlo díky relativně krátkým šroubů přidělat, ale držák motoru má jednou tak dlouhé šrouby, které se sami zařezávají do plastu. A zde je problém toto jde tak ztuha, že to šroub nezvládne a povolí a imbus se protočí (předesílám, že nemám žádný ometený šmejd ale kvalitní titanový šroubovák) Takže řešením by bylo dát větší šrouby s větší hlavou alespoň 2 nebo 2,5 mm (ničemu nevadí mají tam prostor)


Šrouby jsou stále 1,5mm ale žádné problémy jsem s tím neměl.
Dál jsem se zatím nedostal :-(
berushka .:::
Venom Creeper
HPI Savage X SS K4,6
Uživatelský avatar
berushka
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 25.08.2009 0:00
Bydliště: Praha 8 Čimice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Venom Creeper - stavba by tomsoyer

berushka píše:Dál jsem se zatím nedostal :-(


Fotogalerie ze stavby je dostupná na http://picasaweb.google.com/berushkovo ale kvalit té původní reportáže rozhodně nedosahuje. Našel jsem však několik více či méně podstatných nedostatků návodu, takže na ně chci případné další stavitele předem upozornit. V každém případě doporučuji stavět podle aktuálnějšího návodu výrobce http://www.venom-group.com//mmVENOMGROUP2/Others/VEN-8300%20Venom%20Creeper%20Instruction%20V2.pdf. Zatím jsem se dostavěl až ke straně 17 a zde jsou rozdíly:
- strana 5 - ze seznamu dílů zmizelo VEN-8347a až VEN-8347j patřící k dálkovému ovládání zamykání diferenciálu - prodává se zvlášť (za $22 bez serva)
- strana 11 - krok 3 - chybělo namazání ozubených kol převodovky vazelínou (symbol kapky v kolečku)
- strana 11 - krok 6 - přibyla poznámka, že motor lze instalovat zde nebo v kroku 38
- strana 13 - krok 8 - chybělo namazání pojišťovačem závitů (symbol kapky v trojúhelníčku)
- strana 14 - krok 9 - přibyl pohled ze strany a zdola - pro lepší znázornění orientace linků
- strana 14 - krok 10 - odstraněn tuningový díl VEN-8390 - pravděpodobně je již standartní součástí stavebnice (v každém případě ho již neprodávají)
- strana 16 - krok 13 - přibyla poznámka o montáži VEN-8351 pomocí klipu na karosérii
Pokračování příště.
berushka .:::
Venom Creeper
HPI Savage X SS K4,6
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Chce ho někdo za 5,5? mám nedotčenou krabici, červený :P
Uživatelský avatar
Hank61
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 30.12.2011 0:00
Bydliště: Hořovice a Louny
Kontaktovat uživatele: WWW

Super článek o stavbě. Dnes jsem jej objednal, tak tyto informace využiji.
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Taky mám jednoho od vánoc a je to docela vpohodě, bohužel jsem měl v balení 3 přední poloviny a 1 zadní nápravy a zapomněli mi tam dát červíky, ale problém jsem s p. Žulkevičem z MZ - racing vyřešil během dvou dnů a ochotně mi poslal hned v úterý chybějící věci.

Zpět na „Venom“