Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Jo to sem taky zvedavej. Od nekoho sem slysel, ze to zamykani tak velkej vliv nema. V kazdym pripade to uz nezjistim, protoze sem ho prodal. Ovsem toto nebyl duvod. Nejak na nej nebyl cas kvuli jinejm vecem.

Pokud otazka zni venom ano ci ne, pak u me ne, dal bych prednost axialu. Proste protoze nejaky doma mam a mam i dily. Z tohoto pohledu to byl u me trochu ulet. Pokud bych zacinal od 0, tak tezko rict. Preci jen, cena je to lakava. Nicmene pokud chce prestavovat, tak bych neresil nic jinyho a sel do scx10.

Venom u me trochu ztraci tim pristupem vsechno je prisroubovany ke vsemu a tak to drzi pohromade, axial je jednoduchej a tedy lepe upravitelnej. I kdyz vsechno je relativni.
Obrázek
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

http://www.mz-racing.net/p4706-ax90017- ... -comp-kit/

ten se mi dost libi je to novinka,axila a dily jsou a budou

a jak rika mike pokud to budes chtit predelavat na scale tak nejlepsi violba je SCX10 :wink:
Uživatelský avatar
Raduz
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Brandýs nad Labem

MikeP píše:Jo to sem taky zvedavej. Od nekoho sem slysel, ze to zamykani tak velkej vliv nema. ......

Na trialu ho kolega má a ukazoval mi rozdíl když zatáčíš s vyplou nebo zaplou uzávěrkou. Při vypnuté uzávěrce projedeš znatelně menším poloměrem zatáčku než když je uzamčeno.....
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

mam v planu auto v americkem stylu MUD BOG.. Vystacim si se strouhou s trochou vody a mam o srandu postarano. A scale aut uz tu jezdi hodne.. Proto jsem se ptal i na tu rychlost.
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

tak a uz jsem se rozhodl,pujdu do nej.. ja musim jit vzdy tou tezsi cestou.je to pro me vyzva a cim vic se v tom muzu hrabat tim me to vic bavi!!
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

tak hodne stesti :-J
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

bedna píše:tak hodne stesti :-J
:o
diky,budu prubezne informovat o stavbe.. a podelim se o zkusenosti s Venomem..
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Já jako víceméně čerstvý majitel Venomu do toho zas moc kecat nebudu, tak aspoň něco málo.
Že by se přestávaly prodávat, o to strach nemám.
S 55z. motorem a pastorkem ze stavebnice to jede rychlostí zhruba pomalejší chůze. Když se podíváš na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=SPWdGi4QKcs, čas od 1:46, tak jak couvá, to je cca maximálka.
Co se týče té šířky rozvoru, na který se chceš dostat, nevím, nevím - zkusmo jsem namontoval 1,9" Imexy s beadlockem, který mají tuším nulový offset a drhly vnitřní beadlock kroužky o otočný huby.
Je pravda, že mi to přišlo jako šroubovací orgie. Navíc potřebuješ jak metrický, tak i palcový hexe na sestavení. Ale jak jsem prohlížel návody jiných crawlerů, zas takové hrůza to není. Ten pocit prošroubování plyne spíš z toho, že tady linky jsou navlečený na šroubech, držící pohromadě i konstrukci a že je tu možná zbytečně hromada různých typů šroubů.
Jelikož taky uvažuju, že bych to použil i na běžný ježdění, bez změny konstrukce, řešil bych asi zrychlení kvůli přejezdům (jiný motor, pastorek), asi užší gumy, stále 2,2", a na to kastli od Proline.
Naposledy upravil(a) minotaur dne 31.10.2010 22:25, celkem upraveno 1 x.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

Chlape.. Konecne nekdo kdo mi napsal to co jsem chtel.. Diky moc!! :tleskam: Koukam ze mi asi ctes myslenky,pac mame podobny zamer i s tou kastli.. padla mi do oka ChevyŸ Blazer™ CGR Akorat si ji upravim podle gusta. Hlavne masku a interier.
A k tomu naradi: s tim si nedelam hlavu,k losine jsem si musel poridit i incive naradi
Uživatelský avatar
exidaco
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 12.04.2010 0:00
Bydliště: West Bohemia
Kontaktovat uživatele: WWW

Taky jsem si poridil Venoma a to hlavne kvuli zataceni, ktere je u Axialu pro mne nedostacujici .... mam doma jak SCX10, tak i AX10.
Zatim je na stole jenom zabalena krabice, ale snad bude konecne cas to poskladat. Chtel bych na to posadit kastli od HPI a ram a uchyceni tlumicu mirne upravit na omezeni krizeni.
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Je u zakladu stavebnice i link na zadni rizeni?
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

neni
Uživatelský avatar
NAMOR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 633
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice

Takže jediná nevýhoda venoma je že je širokej?
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Venom.. ANO či NE??

ta šířka neni zas tak hrozná,je to asi 1 cm oproti axialu
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Zpět na „Venom“