Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

problem s Diff Pinion

Tak se mi dneska povedlo ocesat Diff Pinion neboli hrusku na predni naprave. Vylomily se 2 zuby, ale ne hned za sebou ale objeden..Tak mi to nedalo a pidil jsem se po forech jestli je to ojedinely pripad a nebo je to bezna zavada.. Nakonec jsem nasel a pokud jsem tomu dobre rozumel je to vada od vyrobce viz toto vlaknohttp://www.rccrawler.com/forum/showthread.php?t=258458&highlight=venom+Diff+Ring%2FPinion
Dotycny mel uplne stejny problem. Poslal reklamaci k vyrobci a ten ji uznal a posli mu zpet 2 nove hrusky. Ty jsou uplne jine nez ty ze stavebnice,je to pekne videt na fotkach na 2 strance vlakna.
Ted otazka, objednat novou sadu (VEN-8356) Diff Ring/Pinion z MZ racing,kde ji momentalne nemaji skladem.Ale kdyz jsem jim posilal mail s dotazem kdy bude znovu tento dil naskladnen, odpovedeli ze v prubehu pristiho tydne ale bude nejspis podstatne drazsi jelikoz zmenily dodavatele. A budu doufat ze uz to bude ta lepsi hruska..
Nebo je dalsi moznost vymenit komplet polosy a Diff Ring/Pinion za dily z Axial AX 10. To uz pak nebude Venom,ale Axnom nebo Venxial :twisted:

Doporucuji vsem majitelum techto naprav aby zkontrolovaly jestli maji jeste vsechny zuby.
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Tak s tim jsem jeste problem nemel a to sem jiz ztrhnul prevodovy kolo myslim ze az 3 prevod to schytal.Jinak klasika problem plast diferak versus lock ring neni dobry takze ten kovovej je uz na obou napravach.
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

parada,tak jsem ted poradne studoval polosy a jedna je praska u kloubu :evil: le po tom cu uz maji napravy za sebou se ani nedivim
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

Alindur píše:Tak s tim jsem jeste problem nemel a to sem jiz ztrhnul prevodovy kolo myslim ze az 3 prevod to schytal.Jinak klasika problem plast diferak versus lock ring neni dobry takze ten kovovej je uz na obou napravach.

Mas prosim odkaz na ten kovovej??
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

tak jsem si pujcil od bratranka axika a zkusil jsem ten axialovy Diff Pinion dat do meho vevoma. No a pasuje tam jak prdel na hrnec :tleskam:

Zpět na „Venom“