Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: HILUX ARCTIC 6x6 s otočnými nápravami

jedna rada - není to až taková věda :) vezmi si auto domů, dej ho třeba na dlažbu a dívej se zblízka a pořádně na to, jak se chovají pneu zadních náprav - jedna se na 100% hrne. Potom laď zatáčení prostřední nápravy dokud pojedou kola po své lajně bez hrnutí. Dělal jsem si takhle zatáčení na discu - je to náročnější na čas a pozorování, ale není třeba si to rozkreslovat, měřit a počítat :)
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: HILUX ARCTIC 6x6 s otočnými nápravami

marcel píše:ahoj dakujem za info aj z ss spravy -skoda ze som tvoju stavbu a obrazky nenasiel ked som sa pustal ja do realizacie 6x6ky..popravden povodne som mal strednu napravu pevnu ale ked som s tym jazdil prislo mi to dost nerealne podla skutocnosti zeby sa mali stredne kolesa len "śuchat " pri zatacani..dostal som aj par rad /vid hore ú ako presne ma byt pomer natacania naprav ..zajtra amem jednu vacsiu akciu tak chcem este dnes nastavit vysielacku /FKGT3B - prerobenu salvatorem na 8 kanal / aj na krabi pohyb resp na pevno zadne napravy..idem to teraz nastavovat.. a este re na ss : podvozok je z choncha

Člověče Marceli, vzhledem k tomu, že píšeš bez háčků a čárek a navíc s hromadou překlepů, je dost obtížné po tobě něco číst. :-I Zkus se polepšit. :-I A teď k tomu zatáčení - pokud budeš mít pevnou střední nápravu, tak se ti nebude "šúchať", pokud se ti přední a zadní náprava bude při zatáčení protínat na této prostřední nápravě, jak už bylo řečeno. :YOP: Nic světoborného v tom nehledej, jen to, že ty nápravy mají kopírovat svoje stopy. Pak se nebudou "šúchať", ale zatáčet.
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: HILUX ARCTIC 6x6 s otočnými nápravami

ďakujem za radu.polepšujem sa :oops: bolo to písané z iphonu a predsa 50ka na krku tak preklep mi dúfam bude odpustený :lol:
zajtra ideme pojazdiť tak budem s chalanmi skúšať nastavenia a Vaše rady.Mám jedno miesto kde je pisok -jemný źltý homok na nastavenie a sledovanie natáčania náprav.
Ď
Uživatelský avatar
alchrapoune
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 10.09.2012 13:15

Re: HILUX ARCTIC 6x6 s otočnými nápravami

hele Marceli kolego ze Slovače, zítra ,,vyskúšáš,, zatáčení i v kamenolomu :BYE:
rc expedition sk-cracatith
http://cracatith.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: HILUX ARCTIC 6x6 s otočnými nápravami

Prichadza jar tak som sa rozhodol pre nový jarný image Arctica a Humweeho
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“