Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz od itesu r1985

To neřeš , za vším je jen ta odstraněná bradavice a ta se zaměňovala za deklík celkem běžně a co se týká barvy , tak GOčka tam stejně flákaly buď co bylo po ruce, nebo aby nemuseli čistit pistoli tak všecko jednou barvou :mrgreen:
Nech to s protaženejma zadníma oknama, je to větší retro , ale pokud bude modrá tak by měla být tmavší - návěstní , ne nebeská ............
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

Re: liaz od itesu r1985

aha..no tu původní modrou co se dávala na liaz jsme meli dokonce doma..ale sříkli jsme sní starou čz motocykl a ted je už v kopru....jinak ta nebeská byla doma po ruce...a těm protaženejm zadním kolům nějak nerozumím 8o marcus007
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: liaz od itesu r1985

no marcusi....já se přidám k těm nad30. taky jsme na tom nebyli finančně nejlíp, ale sousedi měli i tohoto krasavce (mimo něj i krásnou dálkovou karosu). Tak jsem k nim rád chodil si za Radkem a Jarkem hrát. No už je to dlouho, ale furt se mi tyto nádhery líbí :-) Poračuj, sleduj to tu
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

Re: liaz od itesu r1985

díky bude se snažit...a snad vyjde čas a přidám idalší kousek od itesu....ale nebude to nákladák ani tank či co....marcus007 :YOP:
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz od itesu r1985

My jsme byli taky chudí, já pamatuju Tatru 613ku a Tatru 813ku, ten 3 nápravovej tahač. Před 3 lety jsem našel Š 1203, rozebral ji, chtěl ji na DO, ale tak to skončilo. Je to taková pěkná nostalgie, tyhle auta.
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz od itesu r1985

teda z mládí my nezbylo nic, ale časem sem něco málo pozbíral, většinou koupil, samo že sbírám dál, kdyby někdo měl něco , buď koupím nebo třeba vyměním, tý lízy na přestavbu je škoda, kdyby někdo chtěl něco přestavět a bylo by to v lepším stavu než mám já, rád bych vyměnil, některé kusy mám spíš na díly- různobarevné, prasklé........., třeba pro přestavbu a následné lakování poškozené díly nevadí, jdou opravit ale už to není vidět ale když to má zůstat v původní plastové barvě tak nic moc, mám nějaký Zetory, T 813, T 613 jak verze plasťák tak chromku, ŠD 11, Š 120 na drát, Š 110R,................ a Alfetu (cizina), tu vyměním nebo třeba prodám
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

Re: liaz od itesu r1985

čau mraku...no je to asi u všech podobný..já měl s bráchou jako kluci toto :
t813 i podvalníkem,liaz110,fiat ritmo,t 613,nějaej plechovej lunochod,ww pasat s tuzexu 2x,
a taky něco od pika s ndr a to bylo de tomaso mangusta,tank t 34
samosebou i itesacke autodráhy europa s vozy shadow.....
ale většina chci říct drtivá je už pryč....tehdy cca víc než před 20lety jsem hojně kitařil 1/72,1/48 letadla
přišlo taky na lodě hlavně vojenské ale toby vlastní tvorba 8) :roll: tehdy možnost osazení rediem byla pro mě utopie
a jenom mlsně jsem to sledoval s časopisu modelář.A ted zhruba před sedmi lety jsem se vodvázal díky internetu jak s prvníma heli tak i s autama s nima jsem začal s 1/10bugy
potom trugy ,a nakonec sct vše je elektro a potom i brusles jinak nitro jsem taky ochutnal.
Co se týče kategorie expedicí to sleduji a s mou ženou máme auta dvě scx a cc01 bohužel času se mě moc nedostává...měj se marcus007
ps:líza je pořád v dostavbě ;-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: liaz od itesu r1985

To já jsem mladý sopel, takže modely jsem nezažil, já pamatuju až tuhle ... :mrgreen:

Obrázek

Ale rozmazlený z 4x4 Ify a s nefunkční špérou jsem s ní hned druhý den trochu přecenil schopnosti ...

Obrázek

Náš nadrážděný vozový park :twisted:

Obrázek

Jsem si trošku zavzpomínal hehe :-)

Jinak v Brně na Merhautce je samovýčep furt, ale (brňáci prominou) celkem hnus, Starobrno je prostě trochu Béčkové pivo :mrgreen: ale jinak je to parádní, akorát se člověk rychle zruší, protože nemusí čekat na obsluhu a lije to do sebe furt pod tlakem :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

Re: liaz od itesu r1985

čau všichni..tak jsem trošku pokročil a dal to po plniči do laku....a pozor tam modrá je ve skutečnosti tmavší :-)
foták je už starej tak ....jinak to ještě není finále přibudou nějaky detaily..marcus007
http://jane4x4.rajce.idnes.cz/liza_znov ... 060018.jpg

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“