Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Tatra 10x10

Mira píše: to je jedno jestli das tamyiyiiyacky nebo axial nebo nejakej skejlovej porod ze soustruhu, hlavne, ze bude teren kopirovat pet naprav !!


tak myslím, že u Tatry to jedno není .... na tuhých to prostě nebude nikdy Tatra. Takže i když to bude ve finále krásné auto tak to prostě bude jen cosi na tuhých s kabinou tatry ...

Ale pokračuj pokračuj, když jseš plný elánu :OK:


DT-swiss píše:Vlakno bez fotek je jako baba bez noh, bude za ni jen slizka cara jako za slimakem.
Hod foto at sr tu jen nekeca jestli si teda maketovy buh nebo se stavi velka hracka


Tys mě sestřelil Radku :-D :-D :-D
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Tatra 10x10

Swinaku mas pravdu ale pokud nema v supliku haldu litru nebo soustruh tak je tohle jedina volba jak neco takovyho postavit a za me,pokud tohle bude fungovat bude to parada at tam bude jakakoliv kastle :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Tatra 10x10

Každá stavba která se povede zaslouží uznání, obzvláště kolos 10x10... :OK:
Nicméně Tatra je specifická značka a zaslouží si scale podvozek, nemám-li na to finance či strojní vybavení a dostatek zkušeností, dám se do stavby něčeho jiného, je přece spousta možností... :-p
Zkrátka, Tatra bez roury není Tatra :-I

P.S. Jen můj názor :-D
bflmpsvz
magor-no1
Uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06.03.2010 0:00
Bydliště: Horní Stakory

Re: Tatra 10x10

vyměň budku a bude to paráda , za mně taky tatrovka jedině z trubkou
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Re: Tatra 10x10

Nevšímej si těch místních konzerv :-D Jenom směle do toho. Já bych Tatru na tuhejch nechtěl, ale také bych nechtěl Toyotu FJ45 s nezávislým zavěšením a přitom jednu pro ségru stavím a líbí se mi. Ale já jsem ujetej :-D
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Tatra 10x10

Nikdy jsem RC truck nestavěl. Když opomenu mraky náklaďáků z LEGO technic, tak nemám s podobnými stavbami žádné zkušenosti. Ale když se podívám na zavěšení náprav, tak je mi hned jasné, že tohle prostě fungovat nebude.
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tatra 10x10

Zcela presne to co jsem si myslel, pevnonapravova obluda, boze proc nestavis kamion ktery ma napravy i v reale, zakladni princip modelu je v tahu jeste jsi nezacal, dve znacky maji nezavisle zaveseni, 4729104 kamionu ma pevny, co udelas? Vyberu nezavisly a dam pevny, milion kol ...
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Tatra 10x10

No pluto na to kápnul, jestli to není jen aby to drželo na fotky tak takhle jak ty linky máš to nebude to dělat dobrotu. Jak se bude náprava pohybovat nahoru a dolu bude kopírovat kružnici (její část) a posouvat se dopředu a zpět. No a díky tomu, že jsou ty nápravy spojený, bude sebou tahat i tu druhou.
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Tatra 10x10

Už do něj nerejte. Chce to mít takhle, tak ať to tak postaví. Konec konců je to jeho model. Tatra to nebude, ale na druhou stranu by mohlo být zajímavé sledovat jak se to bude v terénu chovat.
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Tatra 10x10

Klidně postav Tatru i s těma pevnejma nápravama - tady přece nejde ani tak moc o Tatru, ale o to, abys dokázal postavit takový docela náročný auto do konce, aby to jezdilo. A nakonec klidně můžeš změnit boudu. Když si vyhraješ s mechanikou a geometrií, bude to velký úspěch bez ohledu na to, jakou to má kastli.
Uživatelský avatar
johny177
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 09.02.2013 12:33
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tatra 10x10

tak zatim ty linky byli jen na foceni a kabinu tatry si tam necham libi semi a ted cekam az dorazi zbile napravy
Uživatelský avatar
zdendys
Uživatel
Příspěvky: 242
Registrován: 27.02.2013 19:11
Bydliště: Mor. Třebová

Re: Tatra 10x10

[youtube]St9ONu7oD7Q[/youtube]

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“