Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Projekt 8x8 na Axialu II

plutoone84 píše:Já osobně jsem se na tyto fotky těšil (i jsme si psali)
Chvála: Dílenské zpracování. Když to porovnám s tím, co potím já super. Celkový vzhled se hodně zlepšil oproti předchozí verzi.
Kritika: 4 přídavná světla se mi vůůůůbec nelíbí. Barvu bych radši jinou. Trochu mě mrzí, že je stejná jako u původního modelu.
A že jsi nezkusil něco jinýho, než valník. Třeba alespoň zaplachtovat, nebo tak něco.
Dotaz: Lepíš nečím hliník? pokud ano, tak by mě zajímalo čím. Co se stalo s první tatrou, prodal jsi jí?



Jsem rád, že se líbí. ;-)

+ Se vzhledem musím jenom souhlasit, hodně se mi líbila i předchozí verze, ale teď , když mohu porovnat předchozí a tuto verzi, tak je to někde jinde.

- Světla sice vypadají zvláštně, ale u skutečného auta jsou taky: https://www.google.cz/search?site=&tbm= ... I_4HWzM%3A

S valníkem to vidím jako nejvíce praktický model- dá se třeba naložit náklad(pivo, jídlo....), či jiné auto. :-D :-D


Dotaz: hliník nelepím, ale šroubuji. Závitník, vrtačka a jedu :-D

Jo a ta předchozí Tatra je už 2 měsíce prodaná- bylo to celkem narychlo, a asi jsi to ani nepostřehl, že se prodala. Jezdí v okolí Mělníka u Prahy :BYE:

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Projekt 8x8 na Axialu II

Dotaz: hliník nelepím, ale šroubuji. Závitník, vrtačka a jedu :-D
To je cajk. Lepíme stejně :-D
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Projekt 8x8 na Axialu II

Dovolím si přidat odkaz na fotky z výletu a putování po krásách Chorvatska. Tentokrát je to Krk a jeho okolí.

Technika v podobě Tatry a dvou defíků jak 4x4 tak 6x6 nezklamala, a mohl jsem tak poznat hodně pěkných míst i mimo domov. 8)
Asi před měsícem Tatra dostala vylepšení v podobě stabilizátorů, které fungují bezvadně. Boční náklon se snížil o víc jak polovinu, a už se dá jezdit i s těžším nákladem, bez houpacího efektu.

Více zde: http://vitas07.rajce.idnes.cz/RC_vylet_Krk_a_okoli_2015

PS: i chorvati myslí na to, aby bylo kde jezdit trial :-D

Obrázek

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“