Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

No chce to jeste jednu modrou, typ pan Pávek. Na korbu spiciho Otika (3D tisk jej jiste zvladne i se sluchatky) a sup pro cement do Dvora Kralovyho. A v Beroune aby zvukac rikal "Beroun".
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

Mě napadla realizovatelná blbost. Tankani používají k modelum kouřící modul. Co tak to dat do te kuchyně aby imitovala kouřící komín té varnice.?
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

.... jenze Phobik ma kourici modul nejen na kuchyni, ale i ve vejfuku. Dokonce tak, ze to pridava podle plynu, takze normalne poprdava a pri pridani fuci, uberes a zase poprdava.....

Trefa vedle. Neco jinyho.
Proto rikam ze je to obtizny na neco si v tomhle pripade postezovat
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

Tak to je pak věc jiná. Tak daleko jsem obsáhlé vlákno nedočetl, že by model kouřil. :mrgreen: Pak zůstává už jen ten pan Pávek za volantem. :mrgreen:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
jrajdl
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 09.06.2018 16:59

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

nádherný model-blahopřeji :FINE: ,jen nějak mi připadají trošku divně přední skla reflektorů,ale může to být zkreslené fotografií nebo je tam moc světla od diody anebo taky jen blbě vidím. Jo kdo umí-ten umí :YOP:
Uživatelský avatar
Kamillo
Uživatel
Příspěvky: 131
Registrován: 15.03.2010 0:00
Bydliště: Prešov

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

Phobik píše: 23.10.2019 14:26 A pokud by měl někdo ještě nějaký tip na zlepšení, sem s ním ... díky
Model je nádherný, ale jedna malá chybička by sa našla. Z niektorého pohľadu vyzerá, že je predná náprava trošku široká, alebo je vzadu. Možno by to chcelo ju posunúť dopredu o 1-2mm.
Jeep Cherokee - Deekay DCC90-01/004 off road expedition
Jeep Wrangler - DCL100 off road expedition
moja_paradajka
Uživatelský avatar
Phobik
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 23.08.2015 12:51

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

Kamillo, vidíš dobře. Ano přední náprava je vůči originálu mírně posunuta vzad. Je to způsobeno delším listovým perem (100mm) , které jsem v dané chvíli kratší prostě nesehnal. A protože se jedná o první prototyp rámu, kde bylo počítáno s perem dlouhým 90mm, je jeho uchycení nabastleno jak to šlo. No a výsledek je takový, jaký je.
Nicméně, mám několik nových rámů. kde je tato "anomálie" již vyřešena a náprava sedí kde má.
A hlavně mám pár nových nápadů.
Jedním z nich je v současnosti již vznikající V3s z JZD Neveklov...i s Otíkem i s panem Pávkem...a modrá :OK:
Stávající vojenskou pak přepracuji na PAD provedení a ještě k tomu chci domodelovat a postavit přívěsný skříňový vůz.
Tak myslím mám co dělat :-D
Dingo Axial
Hummer H1
Praga V3s
PK 26
Uživatelský avatar
Phobik
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 23.08.2015 12:51

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

Po nějaké odmlce jsem zpět s pokračováním "V3s story". Přes zimu došlo na avizovanou stavbu provedení PAD.
Spodek klasika s malinko prodlouženým rámem a nástavba bude dílenská PAD - typ M2 tuším

A nyní vyvstává otázka, zda na to založit nové vlákno nebo pokračovat v tomto ??? Co vy na to :-p ???

Obrázek
Dingo Axial
Hummer H1
Praga V3s
PK 26
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

... tiskneš nový auto, nebo dáváš na podvozek s kabinou jen tu nástavbu...?

Čímž sis odpověděl :FINE:


Jsem zvědav ;-)
Uživatelský avatar
MartinK
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11.09.2016 13:38
Bydliště: Kopřivnice

Re: RC model PRAGA V3S valnik 1:10 by Phobik

Nové vlákno :OK:
Martin Kabuďa


1/10 Tatra 815 Alá hanys
1/10 SCX10 Užovka Trial

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“