mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: RC Fendt 1050

virtual píše:
PaulíkVáclav píše:...jestli už potom není jednodušší zapojit další regulátor Ano na sekačku Mám kanál navíc mám 6-kanálovou vysílačku...Zde je regulátor který jsem objednal doufám že bude dostačující Nebo kdyby jste mi popřípadě doporučili nějaký jiný jinak baterku jsem objednal 11,1 voltů Lipol 5000 mA

Z principu by to ovládat dálkově mělo jít, vlastně to je stejný systém jako např. naviják nebo dálkové zapínání/vypínání světel, jen asi sekačka poběží častěji nebo bude mít větší odběr... nemám zkušenost se zemědělskými stroji, jak je to s místem apod., ale pokud se tam velká lipolka vejde, tak by měla sloužit dobře, každopádně je nutné ji nabíjet nabíječkou s programem pro lipolky a s tzv. balancérem, ten hlídá jednotlivé články v packu.

mirakuli píše:Kdo ti zrušil EU sklad?

Špatně jsem se vyjádřil, často vybírám baterky podle rozměru a váhy, některé baterky jsou dlouhodobě jen z global skladu, a tam bývá naprosto nesmyslná cena dopravy...


Jj souhlas, poštovný je pecka i z GB, s něčím mně fakt sířej
PaulíkVáclav
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 21.10.2018 18:23

Re: RC Fendt 1050

Zdravím pánové podvozek před pár dny přišel s kamarádem jsme ho úspěšně smontovali Akorát jsem teď poslal nastříkat ráfky jinak je to parádní souprava všechno do šroubku sedí a všechno je opravdu Věru vhodnéa do detailu zpracovaná pokud se mi to podaří přidám sem nějaké fotky ale už jsem to jednou zkoušel a nějak mi to nešlo takže se pokusím znova
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: RC Fendt 1050

Fotky uloz na https://www.rajce.idnes.cz a dej jen odkaz na album. Jsem docela zvedavej na vysledek.
PaulíkVáclav
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 21.10.2018 18:23

Re: RC Fendt 1050

tak jak jsem se tady dočetl musel jsem nakonec nahrát fotky na rajče takže Zde je prozatím malá galerka toho jak pokračuje stavba modelu pokud rozkliknete i můj účet tak tam mám nafocené ho John Deere a kterého mám Už pár let https://same200.rajce.idnes.cz/RC_Fendt ... Z_blocher/
PaulíkVáclav
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 21.10.2018 18:23

Re: RC Fendt 1050

Jinak kola doplním ráfky mám zatím nastříkání takže jsou sundaný gumy z ráfku
PaulíkVáclav
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 21.10.2018 18:23

Re: RC Fendt 1050

Tak jsem se chlapci hecnul vyštrachal jsem fotky úplně prvního fenda a našel ještě pár starých fotek John Deere a spoustu příslušenství ho sem jsem nenahrál na fotky protože to vyfocené ani nemám mám doma dělané podmítač ten sběrák sbírá seno teď mám nově sklápěný joskin návěs rozmetadlo na sůl které je funkční a sekačka na trávu která je suprová a výborně fungují nahrál bych video Alena rajče to nejde ale teď jsem si uvědomil že ho mám vlastně na YouTube tak sem hodím odkaz aby jste koukli na sekačku popřípadě kdybych ho měl nějaký někdo nápad na vylepšení Tak sem s ním
PaulíkVáclav
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 21.10.2018 18:23

Re: RC Fendt 1050

Tady ještě odkaz na video John Deere plus sekačka https://youtu.be/ozdCoJd5OQs
PaulíkVáclav
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 21.10.2018 18:23

Re: RC Fendt 1050

Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: RC Fendt 1050

Konečně zajímavý způsob sekání trávníku a odklízení sněhu kolem baráku :FINE:
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
MartinK
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11.09.2016 13:38
Bydliště: Kopřivnice

Re: RC Fendt 1050

Tak ten podvozek je brutální! 8o :hura:
Martin Kabuďa


1/10 Tatra 815 Alá hanys
1/10 SCX10 Užovka Trial

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“