Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Nádhernej stroj! Už jste ten trial posunuli hodně daleko!
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Líza jak živá....jen dotaz k servům - neperou se mezi sebou, nebo je to nějak pořešený??
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Kluci díky za chválu,to potěší zejména od maketáře Corýska. mimochodem pozdravuj Máju,už jsem jí hooodně ,ale hooodně dlouho neviděl.
Dvě serva jsou u mého auta nutností i když ostatní používají servo jedno,ale mě jedno servo jaksi hořelo a když jsem dal Jumbo,tak vydrželo 2 závody a odešel potenciometr.Od doby ,co používám serva dvě,tak nemám žádné problémy.

Serva,aby se mezi sebou neprala,tak jsem na programátoru naladil větší vůle okolo středu a u té příčky co spojuje obě serva,jsou vypilované oválné díry,aby to mělo vůli.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Foto z trialových závodů

Trochu to tu musím oživit.Musím se pochlubit,jak se mi daří s Liazkou na závodech.Mám odjety 4 závody a jsou z toho 4 vítězství,tak že. v letošní sezoně už mám zajištěné celkově 1. místo.Liazka už je konečně odladěná maximálně možně a hlavně už dojíždí spolehlivě závody a ne jako loni.Tady je odkaz na fotogalerii ze sobotních závodů z Mořiny::
https://picasaweb.google.com/rctrucktri ... dRCTT2012#
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Ke gratulaci se připojuje aj Máša, hlavně tě zdraví a prej musíme zajít na pifko :lol:

Takže jsi k nádhernýmu vzhledu přidal funkčnost a vítězství je kabeli :hura:
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Foto z trialových závodů

Grizzly píše:Trochu to tu musím oživit.Musím se pochlubit,jak se mi daří s Liazkou na závodech.Mám odjety 4 závody a jsou z toho 4 vítězství,tak že. v letošní sezoně už mám zajištěné celkově 1. místo.Liazka už je konečně odladěná maximálně možně a hlavně už dojíždí spolehlivě závody a ne jako loni.Tady je odkaz na fotogalerii ze sobotních závodů z Mořiny::
https://picasaweb.google.com/rctrucktri ... dRCTT2012#

Dovol, abych ti pogratuloval k tomu, že ukazuješ, že ta naše stará squadra ještě nepatří do starého železa, jenom se tolik nehrb při předávání cen. Uvědom si, že by jsi se příště už také nemusel narovnat, proto se drž zpříma!! Ukažme ještě těm mladým co v nás je. :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Kluci,díky,nojo,jak se nemám nehrbit,když jsem tak vysokej.Korýsku, mrzí mě,že na expedice není čas,ale všechen volný čas mě sežere velký trucktrial,jako spolujezdec a hlavně stálé vylepšování modelů do maleho trialu.Na příští sezonu připravuji zase novinku a to AVII FUTURE,lákala mě ta složitost kulaté karoserie,na hrubo je hotová.Co nevidět sem dám fotky ze stavby.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Také blahopřeji k vítězství, Liazka je suveréně i nejhezčí. Také klasický Trambus se mi líbí, no a některé jsou prostě krabice na 4 kolech, ale hlavně že jezdí :wink:
bflmpsvz

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“