Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Baďo, nechcem ti kafrať do remesla, ale tie gumy sa mi zdajú malé na to auto
Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

kamaz

teda to je naprosto dokonalé :tleskam: ,ty detaily krásně vymakaný,opravdu pěkně do podrobností.celé to má šmrnc.. :wink:
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Peter509 píše:Baďo, nechcem ti kafrať do remesla, ale tie gumy sa mi zdajú malé na to auto


Proto se ptám na měřítko jinak bouda parádní.
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

strejda píše:
Peter509 píše:Baďo, nechcem ti kafrať do remesla, ale tie gumy sa mi zdajú malé na to auto


Proto se ptám na měřítko jinak bouda parádní.

bych typoval desetinu
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Budka je primo excelentni, ale chtel sem se zeptat, jak to funguje s tou pruchozi napravou.
Ted sem totiz ved na toto tema v tejdnu pokec s dvema lidma odtud a tak nejak sme se shodli, ze se to ma tendenci kroutit pri zaberu.
Obrázek
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

MikeP píše:Budka je primo excelentni, ale chtel sem se zeptat, jak to funguje s tou pruchozi napravou.
Ted sem totiz ved na toto tema v tejdnu pokec s dvema lidma odtud a tak nejak sme se shodli, ze se to ma tendenci kroutit pri zaberu.

to asi jo,ale zase váha by to měla podržet
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Gumy jsou akorát - tohle je civilka , ten nemusí bejt na vysokejch taktikách, snad jen chasis posadit tak o půl centimetru vejš.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
bado7907
Nově příchozí
Příspěvky: 79
Registrován: 02.07.2010 0:00

Zdravim Vás Páni. Ďakujem. Tak podme po poradí su tam aj flat irony.mierka:niečo medzi 1/10.5 až 1/11. s tym zavesením som sa trocha potrápil ale už by to malo byť ok. mam otvoreny predný diferencial aby sa to chovalo troška scale, ale neni to ono ten predok niekedy chýba. som rád za každú Vášu radu. Peťo boli po ruke 1.9 tak tam museli isť. tieto maju 106mm a 1:1 ich ma 1170mm čo je v mierke 1/11=106.36mm. Ano ma snahu sa krútiť ta priechodna naprava ale ked som to zaťažil tak to bolo ok. ale myslim že by sa to dalo riešiť aj otvorením diferaku v tej naprave.:wink:
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Re: kamaz

Jde oto na jaké to máš ježdění?Po asfaltu se to kapánek hrne potom otevřít.Jinak do terénu každé kolo dobré.Já jsem měl 8x8 vše zavřeno a v terénu tank.Proto radím nechat.Momentálně mám venoma a není vcelku rozdíl v otevření či zavření,vše je o váze.Jak nato něco dáš tak to bude makat.Kodně štěstí je nás tu málo co má hodně kol.
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

rotruck píše:Gumy jsou akorát - tohle je civilka , ten nemusí bejt na vysokejch taktikách, snad jen chasis posadit tak o půl centimetru vejš.


Ja by som povedal, že je to už zdvihnuté až až. Ani reál MAN alebo Mercedes, čo vídam na stavbách nie je vyšší od Kamazu. Skrátka mi tam nepasujú tie gumy. Možno je to fotkami, chcel by som to vidieť naživo. Dúfam Baďo, že v apríli to už bude jazdiť.
bado7907
Nově příchozí
Příspěvky: 79
Registrován: 02.07.2010 0:00

Tak Páni tu je pár foto z pokračovania,prebehli lakovacie práce a konečne sa mi podarilo urobiť aj predný nárazník a pár drobných detailov :lol: http://bado7907.rajce.idnes.cz/KAMAZ/
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Máš to fakt pěkný :wink:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Krásavec, len ti chýba kontrola originality, keď si ten Kamaz doviezol :lol: :lol:
bado7907
Nově příchozí
Příspěvky: 79
Registrován: 02.07.2010 0:00

Tak po dlhšej dobe a po úspešne zvládnutej expedícii v B.B a následnom rozobraní a obruseni hrdze na ráme som rám kompletne zvaril a dal nastriekať komaxitom. A dalej ma čaká skladanie a vylepšovanie. Koncom víkendu by to malo byť zložené potom sem hodím foto.:mrgreen: http://bado7907.rajce.idnes.cz/KAMAZ/#
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Krásné auto, výborné zpracování.
bflmpsvz

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“