Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Proc si to teda stavel jako funkcni model kdyz s tim vlastne nechces jezdit? Mohl si udelat statickej s totalnima detajlama a patinou a postavit k tomu diorama kdyz se na to chces koukat...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Teda vím, že už to psalo asi hodně lidí, ale musím se přidat.
Je to absolutní BOMBA !!!
A vůbec se ti nedivím, že se ti s ní nechce ven. Také bych si jí nechal na parádu a bral ji jen na nějaké akce, na srazy a výstavy na ukázku.
Jsou hold kusy modelů, které do té police patří. A tento na to vypadá. A stačí jen ten pocit, že to všechno parádně funguje.
Klobou dolů chlape.
SMEKÁM před tvýma modelářskýma packama :wink:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

stiifii píše:Proc si to teda stavel jako funkcni model kdyz s tim vlastne nechces jezdit? Mohl si udelat statickej s totalnima detajlama a patinou a postavit k tomu diorama kdyz se na to chces koukat...


Noo,na to není co napsat...to si musí každý přebrat dle svého.... :roll:
Na ničení,rychlou jízdu,tím pádem převracení,škrábání,ulámání různych věcí mám jiné modely!! :EVIL: A nikdo nepíše že to nebude jezdit!Nebude to jezdit rychle a skákat.. :wink:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Dakarka přeci MUSÍ jezdit rychle a skákat :wink:
Naposledy upravil(a) milan008 dne 26.11.2011 19:20, celkem upraveno 2 x.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Milane!!! Tak jinák...doporučuji vložit tolik práce,úsilí a i těch peněz !!! A pak s ní provozovat vše co vy doporučujete!!
Tak mě berte že jsem z jiné planety,ale má!! Dakarka tak jezdit nebude!! :wink:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Ano,tomuto se nebráním,postavím 1:14...a jdeme na to!! Ale tato Liazka 1:10 je pro mě úplně o něčem jiném!!!!
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Máš to moc pěkný a jako stavitel podobných kousků si dovedu představit kolik ti to dalo práce a kolik peněz, takže vím, proč jsi na ní tak opatrný. Ale určitě ji projeď, bylo by ji škoda, kdyby byla jen vystavena :mrgreen:
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Slick7 píše:Máš to moc pěkný a jako stavitel podobných kousků si dovedu představit kolik ti to dalo práce a kolik peněz, takže vím, proč jsi na ní tak opatrný. Ale určitě ji projeď, bylo by ji škoda, kdyby byla jen vystavena :mrgreen:

Jezdit bude...normálně,expediční tempo a i jich se bude účastnit! Jen nebude skákat a jezdit rychle jako kdyby spěchala někam na závodě do cíle... :mrgreen:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Pánové,pro nás starší je tohle konkrétní auto legenda a navíc Tomáš je první !!!! kdo tenhle model dokončil v desetině, já osobně k tomu vzhlížím s úctou a respektem a taky bych to nechtěl zbytečně ničit.Navíc vím kolik práce obnáší tohle postavit (už od doby kdy sem stvořil tenhle typ budky si nadávám že ji nemám postavenou pro sebe),další pakec zažívám při stavbě stejného modelu pro Koudyho (jen momentálně nemám na stavbu moc času) tak moc nerejpejte.Na rychlou jízdu se dá postavit jinej model Liazu (třeba z nedávné doby) ke kterému asi nikdo z nás nemá takovej vztah jako k legendě
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

mrak03 píše:Pánové,pro nás starší je tohle konkrétní auto legenda a navíc Tomáš je první !!!! kdo tenhle model dokončil v desetině, já osobně k tomu vzhlížím s úctou a respektem a taky bych to nechtěl zbytečně ničit.Navíc vím kolik práce obnáší tohle postavit (už od doby kdy sem stvořil tenhle typ budky si nadávám že ji nemám postavenou pro sebe),další pakec zažívám při stavbě stejného modelu pro Koudyho (jen momentálně nemám na stavbu moc času) tak moc nerejpejte.Na rychlou jízdu se dá postavit jinej model Liazu (třeba z nedávné doby) ke kterému asi nikdo z nás nemá takovej vztah jako k legendě


Peťo,moc děkuji !!!! :P
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Bezmozek
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 06.12.2010 0:00
Bydliště: Praha

Myslim že i kdyby to byl jen statickej model, tak by tu každej obLIAZnul všech deset jen aby na ní mohl civět, tohle nemá obdoby, fakt BOMBA :twisted:
http://superstepa.rajce.idnes.cz/TATRA_Dakar/
ľavá růžová, sto cez dinosaura, dve ryšavé veveričky a fuj fuj, bude [i]ľavá, čierná, chlpatá, zubatá..[/i
Uživatelský avatar
plastak
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 16.03.2011 0:00
Bydliště: Horšovský Týn, okres: Domažlice

Ne chlapi tento model je bomba, když tu Mrak představil svojí liazku byl to promě TOP model, ale představením dakarky se pro mě stal TOP tento model. Nikdy bych jí nevzal na expedici jen na předváděčky a byl bych pišnej jak všichní tento model okukují a fotí.
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Nádhera nemám slov, navíc je to pro mě nostalgie, jak už jsem psal dřív, za mlada jsem ji stavěl ze dvou liazek na lankové ovládání dle návodu z ABC.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Velká poklona pane! Neskutečný, co se dá z rovnejch trubek a plátu plastu dokázat!..
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“