Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: MAN KAT 6X6

...dyt ho nedal do kontejneru na petky :-D ale prodal ho jinymu :-D jak muze bejt MANa skoda, kdyz se pro MANa nic nemeni, frajer sem muze davat fotky jak jezdi jinde nez po rovnym asfaltu ci celkem rovnym poli. v tom te chapu, dtswiss, to je jako bydlet v panelaku a mit rc clun... ne me nic podobne blbyho nenapada :-D ... jaks psal ze to nevyuzijes... tak podle fotek na tvym rajceti asi zas vytvoris neco jineho, asi mensiho co :-D muzes udelat parni valec a nebo proste traktor, s tim by sis aspon treba hezky za barakem zaoral :-D ...neboj, se soferkartou pribyde mnoho moznosti. uz jen dojet k nejblizsimu lesu nebo si dokonce troufnout k lomu - hned se bude jezdit jinak :-)
Uživatelský avatar
motorman
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 28.03.2013 23:17

Re: MAN KAT 6X6

Zdravím,
rozhoduju se pro stavbu Defendera 6x6 a zaujalo mě řešení pomocí náprav Axiál. Docela je mi všechno jasné,jen by mě zajímalo jak jsi vyřešil ten kardan mezi dvěma zadnímy nápravami. jendnak jaký jsi použil a potom jakou délku s jakým vysunutím aby to stačilo v maximálním propružení.
Předem moc děkuji
MOTORMAN
CC-01 Pajero
Spektrum DX3S
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MAN KAT 6X6

Použil jsem stavebnicový cvd axial, délka toho plastu byla tuším cca 4 cm, ale na svým mercedezovi budes mít nápravy blíž k sobě, šel bych do přemostění prostřední nápravy
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: MAN KAT 6X6

Ahoj, chci se zeptat, přemejšlím o prkenné korbě, na Unimoga, čím jsi pojil dřevo s PSH, čím si prkna lakoval a řešil jsi nějakým způsobem spáry?
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MAN KAT 6X6

Lepil jsem to mamutem (takové hutné lepidlo v pistoli, jak z reklamy, že přilepíš skříň na strop)
Spáry jsem dělal 1mm, no a HLAVNĚ pod desky byly z 80% ve vzduchu, podepreny na krajich a dlouhe uprostred at vysychaji atd.
Nater jsem neresil, balza moc netmavne
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: MAN KAT 6X6

Dekuji za odpoved. Musim to nejak pokoumat.

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“