Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: MAZ 535

Mazec mazec a mazec. Doufam ze jednou budu taly tak sikovneee:) Klobouk dolu :OK:
Uživatelský avatar
zdendys
Uživatel
Příspěvky: 242
Registrován: 27.02.2013 19:11
Bydliště: Mor. Třebová

Re: MAZ 535

Jsem rád že se Maz líbí a díky za chválu, díky vám mám obrovskou motivaci na tom pokračovat...

DT-swiss: co se týká proporcí je vše v přesném měřítku, jen pneu jsou o malinko širší, brutálnost to je...co se týká té zelené...tak kola mám stříklé tímto: http://www.chameleoncolors.cz/produkt-3 ... prej-400ml ale na kabinu mi padla tato barva: http://www.chameleoncolors.cz/produkt-4 ... prej-400ml a tudíž budu muset asi kola přestříknout..zajímavý že na fotkách je rozdíl barev o dost víc vidět. Co se týká stříkání detailů...no jsem začátečník a šmudlal se sprejema :-D takže na detaily by to chtěla airbrush, ale určitě se o něco pokusím... :wink: co se týká interiéru, tak už mám sletovaný volant, přístrojová deska lavice, víc ani ve velkým Mazu toho není :-) . Na kastli je spousta práce ještě...interiér, okna, kanistr rezervní, schůdky, osvětlení...

Jen mám velké dilema...jestli mám udělat za kabinu naviják + točnu(jako ve spintires), nebo valník s plachtou...co myslíte?
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MAZ 535

Valnik bych nedelal, to je vsedni, udelej to monstrum jako ve spin tires
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: MAZ 535

Za mě - navrhuji valník.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: MAZ 535

Proč bys měl přestříkávat kola ? Copak ve skutečnosti byly kola vždy ve stejné barvě, jako kastle ? Zvlášť, když uvažuješ o patině, kdy auto nebylo jako nové. Kola s gumama se měnily, kastle se časem natírala znovu .... barva po dvou letech je už úplně jiná, než ta původní ... tím bych se vůbec netrápil. Navíc v Rusku byla třeba přehlídková auta úplně v jiném stavu, než běžně používaná, takže co kus, to originál.
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MAZ 535

A prave ta na tech kolech ta barva je suprova, takova vybledla fajna, ta na kastli bude vypadat asi lip az bude maz nastrojeny se vsim vsudy, ale kdyz rozdiilne barvy disku a kastle tak treba zelena a seda cerna nebo tak, ale zrovna rozdilne zelene
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: MAZ 535

Ožrajej staršina stejně poslal mladýho zobáka, aby to natřel co mu přijde pod ruku a kdyby to bylo moc hustý, tak aby to naředil tou samohonkou, po které půl čety osleplo a už to nikdo nechtěl dál chlastat ... ;-)

Jinak bych hlasoval za naviják a točnu ... protože když pak postavíš návěs ( jak třeba Mila na svých stránkách ), tak z toho může být parádní souprava a navíc užitečná - stačí si představit, kolik se vejde do balistické rakety 1:10 celých velkých panáků meruňkovice a když do trysky nenápadně zabuduješ výpustný kohoutek, budeš nejvyhledávanějším účastníkem všech srazů a expedic ! :hura: :HOPS:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: MAZ 535

To je slovo do pranice.

Otázka zda bude chtít zdendys stavět ten návěs.Podle toho by se dalo zvolit zda točnu a nebo něco jiného.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zdendys
Uživatel
Příspěvky: 242
Registrován: 27.02.2013 19:11
Bydliště: Mor. Třebová

Re: MAZ 535

Tak se dneska udělalo hezky, tak jsem šel projet novou převodovku...teď to má tah ukrutnej...až se protáčí disky v gumách :-D Jo barvu nechám jak píše Borik a rozhodl jsem se pro naviják s točnou :OK: Z vyjížďky jsem nezapomněl udělat foto a video:

Obrázek

Obrázek

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=gHzRcaEHVN0[/youtube_url]
Uživatelský avatar
Maktoko
Uživatel
Příspěvky: 165
Registrován: 29.05.2012 0:00
Bydliště: Košice city
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MAZ 535

jednoducho aMAZing :)
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: MAZ 535

Vypadá to naprosto skvěle a ten podvozek jak maká. Fakt super!
Uživatelský avatar
zdendys
Uživatel
Příspěvky: 242
Registrován: 27.02.2013 19:11
Bydliště: Mor. Třebová

Re: MAZ 535

Tak jsem zkoušel udělat houkačky, schůdky a pokus o malbu na dveře...zřejmě pili moc vodky když měli barvu a štětec

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: MAZ 535

Přesně ta nepřesnost loga se mi na tom líbí :tleskam: Prostě ruční práce po pár panácích v mínus dvaceti ;-)
Ty schůdky jsou nějak hejbací? Aby si je hned neutrhl, to by byla škoda.
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: MAZ 535

Krásně postavenej model,fakt klobrc dolu :-) je to paráda :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
zdendys
Uživatel
Příspěvky: 242
Registrován: 27.02.2013 19:11
Bydliště: Mor. Třebová

Re: MAZ 535

Přesně tak, ruční práce...mě by se tam obtisk nebo nálepka nelíbily...originál má schody na pevno, ale já je udělal volně sklapovací. Jinak jsem zkoušel zasklívat:

Obrázek

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“