Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Half-track


Tak to je drahá sranda, jinak tedy nevím jestli si drd.lada nevzal až moc velké sousto. Přesto kdyby se to podařilo postavit v Mílových kvalitách :hura: Byl by to další top model na foru :YOP:
Uživatelský avatar
drd.lada
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2013 21:27

Re: Half-track

no mas pravdu :) ale kdo se boji kadi prece v sini :) no snad to bude prijatelna kvalita :) :) popripadne pasy se prodaji a udelase s toho 6x6 :(
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Half-track

Pokud to udelas na pasy tak prece musis mit ozevreny diferak mezi tema pasama, a zataci prece predni kola, ale lepsi je udelat peknou 6x6 nez na nic pasovy, a v terenu stejne bude 6x6 spolehlivejsi a lepsi, hold meritko pasy celkem deklasuje, rozhodni jak chces, ale rozhodne bych to nedaval do nejakeho expedicniho vzhledu, udelal bych to ve vojenskem vzhledu na kolech, ale je to na tobe jako vse na aute, jen si s tim prosim hrej a udelej suprove, preji hodne stesti
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Half-track

Když tady čtu skoro jen samý pochybovačný zprávy, :-( tak já ti říkám, že se nemáš čeho bát, takový krátký pás nemá možnost spadnout, :-I stačí jen udělat pořádné napínání přes pružinu, aby při propružení se zase ten pás hned napnul. Něco jsem už s tankama najezdil :-I a ten má mnohem delší pás, než ten tvůj Half-track, a nepadají!!! Ničeho se neboj a jdi do toho! :FINE:
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!
Uživatelský avatar
drd.lada
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2013 21:27

Re: Half-track

Mila198 píše:Když tady čtu skoro jen samý pochybovačný zprávy, :-( tak já ti říkám, že se nemáš čeho bát, takový krátký pás nemá možnost spadnout, :-I stačí jen udělat pořádné napínání přes pružinu, aby při propružení se zase ten pás hned napnul. Něco jsem už s tankama najezdil :-I a ten má mnohem delší pás, než ten tvůj Half-track, a nepadají!!! Ničeho se neboj a jdi do toho! :FINE:


tyjo :) moc dekuji tak doufam ze mi pak das nejake dobre napady jak to vyresit ten napinak :)

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“