Embie
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 01.04.2014 9:05

Ozubené řemínky

Čaues, nevím, jestli se zrovna tady na foru najdou lidi, kteří by mou nabídku využili, ale kdyby někdo sháněl, tak se zabývám prodejem řemínků na RC modely. Mám už vyzkoušeno pár jistých rozměrů, ale kdyby někdo něco sháněl konkrétně, ozvěte se, já se pokusím sehnat. Cena předběžně kolem 200,-. Lze řezat šíři dle potřeby a vydrží opravdu hodně i v podmínkách jako je rally, podle zkušeností více než originál, sám jsem je nikdy nemusel měnit.

Máte-li o nějaký řemen zájem, pošlete přesné rozměry řemínku (změřte jeho vnější obvod a spočtěte zuby, velikost zubu - například změřím 10 zubů, vydělím deseti) a já se pokusím sehnat. Abych ale přesně vyzkoušel, zda pasují zuby, hodilo by se spíše poslat mi řemenici a řemínek na zkoušku. Cena by se měla vejít do 200,-. V takovémto případě mi ale dodání samozřejmě trvá déle, proto prosím o trpělivost.

Zde jsou již ověřené kousky:
- Přední i zadní řemínek Xray T3 (pro standartní řemenice z krabice tj. 20 a 38 zubů)
- Přední i zadní řemínek Xray T2´008 - T2´009 (pouze pro upravené řemenice jako jsou u T3 tj. 20 a 38 zubů)
- Zadní řemínek Xray T1 až T2´007 včetně
- Zadní řemínek Xray T2008/T2009
- Přední řemínek Tamiya TRF416WE
- Zadní řemínek Tamiya TRF416WE
- Zadní řemínek Tamiya TRF416X
Cena jednotně za již ozkoušené 170,-/ks (2ks nebo sada 300,-).

Mail : Embie(zavináč)email(tečka)cz
Tel : 775026721
ICQ : 495668013
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Ozubené řemínky

O řemínky bych měl velký zájem, protože díky nim mám autíčko jen na ozdobu ... jde o Losi Street Weapon, jenže mám problém v tom, že nevím, o jaké rozměry řemínků jde. Auto totiž bylo několik let nepoužívané a po vybalení z krabice se řemínky doslova rozsypaly na drobné kousky a zbyly z nich jen roztrhané provázky, coby nosný materiál zubů. Pokud by někdo věděl, o jaké rozměry řemínků jde, byl bych mu hodně zavázán. Pokusím se o dovozce zjistit, o jaké řemínky jde.
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Ozubené řemínky

Ahoj, mám řemínek s označením 30S2M204, který má 102 zubů. Já bych potřeboval o jeden zub delší :YOP: . Dokázal bys ho sehnat? Je to na silnici 1:18 :BYE:
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Ozubené řemínky

Chtěl bych oživit toto vlákno s prosbou o řeminky ( viz minulý příspěvek ).
Jde o dva shodné řemínky s roztečí zubů 2 mm a délkou 196 mm ( 98 zubů ) a jeden řemínek s roztečí zubů 3 mm a délkou 336 mm ( 112 zubů ). Šířky všech řemínků jsou 4 mm.
Uvítám jakoukoli informaci - i ohledně firem, co se tím zabývají.
Díky.
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Ozubené řemínky

Ahoj lepsí bude volat, má tam číslo ;-)
Embie
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 01.04.2014 9:05

Re: Ozubené řemínky

Já odpovídám, ale v SZ. Rád bych postnul třeba obrázek, až něco dojednáme, ale zatím nebylo co, tak snad teď. Problém je v tom, že výrobci se snaží dělat atypické rozměry které nejsou k sehnání, aby to lidé kupovali jen od nich, průser je, když to pak přestanou vyrábět jako u tohohle.

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“