Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: CNC frézování

Koště píše:
Slick7 píše:Tak nevím, co si mám o této nabídce (nebo člověku) myslet, poslal jsem mu tři PM, všechny doručeny a přečteny a bez odpovědi :-( :-( :-(


S podvodníky co neplatí za práci ještě k tomu expres výrobu se nehodlám bavit !

----------------------------------------------------------------------------------------

Orientační informace k zakázkové výrobě jsou zde: http://www.retroarms.cz/faq#zakazkova-vyroba, v případě zájmu prosím o kontakt na mail jan@retroarms.com. díky, fakt nemám čas prolízat všechny fóra.

No ty koky, to mě postolicuj! Nově příchozí, bez jakýchkoliv servitek obviní takhle někoho, kdo tu funguje takovou dobu ke spokojenosti všech tady......
Hochu hochu, myslim, že střelba od pasu ti moc nejde!!
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

že já hudu nedržel :-(
Naposledy upravil(a) Mr-Monty dne 06.04.2015 13:09, celkem upraveno 1 x.
Koště
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 03.09.2013 9:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Mr-Monty píše:No tak to je dobrý se Slicka zde udělat podvodníka a zloděje :-( . Za mou osobu říkám že jsi blázen a byt to ja tak ti šlapnu Prabosáckým komisnákem na ksicht. Slika znám obchodně 3 roky a vždy podotýkám vždy bylo na jeho straně vše v naprostém pořadu.
pokud mate někdo jinou zkušenost klidně mi oponujte ale myslím že jsem klidný. :-p :-)


seš asi fakt tvrdej.. úplně sem se rozklepal.

přečti si to co sem napsal!

Slick si u mě objednal výrobu (protože je jenom překupníček co přebíhá od jedná firmy k druhý - už teď vím proč) ještě ke všemu expres, měl to v podstatě obratem hotový, ještě sem mu to nechával eloxovat a dodneška nemám uhrazenou fakturu a já jsem mimo. TAK URČITĚ.
Koště
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 03.09.2013 9:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

no coment
Naposledy upravil(a) Mr-Monty dne 06.04.2015 13:11, celkem upraveno 1 x.
Koště
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 03.09.2013 9:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Tak za prvé pravda to je, za druhé on do mě začal jebat první a za třetí nehodlám si s ním špinit ruce, věc už řeší náš právník. Toť z mé strany vše.

Jinak modelařinu na pokoji nenechám, neboť už se tím nějakou dobou zabývám, mám hotové nějáké 3d modely, které v brzké době začnu vyrábět. Takže o mě ještě uslyšíte :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Milý Honzo, napsat o někom, že je podvodník je jednoduchý a teď to dokaž. Jistě není problém v dnešní době elektronické pošty sem vložit kopii, kdy jsi mi poslal onu nezaplacenou fakturu a kopii faktury samotné, nebo email typu, tady posílám kolik mi máš za vyrobené zaplatit a kam. Hned se bude vědět kdo má pravdu.
Já samozřejmě nepopírám, že se nemůže stát, že zapomenu zaplatit, ale nejsem si vědom, že by jsi mi něco takového kdy zaslal. Navíc by z mé strany nebylo moudré ti za tvou práci nezaplatit, když s tebou chci dále spolupracovat. To si nedovolím k žádné subdodavatelské firmě, se kterými spolupracuji.
Pokud mi dokážeš, že ano, veřejně se ti tady omluvím, pokud ne, čekám omluvu od tebe.

Já jsem ti od září napsal několik emailů, na které jsem nedostal odpověď, když jsem ti volal a na X pokus jsi mi to vzal, tak jsi mi řekl, že nemáš čas a že až se to u vás zklidní, tak se ozveš, neozval.
Teď vidím, že tady nabízíš zase výrobu, tak si říkám, hele, už má zase čas, tak píšu, několikrát, zase nic. Tak si říkám, že když ti nestojím za odpověď, napíšu to veřejně sem a najednou buch, je ze mě podvodník. Mám za to, že skutečný podvodník neuhání svou údajnou oběť podvodu, aby se s ním zkontaktovala, to bývá v drtivé většině naopak.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: CNC frézování

Mr-Monty píše:No tak to je dobrý se Slicka zde udělat podvodníka a zloděje :-( . Za mou osobu říkám že jsi blázen a byt to ja tak ti šlapnu Prabosáckým komisnákem na ksicht. Slika znám obchodně 3 roky a vždy podotýkám vždy bylo na jeho straně vše v naprostém pořadu.
pokud mate někdo jinou zkušenost klidně mi oponujte ale myslím že jsem klidný. :-p :-)



Když o tom nic nevíš, tak se prosímtě ani nevyjadřuj, je z toho pak akorát trapná a veřejně vyvěšená výhružka, z které si stejně nikdo nic dělat nebude.. :NO:
Argo22
Uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Moravské Málkovice

Re: CNC frézování

neda mi to se nevlozit.... se slickem mam nekolikere zkusenosti a nikdy sem snim nemel problemy... vzdy mi platil predem tak jak sme se domlouvali... proto me celkem udivuje ze zrovna slicka tu nekdo oznaci za podvodnika....
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: CNC frézování

Také si dovolím přidat pár slov, osobně znám oba aktéry, se Slickem jsem řešil věci kolem aut již několikrát a nemůžu si vynachválit osobní a nadstandartní přístup.

Pana Šantiče znám hlavně z oblast Airsoftu a i zde má jeho reputace dost povážlivé trhliny, osobně znám několik lidí, kterým do dnes slibuje a dluží.
Koště
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 03.09.2013 9:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

vyřešeno.. jak sem již psal, věc sme již předal našemu firemnímu právníkovi

Pavel Svoboda (skyhawk) - přesně tak, v Brně je několik závistivců, kteří pomlouvají a chtěli mě zničit což se nepovedlo. Jedná se jen o pomluvy, ne všem jde po chuti můj úspěch. Předpokládám, že máš informace od kubíčka, takže mě to opravdu nepřekvapuje. BTW. nevzpomínám si, že by jsme se spolu někdy viděli nebo se spolu dokonce bavili jak uvádíš. Takže laskavě přestaň šířit pomluvy a lži.

Dnes již dodáváme zboží po celém světě a to velmi úspěšně. :FINE: :FINE:
Naposledy upravil(a) Koště dne 07.04.2015 17:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: CNC frézování

Nejhorší na tom všem je, že takto vedená "přátelská diskuze" poškodí především oba hlavní aktéry, což je špatně úplně pro všechny - jak pro modeláře, tak i pro ně oba především. Oba se zabýváte výrobou potřebných a parádních věcí pro ostatní a je velká škoda, aby ostatní úplně zbytečně pochybovali o jednom nebo druhém.
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Re: CNC frézování

Já myslím, že nepoškodí, každý známe toho svého dodavatele. O jednom víme, známe jeho výrobky kvalitu a ceny, o druhém nevíme nic a jeho výrobky neznáme.
Jen je zajímavé sledovat, jak se to vyvíjí a myslet si svoje.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Já myslím, že nepoškodí, každý známe toho svého dodavatele. O jednom víme, známe jeho výrobky kvalitu a ceny, o druhém nevíme nic a jeho výrobky neznáme.
Jen je zajímavé sledovat, jak se to vyvíjí a myslet si svoje.


Přesně si to řekl každý má svého dodavatele kterému věří . Korektnost a úspěch se projeví samy nač o nich velkolepě hovořit. ;-)

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“