Koště
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 03.09.2013 9:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

CNC frézování

Zdravím, na základě doporučení člena Skotty bych chtěl nabídnout naše služby v oblasti CNC frézování. Jsme firma z Brna a primárně vyrábíme náhradní díly pro airsoftové zbraně, ale to Vám nechci nabízet. Spíš bych chtěl vyrobit něco pro radost a změnit na chvilku obor. Běžně obrábíme hliník EN AW 7075 a ocel, ale na titan máme nástroje taky. Co se týče výkresů nejsou úplně potřeba, máme i vlastního vývojáře se kterým by šlo ledacos zkonzultovat a hned vedle programátora a cnc frézku. Dále se zabýváme výrobou forem pro vstřikování plastů i v malých sériích. Přikládáme malý zlomek fotek. Osobní návštěva není problém. V blízké době by jsme chtěli dělat díly na Axial Dingo. Ceny nízké obsluha vzorná.

Tak třeba by jsme někomu pomohli.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: CNC frézování

Super :tleskam:
Do jakých maximálních rozměrů můžete frézovat(délka+šířka) :?:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Koště
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 03.09.2013 9:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Stůl je 900 x 300mm, výška tak 350mm maximálně.

https://www.youtube.com/watch?v=1T_uAMPOczI&list=UUiIpllSCpy75La4cedseSiw
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: CNC frézování

A kolik by třeba stály dva kusy šáskových bočnic o tloušťce 5mm a dýlkou přibližně 620mm :?:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
magor-no1
Uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06.03.2010 0:00
Bydliště: Horní Stakory

Re: CNC frézování

měl bych dotaz :-) kolik by stál přerušovač střelby pro GB. 6 ?
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Ahoj pane měl bych nějaký dotaz okolo frézování řeším to s více lidma ale nikomu se do toho nějak moc nechce. jde o čepel meče. materiál je ocel 14 260.
mám k tomu jak výkresy tak 3D model. Jde mi o oboustranné opracování. Na hrubosti povrchu až tak hrozně nesejde. Materiál je tlošťky 8mm s převrtanýma otvorama pro upnutí upínkama. potřebuju ho zkalibrovat na 6mma udělat tvar. čepele.
rozměr plechu je 870/150/8mm obráběná plocha se dá bezproblémů rozdělit na dvě nezávislé části kde nevadí nějaká nestovnalost v napojení. délky pak jsou 475/150mm a cca 420/150mm jde o oboustranné obrábění tzn že se musí obrobit jedna strana obrobek otočit vycentrovat a obrobit druhá strana. po obvodu bych pak potřeboval nechat můstky aby se materiál nezkroutil a nevypadl z plotny.
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: CNC frézování

Poslal jsem PM.
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: CNC frézování

Pátrač píše:Ahoj pane měl bych nějaký dotaz okolo frézování řeším to s více lidma ale nikomu se do toho nějak moc nechce. jde o čepel meče. materiál je ocel 14 260.
mám k tomu jak výkresy tak 3D model. Jde mi o oboustranné opracování. Na hrubosti povrchu až tak hrozně nesejde. Materiál je tlošťky 8mm s převrtanýma otvorama pro upnutí upínkama. potřebuju ho zkalibrovat na 6mma udělat tvar. čepele.
rozměr plechu je 870/150/8mm obráběná plocha se dá bezproblémů rozdělit na dvě nezávislé části kde nevadí nějaká nestovnalost v napojení. délky pak jsou 475/150mm a cca 420/150mm jde o oboustranné obrábění tzn že se musí obrobit jedna strana obrobek otočit vycentrovat a obrobit druhá strana. po obvodu bych pak potřeboval nechat můstky aby se materiál nezkroutil a nevypadl z plotny.

Meče se nefrézují ale kují frézovaný meč by nic nevydržel protože nebude zhutněný pokud to nebude dekorace na zeď v opačném případě z něj bude pila po pár ranách.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Tak nevím, co si mám o této nabídce (nebo člověku) myslet, poslal jsem mu tři PM, všechny doručeny a přečteny a bez odpovědi :-( :-( :-(
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: CNC frézování

Oni ti cnc frezari jsou asi fseci stejně zaneprazdneni, asi víš, o čem píšu :-(
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: CNC frézování

Nevím jak vy pánové, ale já jsem slyšel jen kladné recenze.. Pokud člověk opakovaně neodpovídá na SZ, tak k tomu má třeba nějaký důvod.. :-p
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Dave píše:Nevím jak vy pánové, ale já jsem slyšel jen kladné recenze.. Pokud člověk opakovaně neodpovídá na SZ, tak k tomu má třeba nějaký důvod.. :-p

Myslíš třeba nedostatek času, nefunkční klavesnici, nebo náhlou ztrátu signálu? :-D :-D :-D
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

No a nebo ten důvod je mnohem jednodušší než se zdá :-p Zasvěcení vědí co mám na mysli...
Koště
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 03.09.2013 9:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Slick7 píše:Tak nevím, co si mám o této nabídce (nebo člověku) myslet, poslal jsem mu tři PM, všechny doručeny a přečteny a bez odpovědi :-( :-( :-(


S podvodníky co neplatí za práci ještě k tomu expres výrobu se nehodlám bavit !

----------------------------------------------------------------------------------------

Orientační informace k zakázkové výrobě jsou zde: http://www.retroarms.cz/faq#zakazkova-vyroba, v případě zájmu prosím o kontakt na mail jan@retroarms.com. díky, fakt nemám čas prolízat všechny fóra.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CNC frézování

Koště píše:
Slick7 píše:Tak nevím, co si mám o této nabídce (nebo člověku) myslet, poslal jsem mu tři PM, všechny doručeny a přečteny a bez odpovědi :-( :-( :-(


S podvodníky co neplatí za práci ještě k tomu expres výrobu se nehodlám bavit !

----------------------------------------------------------------------------------------

Orientační informace k zakázkové výrobě jsou zde: http://www.retroarms.cz/faq#zakazkova-vyroba, v případě zájmu prosím o kontakt na mail jan@retroarms.com. díky, fakt nemám čas prolízat všechny fóra.


Jo, tak to je super, a tu pohádku o Šípkové Růžence znáš taky??
Myslíš, že se budu domáhat kontaktu s někým, komu bych dlužil peníze a nechtěl mu je zaplati??
Tak já ti píšu emaily, já ti píšu PM, já se ti snažím dovolat na mobil, vše bez odpovědi a bez reakce a ty mě obviníš z toho, že jsem podvodník co ti nezaplatil?? A asi jak to mám udělat, když se mnou NEKOMUNIKUJEŠ???!!!! :-I :-I :-I :-I Což můžu doložit tady a veřejně, klidně zveřejním posledních x zpráv, které jsem ti za poslední dobu poslal a ty jsi neodpověděl ani na jednu.
Hele, jsi šikovný borec, všechna čest, ale základem spolupráce je KOMUNIKACE a ta ti dost chybí a nejsem první, kdo to o tobě říká.
Dál to tady nebudu rozmazávat. Jak jsi mi dnes už konečně napsal, nebudu tě už víc OTRAVOVAT.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“