Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: ULTIMA RC

Než to budeš mít hotový tak nezapomeň že už teď se ti dopředu nevejde servo...teda jestli taky nebude micro jako ten motor... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Re: ULTIMA RC

Ach jo... micro servo bylo u konceptu. Teď to mám vyřešené jinak a bude tam standardní servo. a vleze se tam bez problémů a nikde ničemu nebude zavazet.
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: ULTIMA RC

Docela mě zaráží koncept 400 motoru na desetinovou expedici. Moc variabilní to pro uživatele nebude.
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: ULTIMA RC

Copak 400vka , to by bylo celkem v pohodě , ale ne s tím převodem co tam máš ne - ten by musel být aspoň 5tinásobný než je teď .
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: ULTIMA RC

To se doladí časem.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Re: ULTIMA RC

Opakuji, není to dodělané :-D
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: ULTIMA RC

Pak to tedy asi nechápu ....... s čím se tedy té soutěže vlastně účastníš ? S nějakým jiným - ideovým projektem marketingového průzkumu trhu za účelem sběru osobních dat uchazečů ?? :mrgreen:
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: ULTIMA RC

Chlapi nerejte do něj .... mnoho z nás tady vyjádřilo názor ( včetně mě ), že si ukousnul daleko víc, než může spolknout. Ale na druhé straně po něm nechtějte výsledky po pár dnech ... nechť to pořádně rozkreslí, připraví a třeba pak sám po čase pozná, kudy cesta vede a nevede. Ale hned si ho dobírat kvůli projektu v naprostém začátku je trochu nefér. Z některých příspěvků jako by vyzařovala škodolibost a to nemá přece nikdo zapotřebí.
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: ULTIMA RC

No ono je něco jinýho napsat...Hele kluci zkoušim vyrobit auto tou a tou technologií ,zatim to vypadá takhle a takhle a co vy na to?....potom by se dalo diskutovat,radit a případně i pomáhat...ale Niky tu prezentuje prakticky již hotovej projet i s cenovou představou a termínem dodání hotovejch výrobků a ono se ukazuje že vlastně ještě ani neví a netuší co všechno bude muset řešit aby to aspoň na papíře vypadalo jako že schopně....Já osobně mu začínám fandit a upřímně sem rád za jeho Trpělivost a každej novej příspěvek do tohodle vlákna protože Já už bych se na nás dávno vykašlal.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Re: ULTIMA RC

No to máš těžký Čendo. "Chtěl bych..." jsem si říkal několik let a nebýt té soutěže tak si to říkám pořád a pořád bych otálel. Nechtěl jsem své plány zveřejňovat ale nejdřív něco vyrobit a pak to tady ukázat a říct "hele, tohle jsem vyrobil a chci to prodávat" jenomže než bych se k tomu dokopal tak by uběhlo ještě hodně vody. Ta soutěž mě donutila přejít od úvah k realizaci - proto ten přístup. A ruku na srdce - i kdybych to napsal jinak, stejně byste kibicovali. Nejde o to že bych si nenechal poradit. To já si nechám poradit. Kdyby mi například někdo poradil funkční technologii na výrobu pneumatik která by nestála více než všechny ostatní komponenty dohromady, tak bych mu byl nesmírně vděčný a určitě bych se mu nějakým způsobem odvděčil. Jde o to že za tu dobu co jsem nad tím uvažoval jsem si už většinu věcí promyslel nespočetněkrát. Mám prostě svoji představu - nemůžu však na 100% tvrdit že to a to bude fungovat, ale to nezjistím dokud to nezkusím. Když něco nebude fungovat, tak se zeptám na názor jak to udělat jinak a já se rád nechám poučit. Ale prostě ta prvotní technologie a postupy musí být z mé hlavy - je to taková moje obsese.

No ony i negativní komentáře jsou ku prospěchu - člověka to motivuje. Na druhou stranu mi to chvilkama leze na nervy. Ale jsou tu i pozitivní ohlasy a pár soukromých zpráv tady i na facebooku s vyjádřením podpory mi také přišlo. A to je motivující ještě více.
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ULTIMA RC

v tom s tebou souhlasím jedinej háček je ta cena do které se chceš vejít a že si myslíš, že to zvládneš sám, technologie jsou složitý a proto nejde obsáhnout všechno sám, to mě hodně zaráží a přijde mi to dětinské
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: ULTIMA RC

Zrovna ty pneumatiky nejsou až tak důležitý - gum se prodává hodně a pokud vyrobíš slušné auto, není pro nikoho problém si gumy dokoupit. Ale jsou další desítky věcí, který je třeba vyrobit a tam bude zakopaný voříšek. Na těch gumách se dá v klidu pracovat, až bude to hlavní a nenahraditelný hotový.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: ULTIMA RC

píšeš že prvotní technologie a postup musí být z tvé hlavy... věř že technologie a postup se nedá naučit , to je prostě jak se lidově říká " nouhau " to je to nejcenější, ikdybys měl neomezený finance a chtěl si to všechno vymyslet sám bude Ti to trvat léta...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ULTIMA RC

stiifii píše:píšeš že prvotní technologie a postup musí být z tvé hlavy... věř že technologie a postup se nedá naučit , to je prostě jak se lidově říká " nouhau " to je to nejcenější, ikdybys měl neomezený finance a chtěl si to všechno vymyslet sám bude Ti to trvat léta...


souhlas, to je pro živnostníka to nejcenější co má, technologie se kupují za velký peníze a jeden život na vymyšlení nestačí
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: ULTIMA RC

No,ono je to opravdu vše k zamyšlení..Na jednu stranu Tě obdivuji,že se do takového něčeho pouštíš a chce se Ti nad vším přemýšlet,vymýšlet..a na druhou stranu se mi to jeví jako nereálné.
Také nevím,opravdu proč začínáš od pneumatik...to je jako bys chtěl stavět rozhlednu a teď začal s výrobou dalekohledů.
Ale měl jsem kamaráda,co chtěl motorku...tak začal..koupil si bundu...a u toho také zůstalo...
Ale jinak budu sledovat....a jsem zvědav... :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“