Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Myslíš jak moc malé, nebo jak moc velké? Malé budeme teprve testovat, tak uvidíme.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Slick7 píše:
Kuba93 píše:Slo by to udelat trba stribrny ? Myslim, ze by to pak vic vyniklo a hodilo se to na vic aut.. Jinak pokud by to bylo do dvacky, bral bych rovnou vic kousku.. ;-)

To co je na těch fotkách, tak to je krásně stříbrná (kovová) folie, nejde to z toho poznat? :sad: Dám sem zitra foto, jak to vypadá na autě.


Jesli je to stribrny, tak sorry, na monitoru mam rozhazeny barvy a kontrast a barva fakt nesla odhadnou este jak je to asi foceny pod lampickou.. Myslel sem ze je to mosaznej lept.. ;-) Pockam si jak to dopadne a pripadne asi neco dalsiho taky objednam.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Prvně taková malá info, kterou jsi asi přehlédl v dřívějších příspěvcích 8)
Nakonec jsem nešel technologií leptů, ale výrobou přes laser. Je to rychlejší, levnější, dá se vybírat z několika tipů pokovených fólií a může se to hned lepit
Vlastně jsem ještě opomněl jednu výhodu oproti leptu, je to ohebné(tvarovatelné)!

a tady je slibované foto lepky na autě :lol:

Obrázek
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak dnes jsem dodělal návrh na nápis DEFENDER. :evil: Můsím používat chvílema čtyři grafické programy, abych se dobral kýženého výsledku. V pondělí odesílám k výrobě, snad to bude bez problémů.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 511
Registrován: 11.10.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Jo tak to jsem zvědav na výsledek o ten bych měl zájem 8) Jinak rád bych ti poohl s ňákými timi nákresi, ale vůbec to neumim :?
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Myslím, že s tou pomocí pro mě, by to bylo těžké i u těch co to umí :lol:
protože ty nároky na výrobní podklady jsou dost specifické.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 511
Registrován: 11.10.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Aha a dotaz kolik by byla cena?? těch nápisů na defendera ???
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Čau, chci se zeptat, už jste testovali, jaký nejmenší lept ( laser) umí udělat? Chtěl bych na Defa znak Land Roveru- oválek- ten co je na masce chladiče ve velikosti odhadem 8mm ten větší rozměr. Jde to? Další věci bych si ještě vymyslel..
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Taky mě zajímá jak to pokračuje ? něco nového ?
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak tady přináším další výtvor. Zatím jsou ve výrobě loga Defender, Land Rover a Ford. Bohužel je problém s výrobcem, který k výrobě přistupuje dost laxně a taky s výrobními programy, které si orinální předlohy trochu deformuji, takže se musí provádět grafické korekce, takže je to fakt náročné, ale pokusím se vytrvat a nezklamat Vás :wink:

Obrázek
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Tato samolepka není výsledný výtvor, ale je to prvotina. Středový proužek není dost vidět, u malé samolepky vůbec, výsledek grafického selhání výrobního programu, takže se musela udělat korekce a doufám, že další kusy už budou lepší.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Nevypadá to vůbec špatně a budu doufat že to dotáhnete k dokonalosti. Opravdu bych je chtěl na svého expyho :wink:
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže se moc všem, kteří doufali, že to dotáhnu do konce omlouvám, ale po dlouhém čase, který již uběhl od započetí tohoto projektu, práci, kterou jsem do tohoto projektu vložil a na jehož konci byl výsledek zcela nepatrný už nemám sil. Jsou na vině především lidi, který jsem oslovil a měli mi s tímto projektem pomoct, se na mě vykašlali a stejně tak konečný výrobce, který nebyl schopen ani po dodání luxusních grafických podkladů vyrobit, co jsem si objednal. Nemám už opravdu silu, ani chuť ani čas se někoho stále doprošovat, natož řešit s výrobcem otázku, proč mu to zase nejde vyrobit a kde je chyba. Možná někdy v budoucnu najdu lidi, kteří mi s tím opravdu pomůžou a výrobce, který bude ochotný splnit zakázku. Do té doby je tento projekt u ledu a já jdu věnovat svůj čas a úsilí dalším modelářským projektům, se kterými vás budu seznamovat ve svém tématu Slickova nabídka tuning dílů a slibuji, že se máte na co těšit, mám (máme) toho v plánu ještě opravdu hodně.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

To je škoda, tak nějak jsem doufal, že přes tebe pujdou udělat leptaný SPZtky jako jsem snad 3/4 roku zařizoval já.
Takže teda asi zkusim zařídit další várku....chjoo
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Ahoj lidi,ted jsem psal mejla kámošovi co dělá v eduardu www.eduard.cz, jestli by šli udělat na zakázku lepty názvů aut,znaků a log...tak uvidim co mi napíše.
pokud by napsal že by to šlo,tak sem pověsim tak na měsíc vlákno a každej by jste si poslaly co by kdo chtěl a obědnal bych to.
Ale nic neslibuju,záleží na tom co mi poví a hlavně kolik by byla cena,ale tu bych stejně asi zjistil až by byla objednávka kompletní :-)
Ale za zeptání nic nedám.....
Jo a sory že jsem se vetřel do vlákna :D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“