Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

stále dokola,

kubík píše
Když se odkazuješ na zákon, dle kterého máš dva roky záruku, tak já mám podle stejného zákona 30 dnů na vyřízení reklamace.(což ještě neuběhlo)

Kód:
Způsob vyřízení reklamace:
Reklamace se zamítá z důvodu mechanického poškození modulu, možnost opravy za 500 Kč.

Taťka ti to po adekvátní veřejné omluvě možná opraví i za méně, pokud ho o to slušně požádáš.

Ale pokud opravdu trváš na vrácení celých 900 Kč za modul, tak mám pro tebe jiný návrh, budeme to brát jako pronájem a tvých 900 Kč jako vratnou zálohu, kterou dostaneš zpět, po odečtení pronájmu který by činil 5 Kč/den v délce jednoho roku. Pak se nemusíme bavit o tom, že jsi modul poškodil.

S pozdravem Kuba
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

jajek píše:stále dokola,

kubík píše
Když se odkazuješ na zákon, dle kterého máš dva roky záruku, tak já mám podle stejného zákona 30 dnů na vyřízení reklamace.(což ještě neuběhlo)

Kód:
Způsob vyřízení reklamace:
Reklamace se zamítá z důvodu mechanického poškození modulu, možnost opravy za 500 Kč.

Taťka ti to po adekvátní veřejné omluvě možná opraví i za méně, pokud ho o to slušně požádáš.

Ale pokud opravdu trváš na vrácení celých 900 Kč za modul, tak mám pro tebe jiný návrh, budeme to brát jako pronájem a tvých 900 Kč jako vratnou zálohu, kterou dostaneš zpět, po odečtení pronájmu který by činil 5 Kč/den v délce jednoho roku. Pak se nemusíme bavit o tom, že jsi modul poškodil.

S pozdravem Kuba


Když to tu tak čtu a prosazuješ tady 30ti denní lhutu na vyřízení raklamace a chceš 5kč na den za pronájem tak to máš určitě na výrobu těch modulů schválený patent a z každého prodaného kusu odvádíš daně nebo se pletu,dalo by se to zjistit přes finančák.Ještě nechápu za co by se měl JAJEK omlouvat,jestli za to že projíždí benzín a vy si z něho děláte srandu,já bych to řešil uplně jinak Jajek je moc měkký.A ještě si zjistí kolik stojí velká tabule PSH za kterou dlužíte + penále za každý den,když se tak chováte
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Eror:

Veřejně se omlouvám Jirkovi Bandolíkovy za špatnou reakci a letmé pročtení vlákna.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Zvukový modul

Buď tady kus debaty chybí, nebo jsem blbej (nedoporučuji potvrzovat) nebo si vytahujete z kontextu co se vám hodí...

Nějak mě prostě hlava nebere, že kluk udělá kámošovi NĚCO - tady zvukovej modul. Za pitomých 9 kil. Rok to maká a po roce se dotyčný začne dozadovat vraceni peněz?!?! No do pi...

Jestli chci dvouletou záruku, tak si musím připlatit a koupit si nejlevnější zvuk od Michala Švagerky za cca 2k.

Storm: Neoháněj se výhružkama s finančákem. A ber to KURVA vážně!!!
SlashKO
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 04.03.2012 0:00
Bydliště: Mohelnice/Hanušovice

Re: Zvukový modul

salvatore: :OK:
Já mám úplně stejnej názor, jen jsem se ho bál napsat, protože taky nejsem úplně v obraze.
Prostě kámoš přijde, že chce něco zbastlit, tak mu to spájím, ale nemám na to papír, atesty, patenty nic, řeknu si cenu součástek a svůj čas. Ale jaká záruka? Žádnej doklad, žádná záruka. Když pak kámoš přijde, že to nemaká, ok, mrknu na to a jsem ochotnej mu to spravit,a le jakypak vraceni peněz?
Jako přijít na mě s tímhle, asi se zachovám velice podobně.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

Vás by nejeblo z takového člověka, když vám ve dveřích řekne,že modul jsem nepoškodil a potom píše,že jsem ho poškodil a kdo by se chtěl pobavit můžu poslat video,musel jsem si to natočit,abych nebyl za vola,je tam vše,na videu Kubík tvrdí,že jsem nic nepoškodil,chtěl jsem vše ukončit bohužel je s něma těžká domluva.Co řešíte peníze,vydělal na tom dost, tak proč řeší opravu za pár Kč, normální čestný člověk by to opravil a nedělal problémy.Dal jsem mu na výběr buď mi ho opraví nebo ať vrátí peníze. Jestli by vám nevadilo,že by si z vás někdo dělal takovou srandu,hloupě kecal a výmýšlel si tak prosím,jestli si chcou se mnou hrát, dost blbá hra. Zbytečně dělají problémy, já si srát na hlavu nenechám,ještě mi zaplatí tu plastovou tabuli co jsem dal tatínkovi,nebo mu mám naúčtovat pronájem, za každý den co jí má doma?
bandolíci těšim se sváma na expedici,
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

Jde vidět že nevíte o co jde,ja u toho byl.Jarek chtěl pouze opravit modul ktery přestal fungovat,když ho donesl Bandolikovi byl zadělany v krabičce kterou dělal on rozdělával ji před Jarkem taky Bandolik a žadnou zavadu nemohl najit,po nějake době asi 14 dnu mu Jarek volal jak to vypada s tou opravou pořad to same a tak to pokračovalo až mu Jarek řekl že buď ať mu to spraví nebo ať mu vráti poníze když na to sere a najednou se zavada našla,tvrdil mu že to Jarek mechnicky poškodil ale nevím jak když modul rozebíral Bandolík tak že ho mohl poškodit jedině on a za opravu ktera vyjde do stovky sám nám to tvrdil chce pětistovku a ještě omluvu .Tak nevim co tam Bandolik pořád řeší.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

je lépe si přečíst celé forum o začádku né od konce, aby jste pochopily oč jde, :tlachy:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Na mne to dělá dojem, že hlavní problém bude v nedostatečné komunikaci obou stran hned v počátku a ten zbytek je již následek.
Vyřešte to hlavně mezi sebou (vždyť se snad znáte, ne?), než se úplně zabejčíte, komunikace přes fórum to pouze zhoršuje.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

tak co mislíte jak to dopadlo,nijak,kdo by chtěl zašlu video rozhovor mezi mnou a kubikem,není tam nic uražlivého je tam vidět jak kubik něco říká a potom tady něco jiného píše,chtěl jsem to zamést pod koberec a rozloučit se s modulem i penězi,no uvidíme až se podkáme na nějaké expedici,video musim ještě zmenšit :hura: :hura: :hura: :hura: :OK:
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Re: Zvukový modul

Ehm... nejsem na ničí straně protože do vašeho sporu nevidím. Ale Jajku, s tím videem bych to moc neriskoval.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Zvukový modul

Jajek: už jen z tvého psaného projevu si o tobě dělám naprosto dostačující obrázek. Chceš nám tady tvrdit, že "druhá strana" s návrhem řešení nepřišla??
Děláš tady z nás idioty a velmi rychle a úspěšně směřuješ k vykázání z fóra...
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Zvukový modul

Ono to asi nebude tak černobílé .... chyba bude na obou stranách. Přístup ani jedné z obou stran není nijak zvlášť košer. Chtít po známým vrátit 9 stovek po roce užívání je dost zarážející a spíš hodně nefér. Na druhou stranu by měla být samozřejmá oprava - zde se vymlouvat na zkouškové období je bezpředmětné, stejně jako na obtíže s výměnou součástky ( jedna součástka zakrytá druhou a navíc napájená přímo na další součástku svědčí o dost velkém amatérismu ). A ještě k tomu otázka nějakého zásahu nebo poškození ....
Není to jednoduché a neházel bych vinu jen na jednu stranu.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

Salvatore mužů ti doporučit zvukový modul od kubíka byl jsem sním velice spokojený,teď nemám modul ani peníze tobě by to asi nevadilo že? Jinak chci poděkovat jednomu klučinovy co mi chtěl opravit modul zdarma
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

Niky neboj video bych nedal už víme co jsou zač,aspoň mi co je známé :BYE:
Jinak jsem to už uzavřel,šetřím na nový modul :BYE: :BYE: :-D

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“