Uživatelský avatar
Kubik
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 17.08.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

Jajek chtěl modul jako úplně první, a proto dostal po dohodě prototyp, ale pak se mu prototyp zdál moc velký(prototyp byl cca 2x větší) a tak jsem mu ho vyměnil za menší a pak po více jak týdnu ještě přišel s tím že tam chce přídavné napájení, což byla další úprava.
7.1. přišel, že chce zase nastavit vysílačku, při té příležitosti se zjistilo, že modul nefunguje a on tvrdil že to ještě nedávno fungovalo, když to přehazoval z jiného auta.
Což znamená, že po víc jak roce používání přišel s tím, že modul najednou nefunguje a chce ho opravit.
Závadu jsem hned nenašel, tak mi Jajek nechal modul doma, ať hledám dál.

19.1.2014 12:26 Jajek v SMS píše:Jestli namas nahradni dil tak mi posli jaky a ja si o objednam na ten zvukovy modul,jinak si ho nechej a vratis mi penize,nerad resim neco dlouho

19.1.2014 12:31 Jajek v SMS píše:Pockam jeste tyden jak nebude,dojedu si v patek pro penize,jinak to nevidim

Nakonec jsem závady našel
ObrázekObrázek
Na obrázku vlevo je vidět přestřižená propojka a na obrázku vpravo je vidět zničený potenciometr( v té bílé části má být otvor na křížový šroubovák, ne kulatá díra).
Tak jsem mu napsal, že oprava bude stát 500Kč, protože mne jeho přístup vytočil.

20.1.2014 8:49 Jajek v SMS píše:V patek si prijedu pro penize,ja zaplatim 900 a budu se modlit jestli tam neco neodejde snad nejaka zaruka,asi napisu na forum co a jak mam delat to ti poradil tatka, v patek se stavim pro penize a to bylo naposledy co mi neco delal znamy

20.1.2014 8:52 Jajek v SMS píše:Porad se s tatkou co ted,takovy pristup se mi nelibi,je to zlodejina,jestli mi nevratis penize vse napisu na forum

20.1.2014 9:20 Jajek v SMS píše:Tak ja si neco koupim za 900 a bez zaruky?kdyby to udelal nejaky cizi tak si reknu ze me zkousi,ale ze se nekdo najde mezi znamima modelarema tak to je dobre,tak si ho nechej a muzes ho nejakemu volovy prodat za 1500,ja mam jenom jedny nervy,to se nedela,toto bych zadnemu se znamych i cizich neudelal,rekni tatkovi ze se mu to povedlo,

20.1.2014 9:22 Jajek v SMS píše:Mohl jsi mi ho opravit,ale mel bych porad strach jestli mi tam zas neco neodejde a proto chci vratit penize,


Kdyby přišel s tím, že nechtěně urval propojku, tak mu to opravím zadarmo a nic neřeknu, ale při jeho přístupu NE.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

Neměl jsem zadny prototyp co to kecaš,a teď moje verze koupil jsem od kubika modul za 900kc bylo to dost ale mi to stačilo,měl jsem ho chviku po zimě mi kubik programoval vysilacku na jine auto a přitom se zjistilo ze modul nejde,no nic nechal jsem u něho že se na to podívá,čekal jsem a pořád nic,až jsem napsal že jestli nebude do patku tak chci vratit penize,protože pořád neměl čas a ejhle ledy se hnuly prisla mi sms zpráva že zavadu zjistil a chce ještě 500kč,modul nebyl utopeny atd. Co jsi o tom myslíte?v patek si jedu pro penize dam vědět jak jsem dopadnul,tady jde vidět přístup některých lidí,penize jsi mi už dal tak neotravuj,já bych neměl takovou odvahu to někomu udělát,snažil bych se to opravit je to přece můj výrobek,jak jsem ho kupoval netušil jsem že nebudu mit zaruku,ja trvám na vrácení peněz
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

Ty vole nestrašte mne, ja jsem si ten modul koupil taky a do teď jsem ho nezapojil, leží v krabici tak jak jsem ho přinesl. Doufám, že až ho někdy zapojím tak bude funkční a pokud nebude, tak že tady nebudu číst, že už ho mám rok a teď chci něco reklamovat. Asi až ho bud zapojovat tak zajedu přímo za vynálezcem ať jej zapojí on :-).
Jinak pokud by měl někdo zájem tak jej prodám :-) za to za co jsem jej koupil.
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

A psát tu takové hlouposti jako že jsem tam něco strhnul když byl modul zastaveny v bužirce ,sam si ji přece rozstrihaval aby si se podival co z modulem je a žádné fyzické poškození jsi nenašel byl jsem u toho,a najednou si nasel poskozeni tak se kurva spamatuj a nedělej se me 5leteho debyla,když si pripojil zvukac proc se tam neco zahralo byl jem u toho buzirku jsi rozrezal a nic poškozené tam nebylo i tatinek se dival že?a proč jsi najednou zjistil zavadu az když jsem ti napsal ze chci vratit penize, to se rychle zjistila závada co?poraď se s tatinkem co ted než něco napíšete,já jsem chtěl jenom opravit modul a že jste se k tomu neměly,jakmile jsem chtěl vratit penize tak se oprava rozjela,900 vám bylo málo tak jste si řekli ještě ho natahnem,pořád nepochopim, zvukac jste s tatinkem rozdelaly a nic jste nenašli žádné poškození tak to je velice zajímavé byl jsem u toho tak tomu věřím
Uživatelský avatar
Kubik
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 17.08.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

Za prvé, jsem neměl čas protože teď mám zkouškové období ve škole.
Za druhé, problém jsem hned nenašel, protože jsem hledal jen jeden, který by plynul z toho, že se ti něčeho dotknul kabel na přídavné napájení, který jsi tam měl volně a mohl se dotknout čehokoliv, pak jsem hledal nějaké kovově smetí na spodní straně desky, které by mohlo způsobit zkrat, ale opravdu jsem nehledal chybějící drátovou propojku, jejíž zbytky navíc nejsou při zapojení vidět, protože jsou pod konektorem.
Za třetí, problém na spínači jsem ani nehledal, protože první co jsem udělal, bylo to, že jsem spínač odpojil a nahradil propojkou, takže ten jsem si ani neprohlížel.
Za čtvrté, prototyp jsi měl, ale chtěl jsi ho vyměnit, za menší, protože se ti nevešel do krabičky
Bandolik píše:No tak velké to má jen Jarek má tam na tý ( univerzální destičce) :-) prakticky celý zapojení jak jsme ho našli na netu takže tam má i možnost to programovat přímo na tom modulu ale když chtěl prototyp tak je holt větší rozměry desky jsou 20X60mm v konečné podobě což je plochou stejné jako má rotruck jen jinak rozloženo :CIAO: není tam progromovací konektor ale nastavení počtu válců tam zustane ať si každý vybere co se mu bude líbit stejně by to nebylo menší tak proč to tam nenechat a dají se s tím dělat i jiný kousky ale to uvidíte až někdy v realu.
...
...
...
Žádnému volovy už to prodávat nebudu a 5leteho debyla jsem z tebe mezi znamima dělat nechtěl.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

V patek se uvidime,se mně si nikdo debila dělat nebude,
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Kurňa to jsou zase story tady...

Mě jen docela překvapila cena 500Kč za opravu 2 součástek (ještě když píšeš že je to jen "propojka" a potenciometr), to se ti nemohlo vyplatit prodávat když to skládáš z tak drahých součástek.... :-p
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Zvukový modul

Cena soucastek 20kc.
Knowhow,opotrebani naradi a cas 470kc.

Nevim co se ti na tom nezda? Nejdrazsi je cas ktery stravis hledanim zavady.
V autoservisu taky platis desny prachy,jen za diagnostiku a cas mechanika.
Uživatelský avatar
Kubik
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 17.08.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

za prvé vyměnit ten potenciometr by byl skoro nadlidský úkol, protože jestli se koukneš na obrázek, můžeš si všimnout, že je umístěný pod tranzistorem a zároveň je připájený přímo na švábovi, což znamená že se musí vyměnit celý spínač. normální cena za nový spínač 100,-
za druhé jak bys reagoval ty matbre, kdyby ti někdo po více jak roce zdělil, že chce peníze zpátky za něco co celý rok používal a ještě jsi mu to zadarmo měnil a upravoval.
Řekl by jsi mu tady máš všechny peníze zpátky a nezlob se, že to víc jak rok fungovalo bez problémů, ale teď se sama ustřihla propojka a zničil potenciometr.
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

No vzhledem k tomu že ti to Jarek přinesl zadělane v bužírce tak jak si mu to prodal, a ty si to rozdělával, tak můj osobní názor je že si to přestřihl ty.

Ale je to tvůj boj, tak si to nak vyřešte, ja se do toho už zapojovat nebudu.
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Kubik
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 17.08.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

Tak to jsi asi něco špatně pochopil, protože já to do žádné bužírky nikdy nedával, protože je to k ničemu, tu bužírku jsi tam dal sám.
Před vodou to nechrání protože kolem kabelů tam může přitéct a před nárazem taky moc ne, obzvlášť když to měl ještě v krabičce.
EDIT:
jo a ještě proč když přemostím tu propojku a spínač, tak to funguje, bez jakýchkoliv dalších úprav.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

včera jsem byl u Kubíka, ať mi vrátí peníze nebo opraví modul zdarma,nechtěl mi vrátit peníze,ale že mi asi opraví modul,že se poradí s tatínkem,dneska mi napsal do zpravy Kubík píše:
Ahoj,
taťka říkal, že mu máš napsat všechno co jsi mi říkal a očekává i omluvu.

Kubo,
už jsem to chtěl uzavřít, no nebude to lehké,naštěstí jsem se pojistil a celý včerejší rozhovor nahrál na mini kamerku,abych nebyl zase za chuja,video můžu přehrát,je tam vše a řeknu vám stojí to za to, budu naléhat na vracení peněz nebo opravu modulu a ještě se omluví oni mi, že si ze mě dělají srandu nechali mě jezdit autem sem a tam zbytečně,přitom řešení je tak jednoduché.Včera jsme jeli s Radimem do globusu bro barvy a tak jsme zajeli ke Kubíkovi, vše viděl slyšel, udělal si taky názor. Oprava by najednou z původních 500,-Kč stála 100,-Kč, to si zase dělají srandu?
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

no to je opravdu story, napsat nemam čas, mam zkouškoví je docela dobrý :-D
možná by bylo lepší ty moduly neprodávat, souvisí s tim určité závazky což si spousta lidí neuvědomuje
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

:-I NECHUTNÉ, to by se tady vůbec nemělo řešit! :NO:
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

jen ať všichni ví čeho jsou někteří lidé schopni a můžou si na ně dát pozor,tak jak jste se s tatínkem domluvili?,kdy mám dojed,nebo chcete počkat až se někde uvidíme třeba na expedici? :SHIT: :SHIT: :SHIT: :SHIT: :SHIT: :ILL: :TIME: :TIME: :TIME: :TIME: :TIME: :TIME: :TIME: :TIME: :TIME: :TIME:

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“