bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Zvukový modul

Dajte sem ukážku tohto modulu aj s ukážkou jazdy a akcelerácie. Prosím foto, ako vyzerá ten modul s reprákom.
.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

video dodám,reproduktor mám vložený v plastovým tubusu,na modul vyrobenou krabičku,vše usazené na podvozku scx10 dingo,tento týden vložim video,kdyby si chtěl už něco vidět pár fotek mám ve videu na rajčeti,pokračující práce na tatře 815,tam je vidět velikost repro na podvozku,chtěl jsem mít zvlášt modul a repro


http://jarekkoren.rajce.idnes.cz/video- ... hy_dil.jpg
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Zvukový modul

Zajímalo by mě, zda je možné vyrobit zvuk 12-ti válcového motoru ( ty 4 válce jsou dost málo ).
Jinak tento zvukový modul ( 1-4 válce, benzín/nafta ) se prodává na Monaku za 450,-Kč včetně poštovného.
Uživatelský avatar
Kubik
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 17.08.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

Boriku, kdyby ses pořádně podíval, tak by jsi zjistil, že ten můj má 2-6 válců, ale zkusit 12-ti válec bych mohl, zní to jako zajímavý nápad (a navíc můj umí i páru :-D)
taky by jsi sem mohl dát odkaz na
Borik píše:zvukový modul ( 1-4 válce, benzín/nafta ) se prodává na Monaku za 450,-Kč včetně poštovného.
těm kteří budou chtít jen čtyři válce bych to mohl objednat tam a snížit cenu :-D
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Prodával se na monaku a tahle cena byla závislá na nákupu víc jak 20 sad Pixace , já právě měl z takovéhle várky Pixace na 5 kousků.
Vím o tom , že Radek se do výroby zase pustil , ale je dost vytíženej . Rozhodně ale nevím o tom , že by je nechával za tu cenu i s poštou .....
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Zvukový modul

Ten dvanáctiválec by byl dost zajímavý - do modernějších lodí ( strážní čluny, hasičské a policejní lodě atd. ) se dávají dvanáctiválce ( i 16-ti válce ) a tak dva takové zvukové moduly by byly ve dvou reprobednách v podpalubí docela přínosné.
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

To uz jsme taky koumali. Problemem jsou zde jiz nekde na zacatku zminovane kmity , ktere pixace generruje a ktere jdou ve vlnove delce zahustit jenom do urcite miry nez se slijí do jednolitého zvuku. Proto tenhle modul brkota a čim vic valcu tim mensi otacky ..... laicky receno - do jednoho centimetru nejde nacpat 15mm ......
Kdyz znasobis pixace temer se ti zdvojnasobi cena a jeste musis nejakou součastkou rozdelit - posunout vlnové delky .......... pak uz jsme na podstatne jine cene a uz se zase nebavime o cenove dostupnym modulu do 500,- Nejsem elektronik , co jediny jeste na zvukacich zvladam je akustika a i ozvucnici se da ledacos doladit ..
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Zvukový modul

Pak mám ještě možnost si koupit zvukový modul od Robbe nebo Graupnera, ale tam jde o cenu kolem 4000,-, takže i kdyby se cena pohybovala kolem 2000,-, tak pořád by to nebylo marné.
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Za 2000,- už jeden slušný modul existuje a umí toho až ,až už jsme ho tu řešili ............
http://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/_ ... atelny.htm

Pro někoho problem / pro někoho vyhoda je u něj v tom, že si ho musíš nakrmit vlastními zvuky , které musíš někde nahrát, ale pak si můžeš naprogramovat a zakomponovat třeba i .......... "kotě nechceš svézt ?"
Tudíž nejdřív koupit auto 1:1 :lol:

Ještě co se týká toho probíraného jednoduchého modulu , pracuje se na něm dál , od minulého roku probíhají docela nadějné pokusy s naprogramováním Pixace na lepší , plynulejší a realističtější zvuk. Uvidíme v březnu po akci Olomouci budem vědět jak jsme na tom a možná bude i první ukázka zvuku .........
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

Co to je to "monako" neznám :-p
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Zvukový modul

Monako jsou lodičkářské stránky ... viz http://www.mo-na-ko.net/php/portal/
Uživatelský avatar
Kubik
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 17.08.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zvukový modul

No jo no ale on dělal skoro třiceti kusovou sérii podle toho co tam píše, já předpokládal tak do pěti až deseti zájemců.
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Zvukový modul

Halóóó čo je stým modulom?
.
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Chceš koupit ?? Stačí říct jasně ......
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Zvukový modul

Ja chcem kúpiť, ALE dajte sem ukážky viacerých variant zvukov-počet valcov. Tá prvá ukážka je málo. Čo môžem na tom zvukáči nastavovať ja? Myslím tým to, že by som si mohol sám navoliť počet valcov a voliť medzi benzínom a naftou.Písal som mu SZ. Na poslednú mi neodpovedal. Iba Jajek mi poslal ukážku, tá je celkom dobrá.
.

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“