Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Zvukový modul

jajek: Budu se opakovat. Když chceš věci se standardní zákonem předepsanou zárukou, tak si nenech nic od nikoho postavit, nenakupuj na bazarech atd...
Takhle seš opravdu těžce za osla.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Borik píše:Ono to asi nebude tak černobílé .... chyba bude na obou stranách. Přístup ani jedné z obou stran není nijak zvlášť košer... Není to jednoduché a neházel bych vinu jen na jednu stranu.

Jak jsem už psal v mém posledním příspěvku zde, chybu vidím v nedostatečné komunikaci obou stran hned v počátku (kubik x jajek) a tohle jsou důsledky. Nicméně před cca deseti dny nabídl Bandolík jajkovi velmi přijatelné řešení celé situace. Opravdu pak nechápu, proč jajek nyní píše, že nic se nevyřešilo.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Zvukový modul

Ano to je to o čem jsem psal. Jajek se ve výsledku chtěl po problému vozit a dělat zle. Úplně zbytečně.
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

Jste uplně mimo,čtěte příspěvky pořádně než něco napíšete.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

asi jsou,vůbec nechápou oč jde,pořád řeší nějaké reklamace a peníze, přitom si stačí vše pořádně přečíst, 8( ,zkuste to ještě jenou možná se vám to už povede ;-) nás co pochopili je dost, :BYE:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

jde tu o nějákou zaruku,reklamace,

Jde vidět že nevíte o co jde,ja u toho byl.Jarek chtěl pouze opravit modul ktery přestal fungovat,když ho donesl Bandolikovi byl zadělany v krabičce kterou dělal on rozdělával ji před Jarkem taky Bandolik a žadnou zavadu nemohl najit,po nějake době asi 14 dnu mu Jarek volal jak to vypada s tou opravou pořad to same a tak to pokračovalo až mu Jarek řekl že buď ať mu to spraví nebo ať mu vráti poníze když na to sere a najednou se zavada našla,tvrdil mu že to Jarek mechnicky poškodil ale nevím jak když modul rozebíral Bandolík tak že ho mohl poškodit jedině on a za opravu ktera vyjde do stovky sám nám to tvrdil chce pětistovku a ještě omluvu .Tak nevim co tam Bandolik pořád řeší.

doma mi řekl, že jsem to nepoškodil, tady se zmiňuje, že jsem to poškodil,tatinek prý o ničem nevěděl,ale na to kubik,že tatínek ti to oprví,ale až se mu omluvíš, aha ale prý o ničem nevěděl,potřebujete ještě něco vysvětlit? já už jsem to ukončil,jsem poučený, příště už jen z obchodu a ne od kolegy modeláře a tohle já tady řeším celou dobu, přístup kolegy modeláře a ne peníze a reklamace,a vy si řešte dále nějaké reklamace,záruky a nákupy v bazaru
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Nevím zda má smysl ti na tohle odpovídat ale podotýkám že jsi šel za Kubou přenastavit vysílačku nikoli za mnou, řešil jsi to z Kubou nikoli se mnou. A i když jsem ti dvakrát nabízel řešení této víc než nesmyslné debaty ignoroval jsi to. Pokud jsi chtěl mít opravený a funkční modul stačilo se ozvat ale ty jen dál mne a ostatní kdo ti nedají za pravdu urážíš. Takže fakt nechápu co tímto jednáním sleduješ. Rozhodně to nebude řešení problému ani slušnost. Nabídl jsem ti řešení a nechtěl jsem debatovat o tom jak problém vznikl a chtěl jsem zapomenout i na ty urážky na mou osobu. A co uděláš ty zase kolem sebe kopeš jak malé děcko.
Pokud jsi to chtěl řešit jak píšeš proč jsi to neudělal? A pokud jsi to uzavřel jak taky několikrát píšeš proč to tak nevypadá?

A Storme pokud jsi opravdu viděl mne a vše o čem píšeš jak je možné, že já tě neviděl? Nebyl jsem ani doma když jste tam šli natočit video o kterém se mohu domnívat, že bude sloužit k vykradení o něčem takovém se přece Jarek taky zmínil. Nebo je snad jednodušší plácnout první jméno které tě napadne? Nechtěl jsem to komentovat když jsi to napsal domnívajíc se, že máš dost rozumu abys to opravil, ale nejspíš jsem se spletl takže se ti za svou naivnost omlouvám.

Toto není rozumná diskuse a nějak mi uniká smysl posledních stránek.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

9.února píšu:
Niky neboj video bych nedal už víme co jsou zač,aspoň mi co je známé :BYE:
Jinak jsem to už uzavřel,šetřím na nový modul :BYE: :BYE: :-D

Nechápu proč dnes dva do toho opět ryjí, píšou o mě, že já se v tom hrabu a přitom se v tom úspěsně hrabou oni.Ty jsi mi nabízel dvakrát řešení? nejdřív za 500,- a pak za 100,-, když se Ti omluvím? Já tobě? Jezdil jsem k vám jak osel a vy jste si ze mě dělali srandu a za to se mám ještě omlouvat? Prý jsem se měl ozvat? Když jsem se ozýval, dělali jste mrtvého brouky, to je to korektní jednání? Přitom jak jednoduché, opravit modul a poslat toho osla do háje.
Já jsem to uzavřel 9.února a proč se to opět otevřelo se ptej administrátorů.
Modul si nechejte na památku.
Jen ještě poslední, já bych to co jste udělali kolegovi,nikdy neudělal ani cizímu.
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Kdybys přišel za mnou že ti to nejede řešíme to spolu, po Kubovi jsem opravdu vzkázal aby ses mi ozval to jsi ale neudělal tak jsem ti dvakrát psal ani na to jsi nereagoval zato jsi veřejně vyhrožoval krádeží auta a použitím videa. Já chápal že jsi naštvaný a nabízel ti řešení, odmítl jsi to na to máš samosebou právo. Bohužel výhružky jsem nikdy nebral na lehkou váhu a doufal jsem že si to vyříkáme v klidu ovšem zvolil jsi možnost nekomunikovat a tak byť nerad jsem předal celou věc právníkovi, aby prozkoumal zda došlo nebo nedošlo k porušení zákona.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

k...a co tu meleš o nějakém vykradení a děláš z nás nějaké zloděje a zmrdy,nejsme žádní usmrkaní mladí parchanti.První než něco takového napíšeš tak si udělej pořádek doma se svým synem,evidentně mluví něco jiného tobě a něco jiného nám a jak jsme za ním byli tak všechno házel na tebe,že o všem rozhoduješ ty a ty tu budeš tvrdit že s tím nemáš nic společného.A o tom kopání kolek sebe si to prober v hlavě a se synem a možná ti dojde že se v tom kopete vy.Nenechám se tu urážet a nechávat na sebe házet špínu.A jestli tu salvatore píše do věcí o kterých ví h...o a ještě bude někoho urážet a nazývat ho oslem a ještě mu vyhrožovat vymazáním z fóra tak si o něm myslím svoje a je mi úplně jedno jestli je to administrátor.Jestli mě bude chtít taky vymazat tak ať to udělá,akorát mě bude srát že je tu hodně pohodových lidí a potom ta druhá skupina,jak jsem psal výše.Tím to s mojí strany ukončuji a více na tuto diskuzi psát nebudu.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Tohle je přesně případ, kdy přestřelka "kdo co komu" je při vyřizování přes fórum eskalována a zbytečně. Pokud mi storm1974 napíše, že jsem mimo, no, možná na tom něco je, mám už na to pomalu věk :wink:. Pokud však vím, co Bandolík jajkovi koncem ledna nabídl, zůstalo to bez odpovědi a 9. února tu pak jajek píše, cituji "tak co mislíte jak to dopadlo, nijak", tak už opravdu nevím, proč to tedy neřeší s Bandolíkem soukromě (nabídku dostal) a ještě sem napíše tohle.
Takže konec, zde to zamykám, vyřešte to mezi sebou a my tady asi budem muset vymyslet nějaký postup, jak tyhle věci řešit bez těhle přestřelek.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“