Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Boha ........zlatí lodičkáři, tam i děcka maj nějakou představu a ví co chtěj. Na co řešíš počty válců, ty chceš dělat traktor ?? Zvuky různýho počtu válců už tada jednou na videu máš a můžeš si dovyhledat další videa na stejné stránce na které se ti to otevře. Programovat modul (Pixace) na počítači stejně nebudeš, od toho je naprogramovaný a na jednoduché přehazování a volbu počtu válců je na modulu přepínací člen.
Na rovinu ti říkám a to mi věř z letitých zkušeností , že do auta použiješ pouze 6válců a dycky jen program PETROL , nic jinýho nemá smysl a pokud se míníš v tom vrtat , tak to si kup u Conrada stavebnici jejich sQelýho zvukáče a můžeš experimentovat.
Posílám ti ještě jednou odkaz na video s variantami počtu válců a jedno video v autě jednoho uživatele do SZ
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Zvukový modul

Asi som ti zdvihol tlak, ale to nebol úmysel. Ja len chcem vedieť čo kupujem.Ďakujem za odpoveď.
.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

Nastaví ti kolik válců chceš,já si vybral 3valec benzin více se to podobalo motoru,ten dizel zněl jak malotraktor,ještě jsem si nechal ubrat otáčky při plném výkonu,každému to bude vyhovovat jinak,uvažuji o koupi modulu do druheho auta, :-p :-p
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Me tady někdo nejaky modul nabízel, ale dodnes mi nic nedorazilo. Jak to vypada?
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Zvukový modul

Že by kubík zastavil vyrobu
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

:-) Kubík nezastavil výrobu čekál až dorazí čipy, což by mělo být dle pošty dnes ( nějak se na poště flakají )
řeknu mu aby se všem co něco slíbil taky ozval :-D komunikace není jeho silnou stránkou ještě se má hodně co učit, ale život má před sebou.
bibo78: už ti toho řekli dost ale pro jistotu to zopakuju ty sám si na tomto zvukáči můžeš nastavit jen počet válců jednoduchým výběrem pomocí propojky ( zasuneš vybereš vyndáš ) , snížení počtu otáček jak to chtěl i Jajek už tam máš naprogramováno ( na plno to znělo divně) a pokud chceš volit mezi naftou a benzínem muselo by se upravit zapojení ale šlo by to udělat ovšem jak už ti psal rotruck nakonec skončíš stejně u benzínu ta nafta je použitelná při malém počtu válců, nízkých otáčkách a vhodné ozvučnici do traktoru nebo do pomalé lodi v autě to zní divně, ale to se tu řešilo hned na začátku.

PS: pokud se vám Kubík neozval závada není na vašem přijímači, napište mu znova kdo ví na co myslel :-D
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Bandolik píše::-) Kubík nezastavil výrobu čekál až dorazí čipy, což by mělo být dle pošty dnes ( nějak se na poště flakají )
řeknu mu aby se všem co něco slíbil taky ozval :-D komunikace není jeho silnou stránkou ještě se má hodně co učit, ale život má před sebou.
bibo78: už ti toho řekli dost ale pro jistotu to zopakuju ty sám si na tomto zvukáči můžeš nastavit jen počet válců jednoduchým výběrem pomocí propojky ( zasuneš vybereš vyndáš ) , snížení počtu otáček jak to chtěl i Jajek už tam máš naprogramováno ( na plno to znělo divně) a pokud chceš volit mezi naftou a benzínem muselo by se upravit zapojení ale šlo by to udělat ovšem jak už ti psal rotruck nakonec skončíš stejně u benzínu ta nafta je použitelná při malém počtu válců, nízkých otáčkách a vhodné ozvučnici do traktoru nebo do pomalé lodi v autě to zní divně, ale to se tu řešilo hned na začátku.

PS: pokud se vám Kubík neozval závada není na vašem přijímači, napište mu znova kdo ví na co myslel :-D



Já si nejsme jistý, jestli mi to slíbil Kubík, nemohl by jsi to zjistit? případně mi tam jeden modul nechat udělat? Vyplňoval jsme někomu nějaký formulář co jak chci, ale co já vím komu:-)
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Tak to byl téměř jistě Kuba vymyslel si formulář aby to měl přehledné na kraviny ho užije. Pokud jsi to vyplnil tak by měl být ve výrobě a čipy jsou na cestě vím že tam má 3 vyplněné formuláře a tři moduly jsou v rozpracovaném stavu tak je vemi pravděpodobné že jeden bude pro tebe :-D

Jinak pro ostatní ,čipy jsou v paticích takže pokud bude zájem nějak to přeprogramovat či upravit není to problém, ale jak se psalo již výše je to levný modul a zázraky se dělat nedají ale drobné úpravy toho programu nejsou problém teda v mezích možností toho čipu.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

a máš představu kdy by to mělo být hotové?
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

no představu bych měl do středy max do čtvrtka to bude teda pokud dorazí čipy jak slibuje česká pošta , začal mu nový semestr tak se musí věnovat i škole :-) řeknu mu ať se všem ozve. :OK:
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

rakpavel píše: Já si nejsme jistý, jestli mi to slíbil Kubík, nemohl by jsi to zjistit? případně mi tam jeden modul nechat udělat? Vyplňoval jsme někomu nějaký formulář co jak chci, ale co já vím komu:-)


Modul jsi chtěl i ode mně , byl to ten včetně repra a krabičky , ale pokud jsi vyplňoval formulář tak jsi to objednal u Kubíka , já na formuláře nehraju já mám moduly skladem k odeslání .........
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Jestli jsou ty moduly stejné, oba se dají ovládat z vysílačky a mají repro, tak se omlouvám, že prudím oba dva, ale jeden bych potřeboval:-)

Rotruck: je to obojí tato specifikace?
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Tohle je inzerát a nabídka kluků , tak bych jim do toho nerad zasahoval.
Chtěl jsi modul rychle tak jsem nabídnul , pokud budou kluci taky tak rychlí jak píšou , tak je vcelku šumafuk odkoho ho vemeš.
Můj modul jak sis mohl všimnout , je vlastně ten samý co maj kluci , o něco menší , včetně krabičky a volitelně i repra s ozvučnicí - ale to už jsem ti psal.
Mám výstup jak na přímé repro , tak na repro s předzesilovačem , volitelně nastavitelných je 2-6 válců.
Co se týká ovládání "z vysílačky" ne zcela chápu tento pojem ........
Mudul se instaluje mezi regl a přijímač , povelován je tím pádem z přijímače (bacha nesmí do něj jít víc jak 5V tudíž bacha na regly TEU bez BEC )
Jakmile zapneš auto , je zvukáč automaticky v pohotovosti a čeká ..... jakmile zmáčkneš páčku plynu na vysílajdě začne startovat- pokud impuls trvá naskočí do volnoběhu , pokud nepřidáš napodobí zdechnutí motoru. Pak při jízdě reaguje a přidává /ubírá podle plynu který dáš , při odstavení auta drží volnoběh po nastavenou dobu a pak zdechne.

Co ti konkrétně nabízejí kluci nemám potuchy , formulář mně už pár dnů nejde otevřít........... nabidky-vyroby-modelarskych-doplnku-f48/zvukovy-modul-t9133.html
Naposledy upravil(a) rotruck dne 11.02.2013 14:25, celkem upraveno 1 x.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvukový modul

Tak super, dám ti do pm tel, zavolej at se dohodnem na poslání....
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Zvukový modul

Klidně ti po práci brnknu , ale :-I pozor ..... máš objednáno u kluků , tudíž pokud oni termín dodrží byla by slušnost zboží od nich i odebrat :wink:
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“